Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hungary
NB III - Northwest •
17.05.2026 — 18:00
Komárom
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.79
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Gyori ETO II
Elo: 1447λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%80
Komárom - Gyori ETO II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Komárom %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %65.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %68.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Komárom xG
2.00
Dengeli
Gyori ETO II xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.5
X (Beraberlik)
%24.4
2 (Deplasman)
%31.1
Çifte Şans 1X: %68.9
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.4
1.5 Alt: %15.6
2.5 Üst: %63.3
2.5 Alt: %36.7
3.5 Üst: %41.1
3.5 Alt: %58.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%65.0
KG Yok
%35.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.9
2-1
%9.0
1-2
%7.4
2-2
%6.7
2-0
%6.1
1-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.7
İY X: %39.0
İY 2: %26.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.0
İY 0.5 Alt: %24.0
İY 1.5 Üst: %43.9
İY 1.5 Alt: %56.1
İY 2.5 Üst: %18.1
İY 2.5 Alt: %81.9
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.68
+
Dep
4.89
=
Toplam
10.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
9.5 Üst: %61.1
9.5 Alt: %38.9
10.5 Üst: %48.8
10.5 Alt: %51.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 2.61, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %53.5
İY 4.5 Alt: %46.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.5 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %34.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.1
Ev: 15 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.3 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.2
21.5 Alt: %13.8
23.5 Şut Üst: %75.2
23.5 Alt: %24.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.0
7.5 Alt: %27.0
8.5 İsabetli Üst: %60.7
8.5 Alt: %39.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKomárom
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gyori ETO II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Komárom (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gyori ETO II (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -1.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| -1.00 | @3.36 | %29.8 | %20.4 | @1.42 | %70.2 |
| -0.75 | @2.65 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.50 | @2.27 | %44.1 | %0.0 | @1.79 | %55.9 |
| -0.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| 0.0 | @1.71 | %58.6 | %24.7 | @2.41 | %41.4 |
| +0.25 | @1.55 | %64.4 | %0.0 | @2.81 | %35.6 |
| +0.50 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +0.75 | @1.33 | %75.1 | %0.0 | @4.01 | %24.9 |
| +1.00 | @1.21 | %82.6 | %16.6 | @5.74 | %17.4 |
| +1.25 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.31 | %15.9 |
| +1.50 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.88 | %14.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.97 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.75 | @1.72 | %58.1 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %22.5 | @2.08 | %48.0 |
| +3.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +3.50 | @2.48 | %40.3 | %0.0 | @1.67 | %59.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 5.0% | 4.2% | 2.1% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.2% | 11.0% | 7.5% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.2% | 6.7% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.7% | 5.5% | 4.0% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.7% | 2.4% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Komárom — Son 5 Maç
M
vs Gyori ETO II (D)
3 - 2
M
vs Gyori ETO II (E)
2 - 3
B
vs Gyori ETO II (D)
1 - 1
G
vs Gyori ETO II (D)
0 - 1
B
vs Gyori ETO II (E)
1 - 1
Gyori ETO II — Son 5 Maç
M
vs Puskás II (D)
3 - 1
G
vs Komárom (E)
3 - 2
M
vs Puskás II (E)
1 - 3
B
vs Puskás II (D)
1 - 1
G
vs Komárom (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | NB III - Northwest | Gyori ETO II | 3 - 2 | Komárom |
| 17.11.2024 | NB III - Northwest | Komárom | 2 - 3 | Gyori ETO II |
| 27.07.2024 | NB III - Northwest | Gyori ETO II | 1 - 1 | Komárom |
| 24.03.2024 | NB III - Northwest | Gyori ETO II | 0 - 1 | Komárom |
| 03.09.2023 | NB III - Northwest | Komárom | 1 - 1 | Gyori ETO II |
| 12.07.2023 | Friendlies Clubs | Gyori ETO II | 2 - 1 | Komárom |
| 12.03.2023 | NB III - Southwest | Gyori ETO II | 0 - 2 | Komárom |
| 31.08.2022 | NB III - Southwest | Komárom | 2 - 2 | Gyori ETO II |