Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 08.05.2026 — 21:30

RAAL La Louviere U21

Elo: 1505
λ (Beklenen Gol): 1.92
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0

K. Beerschot V.A. Reserve U21

Elo: 1435
λ (Beklenen Gol): 2.17
Model Güven Derecesi:
%54
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
RAAL La Louviere U21 - K. Beerschot V.A. Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.92, Dep: 2.17 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre K. Beerschot V.A. Reserve U21 %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %77.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RAAL La Louviere U21 xG 2.31
Dengeli
K. Beerschot V.A. Reserve U21 xG 2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %34.5
X (Beraberlik) %21.4
2 (Deplasman) %44.1

Çifte Şans 1X: %55.9
Çifte Şans X2: %65.5
Çifte Şans 12: %78.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.7 0.5 Alt: %2.3
1.5 Üst: %92.0 1.5 Alt: %8.0
2.5 Üst: %77.4 2.5 Alt: %22.6
3.5 Üst: %58.3 3.5 Alt: %41.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.1
KG Yok %23.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-2
%7.6
1-1
%7.5
2-2
%7.3
2-1
%6.7
1-3
%5.5
2-3
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %29.7 İY X: %34.6 İY 2: %35.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.0 İY 0.5 Alt: %17.0
İY 1.5 Üst: %55.6 İY 1.5 Alt: %44.4
İY 2.5 Üst: %27.6 İY 2.5 Alt: %72.4
İY 3.5 Üst: %11.0 İY 3.5 Alt: %89.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.94
+
Dep 6.39
=
Toplam 12.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %86.5 8.5 Alt: %13.5
9.5 Üst: %78.5 9.5 Alt: %21.5
10.5 Üst: %68.6 10.5 Alt: %31.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.67 Korner (Ev: 2.73, Dep: 2.94)
İY 4.5 Üst: %66.8 İY 4.5 Alt: %33.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %39.3 | Eşit: %11.4 | Dep: %49.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.2
Ev: 15.7 • Dep: 16.4
İsabetli Şut 11.2
Ev: 5.6 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.6 21.5 Alt: %2.4
23.5 Şut Üst: %94.3 23.5 Alt: %5.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %87.1 7.5 Alt: %12.9
8.5 İsabetli Üst: %78.8 8.5 Alt: %21.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RAAL La Louviere U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
K. Beerschot V.A. Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RAAL La Louviere U21 (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
K. Beerschot V.A. Reserve U21 (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.08
%48.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.61 %17.8 %0.0 @1.22 %82.2
-1.25 @5.14 %19.4 %0.0 @1.24 %80.6
-1.00 @4.68 %21.4 %16.6 @1.27 %78.6
-0.75 @3.51 %28.5 %0.0 @1.40 %71.5
-0.50 @2.91 %34.4 %0.0 @1.52 %65.6
-0.25 @2.58 %38.7 %0.0 @1.63 %61.3
0.0 @2.26 %44.2 %22.2 @1.79 %55.8
+0.25 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+0.50 @1.77 %56.6 %0.0 @2.30 %43.4
+0.75 @1.60 %62.5 %0.0 @2.66 %37.5
+1.00 @1.43 %69.7 %18.9 @3.30 %30.3
+1.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
+1.50 @1.33 %75.4 %0.0 @4.07 %24.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.10 %91.0 %0.0 @11.11 %9.0
+2.00 @1.11 %90.2 %15.1 @10.20 %9.8
+2.25 @1.21 %82.8 %0.0 @5.82 %17.2
+2.50 @1.31 %76.6 %0.0 @4.27 %23.4
+2.75 @1.35 %74.0 %0.0 @3.84 %26.0
+3.00 @1.41 %70.8 %19.8 @3.42 %29.2
+3.25 @1.59 %63.0 %0.0 @2.70 %37.0
+3.50 @1.76 %56.7 %0.0 @2.31 %43.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.3% 3.2% 4.1% 3.0% 1.6% 0.7%
1 Gol 2.8% 7.8% 7.9% 5.7% 3.1% 1.3%
2 Gol 3.2% 7.0% 7.5% 5.5% 3.0% 1.3%
3 Gol 2.0% 4.4% 4.8% 3.5% 1.9% 0.8%
4 Gol 1.0% 2.1% 2.3% 1.7% 0.9% 0.4%
5 Gol 0.4% 0.8% 0.9% 0.6% 0.3% 0.2%
RAAL La Louviere U21 — Son 5 Maç
G vs Francs Borains U21 (D)
2 - 3
M vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
6 - 0
K. Beerschot V.A. Reserve U21 — Son 5 Maç
M vs Westerlo U21 (D)
4 - 1
M vs Patro Eisden U21 (D)
1 - 0
M vs RWDM U21 (D)
2 - 1
G vs RAAL La Louviere U21 (E)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
28.11.2025 Reserve Pro League K. Beerschot V.A. Reserve U21 6 - 0 RAAL La Louviere U21