Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hungary
NB III - Northeast •
19.04.2026 — 18:00
Füzesabony
Elo: 1425λ (Beklenen Gol): 0.84
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Diósgyőr II
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 1.61
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Füzesabony - Diósgyőr II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.84, Dep: 1.61 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Diósgyőr II %54.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Füzesabony xG
1.20
Dengeli
Diósgyőr II xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.6
X (Beraberlik)
%26.6
2 (Deplasman)
%54.8
Çifte Şans 1X: %45.2
Çifte Şans X2: %81.4
Çifte Şans 12: %73.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.2
1.5 Alt: %28.9
2.5 Üst: %44.4
2.5 Alt: %55.6
3.5 Üst: %23.2
3.5 Alt: %76.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.4
KG Yok
%53.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%13.0
1-1
%12.5
0-2
%11.2
0-0
%9.5
1-2
%9.4
1-0
%6.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.6
İY X: %44.3
İY 2: %39.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.2
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.77
+
Dep
5.19
=
Toplam
8.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.9
8.5 Alt: %46.1
9.5 Üst: %40.7
9.5 Alt: %59.3
10.5 Üst: %28.9
10.5 Alt: %71.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.12 Korner (Ev: 1.73, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %39.5
İY 4.5 Alt: %60.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.9 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %62.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 9.2 • Dep: 13
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.3 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.5
21.5 Alt: %45.5
23.5 Şut Üst: %37.8
23.5 Alt: %62.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.8
7.5 Alt: %49.2
8.5 İsabetli Üst: %36.9
8.5 Alt: %63.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFüzesabony
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Diósgyőr II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Füzesabony (+0.75)
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Diósgyőr II (-0.75)
@2.08
%48.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.34 | %6.1 | %0.0 | @1.07 | %93.9 |
| -1.25 | @15.31 | %6.5 | %0.0 | @1.07 | %93.5 |
| -1.00 | @14.29 | %7.0 | %12.6 | @1.08 | %93.0 |
| -0.75 | @7.56 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -0.50 | @5.35 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| -0.25 | @4.64 | %21.6 | %0.0 | @1.27 | %78.4 |
| 0.0 | @3.92 | %25.5 | %26.8 | @1.34 | %74.5 |
| +0.25 | @2.70 | %37.0 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| +0.50 | @2.20 | %45.5 | %0.0 | @1.83 | %54.5 |
| +0.75 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %0.0 | @2.08 | %48.1 |
| +1.00 | @1.65 | %60.6 | %25.0 | @2.54 | %39.4 |
| +1.25 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +1.50 | @1.42 | %70.4 | %0.0 | @3.38 | %29.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.00 | @1.66 | %60.3 | %26.9 | @2.52 | %39.8 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.50 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.75 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
| +3.00 | @3.46 | %28.9 | %21.3 | @1.41 | %71.1 |
| +3.25 | @3.93 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +3.50 | @4.40 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 13.1% | 11.3% | 6.1% | 2.4% | 0.8% |
| 1 Gol | 6.4% | 12.6% | 9.5% | 5.1% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 3.1% | 4.9% | 4.0% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.4% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Füzesabony — Son 5 Maç
M
vs Cigand SE (D)
1 - 0
M
vs Diósgyőr II (D)
2 - 1
M
vs Cigand SE (E)
0 - 1
M
vs Diósgyőr II (D)
4 - 0
B
vs Cigand SE (D)
0 - 0
Diósgyőr II — Son 5 Maç
G
vs Füzesabony (E)
2 - 1
G
vs Füzesabony (E)
4 - 0
G
vs Füzesabony (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | NB III - Northeast | Diósgyőr II | 2 - 1 | Füzesabony |
| 02.03.2025 | NB III - Northeast | Diósgyőr II | 4 - 0 | Füzesabony |
| 11.08.2024 | NB III - Northeast | Füzesabony | 0 - 2 | Diósgyőr II |