Maç Listesine Dön
World UEFA Youth League • 25.02.2026 — 18:00

Zilina U19

Elo: 1538
λ (Beklenen Gol): 1.50
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Club Brugge U19

Elo: 1590
λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Zilina U19 - Club Brugge U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.50, Dep: 1.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Club Brugge U19 %39.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %59.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Zilina U19 xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Club Brugge U19 xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.50 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %35.4
X (Beraberlik) %25.5
2 (Deplasman) %39.1

Çifte Şans 1X: %60.9
Çifte Şans X2: %64.6
Çifte Şans 12: %74.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.6 0.5 Alt: %5.4
1.5 Üst: %82.3 1.5 Alt: %17.7
2.5 Üst: %59.8 2.5 Alt: %40.3
3.5 Üst: %37.4 3.5 Alt: %62.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %62.7
KG Yok %37.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%11.7
1-2
%8.6
2-1
%8.2
2-2
%6.5
0-1
%6.4
1-0
%6.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.7 İY X: %40.3 İY 2: %31.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.2 İY 0.5 Alt: %25.8
İY 1.5 Üst: %41.4 İY 1.5 Alt: %58.7
İY 2.5 Üst: %16.3 İY 2.5 Alt: %83.7
İY 3.5 Üst: %5.1 İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.11
+
Dep 5.14
=
Toplam 10.24
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %69.4 8.5 Alt: %30.6
9.5 Üst: %57.2 9.5 Alt: %42.8
10.5 Üst: %44.7 10.5 Alt: %55.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.71 Korner (Ev: 2.35, Dep: 2.36)
İY 4.5 Üst: %50.8 İY 4.5 Alt: %49.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %43.3 | Eşit: %12.6 | Dep: %44.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.1
Ev: 13.2 • Dep: 12.9
İsabetli Şut 9.1
Ev: 4.7 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.5 21.5 Alt: %18.5
23.5 Şut Üst: %68.6 23.5 Alt: %31.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.0 7.5 Alt: %31.0
8.5 İsabetli Üst: %56.0 8.5 Alt: %44.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Zilina U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Club Brugge U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Zilina U19 (0.0)
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %25.8
Club Brugge U19 (+0.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@1.90
%52.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.88 %17.0 %0.0 @1.20 %83.0
-1.25 @5.34 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
-1.00 @4.80 %20.8 %18.3 @1.26 %79.2
-0.75 @3.47 %28.8 %0.0 @1.40 %71.2
-0.50 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
-0.25 @2.47 %40.6 %0.0 @1.68 %59.5
0.0 Ana Hat @2.10 %47.6 %25.8 @1.91 %52.4
+0.25 @1.81 %55.3 %0.0 @2.24 %44.7
+0.50 @1.64 %61.1 %0.0 @2.57 %38.9
+0.75 @1.48 %67.6 %0.0 @3.09 %32.4
+1.00 @1.32 %75.8 %19.4 @4.13 %24.2
+1.25 @1.28 %78.4 %0.0 @4.63 %21.6
+1.50 @1.24 %80.5 %0.0 @5.12 %19.5
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %79.8 %0.0 @4.94 %20.2
+2.00 @1.30 %76.8 %22.8 @4.31 %23.2
+2.25 @1.49 %66.9 %0.0 @3.02 %33.1
+2.50 @1.69 %59.3 %0.0 @2.46 %40.7
+2.75 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+3.00 Ana Hat @2.11 %47.4 %22.6 @1.90 %52.6
+3.25 @2.42 %41.4 %0.0 @1.71 %58.6
+3.50 @2.72 %36.7 %0.0 @1.58 %63.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.4% 6.5% 5.8% 3.1% 1.2% 0.4%
1 Gol 6.1% 11.8% 8.7% 4.6% 1.8% 0.6%
2 Gol 5.2% 8.2% 6.5% 3.5% 1.4% 0.4%
3 Gol 2.6% 4.1% 3.3% 1.7% 0.7% 0.2%
4 Gol 1.0% 1.6% 1.2% 0.7% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.3% 0.5% 0.4% 0.2% 0.1% 0.0%
Zilina U19 — Son 5 Maç
G vs Liverpool U19 (E)
2 - 1
G vs Crvena Zvezda U18 (E)
2 - 0
M vs Crvena Zvezda U18 (D)
3 - 1
B vs Shelbourne U19 (D)
0 - 0
B vs Shelbourne U19 (E)
2 - 2
Club Brugge U19 — Son 5 Maç
G vs Monaco U19 (E)
3 - 2
G vs Arsenal U19 (E)
2 - 1
G vs Barcelona U19 (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.