Maç Listesine Dön
Mexico Liga MX U21 • 12.04.2026 — 18:00

Toluca U21

Elo: 1618
λ (Beklenen Gol): 1.95
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Atl. San Luis U21

Elo: 1449
λ (Beklenen Gol): 0.79
Model Güven Derecesi:
%62
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Toluca U21 - Atl. San Luis U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.95, Dep: 0.79 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Toluca U21 %63.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %51.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.6
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %61.2
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Toluca U21 xG 2.31
Dengeli
Atl. San Luis U21 xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %63.8
X (Beraberlik) %22.5
2 (Deplasman) %13.7

Çifte Şans 1X: %86.3
Çifte Şans X2: %36.2
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.7 0.5 Alt: %7.3
1.5 Üst: %76.6 1.5 Alt: %23.4
2.5 Üst: %51.6 2.5 Alt: %48.4
3.5 Üst: %29.4 3.5 Alt: %70.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.7
KG Yok %52.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.3
1-0
%11.8
1-1
%10.7
2-1
%9.7
3-0
%8.0
0-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.8 İY X: %40.5 İY 2: %13.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.1 İY 0.5 Alt: %29.9
İY 1.5 Üst: %35.5 İY 1.5 Alt: %64.5
İY 2.5 Üst: %12.6 İY 2.5 Alt: %87.4
İY 3.5 Üst: %3.5 İY 3.5 Alt: %96.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6
+
Dep 3.42
=
Toplam 9.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.9 8.5 Alt: %40.1
9.5 Üst: %46.8 9.5 Alt: %53.2
10.5 Üst: %34.5 10.5 Alt: %65.5

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.34 Korner (Ev: 2.76, Dep: 1.58)
İY 4.5 Üst: %43.6 İY 4.5 Alt: %56.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.1 | Eşit: %9.4 | Dep: %15.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.9
Ev: 15.9 • Dep: 8
İsabetli Şut 8.4
Ev: 5.7 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %68.1 21.5 Alt: %31.9
23.5 Şut Üst: %52.1 23.5 Alt: %47.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.2 7.5 Alt: %39.8
8.5 İsabetli Üst: %46.4 8.5 Alt: %53.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Toluca U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Atl. San Luis U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Toluca U21 (-1.00)
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %24.7
Atl. San Luis U21 (+1.00)
@2.05
%48.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
-1.25 @2.28 %43.9 %0.0 @1.78 %56.1
-1.00 Ana Hat @1.95 %51.2 %24.7 @2.05 %48.8
-0.75 @1.72 %58.1 %0.0 @2.38 %42.0
-0.50 @1.58 %63.2 %0.0 @2.72 %36.8
-0.25 @1.40 %71.4 %0.0 @3.50 %28.6
0.0 @1.22 %82.0 %22.8 @5.54 %18.0
+0.25 @1.19 %84.3 %0.0 @6.36 %15.7
+0.50 @1.16 %86.1 %0.0 @7.18 %13.9
+0.75 @1.11 %90.4 %0.0 @10.45 %9.6
+1.00 @1.05 %95.3 %9.6 @21.05 %4.8
+1.25 @1.05 %95.5 %0.0 @22.17 %4.5
+1.50 @1.04 %95.7 %0.0 @23.29 %4.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.37 %72.8 %0.0 @3.68 %27.2
+2.00 @1.47 %68.2 %25.4 @3.14 %31.8
+2.25 @1.72 %58.3 %0.0 @2.40 %41.7
+2.50 Ana Hat @1.97 %50.9 %0.0 @2.04 %49.1
+2.75 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
+3.00 @2.73 %36.6 %22.5 @1.58 %63.4
+3.25 @3.12 %32.0 %0.0 @1.47 %68.0
+3.50 @3.52 %28.4 %0.0 @1.40 %71.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.3% 4.4% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
1 Gol 12.0% 10.9% 4.0% 1.1% 0.2% 0.0%
2 Gol 12.4% 9.9% 3.9% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 8.1% 6.4% 2.5% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 3.9% 3.1% 1.2% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 1.5% 1.2% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
Toluca U21 — Son 5 Maç
G vs Atl. San Luis U21 (D)
0 - 2
Atl. San Luis U21 — Son 5 Maç
M vs Atlas U21 (D)
2 - 1
G vs Atlas U21 (E)
3 - 0
M vs Santos Laguna U21 (D)
3 - 1
M vs Toluca U21 (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
29.08.2025 Liga MX U21 Atl. San Luis U21 0 - 2 Toluca U21