Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 6 • 09.05.2026 — 19:30

Ontinyent 1931

Elo: 1483
λ (Beklenen Gol): 1.07
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1

Levante II

Elo: 1557
λ (Beklenen Gol): 0.81
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ontinyent 1931 - Levante II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.81 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ontinyent 1931 %40.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %29.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %87.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ontinyent 1931 xG 1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Levante II xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %40.1
X (Beraberlik) %33.7
2 (Deplasman) %26.2

Çifte Şans 1X: %73.8
Çifte Şans X2: %59.9
Çifte Şans 12: %66.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %83.7 0.5 Alt: %16.3
1.5 Üst: %57.0 1.5 Alt: %43.0
2.5 Üst: %29.0 2.5 Alt: %71.0
3.5 Üst: %12.1 3.5 Alt: %87.9

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %37.4
KG Yok %62.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%16.3
1-0
%15.4
1-1
%14.2
0-1
%11.4
2-0
%8.7
2-1
%7.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.1 İY X: %52.0 İY 2: %19.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %56.5 İY 0.5 Alt: %43.5
İY 1.5 Üst: %21.3 İY 1.5 Alt: %78.7
İY 2.5 Üst: %5.4 İY 2.5 Alt: %94.6
İY 3.5 Üst: %1.1 İY 3.5 Alt: %98.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.23
+
Dep 3.46
=
Toplam 7.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %36.4 8.5 Alt: %63.6
9.5 Üst: %24.6 9.5 Alt: %75.4
10.5 Üst: %15.5 10.5 Alt: %84.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.54 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.59)
İY 4.5 Üst: %28.2 İY 4.5 Alt: %71.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.7 | Eşit: %14.1 | Dep: %32.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 18.7
Ev: 10.6 • Dep: 8.1
İsabetli Şut 6.5
Ev: 3.8 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %24.9 21.5 Alt: %75.1
23.5 Şut Üst: %13.3 23.5 Alt: %86.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %33.2 7.5 Alt: %66.8
8.5 İsabetli Üst: %21.3 8.5 Alt: %78.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ontinyent 1931
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Levante II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ontinyent 1931 (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Levante II (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.05 %16.5 %0.0 @1.20 %83.5
-1.25 @5.34 %18.7 %0.0 @1.23 %81.3
-1.00 @4.63 %21.6 %23.5 @1.28 %78.4
-0.75 @3.12 %32.1 %0.0 @1.47 %67.9
-0.50 @2.50 %40.1 %0.0 @1.67 %59.9
-0.25 Ana Hat @2.08 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
0.0 @1.65 %60.4 %33.7 @2.53 %39.6
+0.25 @1.46 %68.4 %0.0 @3.17 %31.6
+0.50 @1.36 %73.8 %0.0 @3.81 %26.2
+0.75 @1.24 %80.9 %0.0 @5.23 %19.1
+1.00 @1.12 %89.5 %17.6 @9.52 %10.5
+1.25 @1.10 %90.5 %0.0 @10.54 %9.5
+1.50 @1.09 %91.3 %0.0 @11.55 %8.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
+2.00 @2.49 %40.2 %28.0 @1.67 %59.8
+2.25 @2.97 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
+2.50 @3.46 %28.9 %0.0 @1.41 %71.1
+2.75 @4.47 %22.4 %0.0 @1.29 %77.6
+3.00 @6.90 %14.5 %16.9 @1.17 %85.5
+3.25 @7.60 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
+3.50 @8.30 %12.1 %0.0 @1.14 %88.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 16.3% 11.4% 5.0% 1.4% 0.3% 0.0%
1 Gol 15.4% 14.2% 5.4% 1.4% 0.3% 0.0%
2 Gol 8.7% 7.1% 2.9% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 3.1% 2.5% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.8% 0.7% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.2% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Ontinyent 1931 — Son 5 Maç
M vs Atzeneta (D)
2 - 1
G vs Utiel (D)
1 - 2
B vs Utiel (E)
0 - 0
G vs Utiel (D)
0 - 1
G vs Utiel (E)
2 - 0
Levante II — Son 5 Maç
M vs Villarreal III (E)
0 - 1
B vs Villarreal III (D)
1 - 1
G vs Villarreal III (E)
2 - 1
M vs Villarreal III (D)
2 - 1
B vs Villarreal III (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.