Spain
Tercera División RFEF - Group 6 •
02.05.2026 — 19:30
Atzeneta
Elo: 1575λ (Beklenen Gol): 1.16
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Ontinyent 1931
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atzeneta - Ontinyent 1931 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atzeneta %35.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atzeneta xG
1.55
Dengeli
Ontinyent 1931 xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.1
X (Beraberlik)
%30.3
2 (Deplasman)
%34.6
Çifte Şans 1X: %65.4
Çifte Şans X2: %64.9
Çifte Şans 12: %69.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.0
0.5 Alt: %11.0
1.5 Üst: %68.0
1.5 Alt: %32.0
2.5 Üst: %40.5
2.5 Alt: %59.5
3.5 Üst: %20.2
3.5 Alt: %79.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.8
KG Yok
%52.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
0-0
%11.0
1-0
%10.6
0-1
%10.5
2-1
%7.7
1-2
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.6
İY X: %47.1
İY 2: %26.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.8
İY 0.5 Alt: %36.2
İY 1.5 Üst: %28.5
İY 1.5 Alt: %71.5
İY 2.5 Üst: %8.7
İY 2.5 Alt: %91.3
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.41
+
Dep
4.19
=
Toplam
8.6
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %49.1
8.5 Alt: %51.0
9.5 Üst: %36.0
9.5 Alt: %64.0
10.5 Üst: %24.8
10.5 Alt: %75.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.96 Korner (Ev: 2.03, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %36.3
İY 4.5 Alt: %63.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %46.1 |
Eşit: %13.8 |
Dep: %40.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.3
Ev: 11.1 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.8
21.5 Alt: %53.2
23.5 Şut Üst: %30.6
23.5 Alt: %69.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.7
7.5 Alt: %53.3
8.5 İsabetli Üst: %33.0
8.5 Alt: %67.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtzeneta
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ontinyent 1931
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atzeneta (0.0)
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %30.4
Ontinyent 1931 (+0.00)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.13
%46.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.88
%53.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.72 | %14.9 | %0.0 | @1.17 | %85.1 |
| -1.25 | @6.04 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -1.00 | @5.36 | %18.6 | %20.2 | @1.23 | %81.4 |
| -0.75 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
| -0.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| -0.25 | @2.42 | %41.3 | %0.0 | @1.70 | %58.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %30.4 | @2.01 | %49.7 |
| +0.25 | @1.69 | %59.3 | %0.0 | @2.45 | %40.8 |
| +0.50 | @1.53 | %65.4 | %0.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +1.00 | @1.22 | %81.8 | %20.0 | @5.49 | %18.2 |
| +1.25 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.17 | %16.2 |
| +1.50 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.86 | %14.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.00 | @1.79 | %55.8 | %27.6 | @2.26 | %44.2 |
| +2.25 Ana Hat | @2.13 | %46.9 | %0.0 | @1.88 | %53.1 |
| +2.50 | @2.47 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.6 |
| +2.75 | @2.97 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +3.00 | @3.98 | %25.1 | %20.4 | @1.34 | %74.9 |
| +3.25 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +3.50 | @5.00 | %20.0 | %0.0 | @1.25 | %80.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.0% | 10.5% | 6.6% | 2.5% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 10.6% | 14.3% | 7.6% | 2.9% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 6.7% | 7.7% | 4.4% | 1.7% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.6% | 3.0% | 1.7% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Atzeneta — Son 5 Maç
M
vs Alzira (E)
1 - 2
G
vs Saguntino (D)
0 - 1
G
vs Hércules II (E)
2 - 1
M
vs Castellonense (E)
0 - 1
M
vs Saguntino (E)
1 - 2
Ontinyent 1931 — Son 5 Maç
G
vs Utiel (D)
1 - 2
B
vs Utiel (E)
0 - 0
G
vs Utiel (D)
0 - 1
G
vs Utiel (E)
2 - 0
M
vs Utiel (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.