Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
02.05.2026 — 19:30
Atzeneta
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 1.12
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Ontinyent 1931
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.28
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atzeneta - Ontinyent 1931 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.12, Dep: 1.28 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ontinyent 1931 %39.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atzeneta xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ontinyent 1931 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.12 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%31.2
X (Beraberlik)
%29.5
2 (Deplasman)
%39.3
Çifte Şans 1X: %60.7
Çifte Şans X2: %68.8
Çifte Şans 12: %70.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.2
1.5 Alt: %29.8
2.5 Üst: %43.1
2.5 Alt: %56.9
3.5 Üst: %22.2
3.5 Alt: %77.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.7
KG Yok
%50.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
0-1
%10.7
0-0
%10.0
1-0
%9.1
1-2
%8.4
0-2
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %46.0
İY 2: %29.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.3
İY 0.5 Alt: %34.7
İY 1.5 Üst: %30.1
İY 1.5 Alt: %69.9
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.33
+
Dep
4.48
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.1
9.5 Üst: %38.8
9.5 Alt: %61.2
10.5 Üst: %27.2
10.5 Alt: %72.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.99, Dep: 2.06)
İY 4.5 Üst: %38.2
İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %41.2 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %45.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.9
Ev: 10.9 • Dep: 11
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.9 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.8
21.5 Alt: %48.2
23.5 Şut Üst: %35.3
23.5 Alt: %64.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.6
7.5 Alt: %50.4
8.5 İsabetli Üst: %35.7
8.5 Alt: %64.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtzeneta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ontinyent 1931
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atzeneta (+0.25)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ontinyent 1931 (-0.25)
@2.17
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.99
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.81 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| -1.25 | @7.09 | %14.1 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| -1.00 | @6.37 | %15.7 | %18.4 | @1.19 | %84.3 |
| -0.75 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
| -0.50 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| -0.25 | @2.73 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.4 |
| 0.0 | @2.25 | %44.4 | %29.6 | @1.80 | %55.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| +0.50 | @1.64 | %60.8 | %0.0 | @2.55 | %39.2 |
| +0.75 | @1.47 | %68.1 | %0.0 | @3.13 | %31.9 |
| +1.00 | @1.29 | %77.3 | %21.3 | @4.40 | %22.7 |
| +1.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.59 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +2.00 | @1.70 | %58.9 | %27.2 | @2.43 | %41.1 |
| +2.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.4 |
| +2.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.75 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.00 | @3.60 | %27.7 | %21.0 | @1.38 | %72.3 |
| +3.25 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| +3.50 | @4.56 | %21.9 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 10.7% | 7.5% | 3.2% | 1.0% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.2% | 14.0% | 8.4% | 3.6% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.7% | 7.3% | 4.7% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.7% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Atzeneta — Son 5 Maç
M
vs Alzira (E)
1 - 2
G
vs Saguntino (D)
0 - 1
G
vs Hércules II (E)
2 - 1
M
vs Castellonense (E)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
Ontinyent 1931 — Son 5 Maç
G
vs Utiel (D)
1 - 2
B
vs Utiel (E)
0 - 0
G
vs Utiel (D)
0 - 1
G
vs Utiel (E)
2 - 0
M
vs Utiel (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.