Maç Listesine Dön
World Youth Viareggio Cup • 19.03.2026 — 16:30

Fiorentina U19

Elo: 1569
λ (Beklenen Gol): 1.69
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Pistoiese U18

Elo: 1515
λ (Beklenen Gol): 1.10
Model Güven Derecesi:
%66
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Fiorentina U19 - Pistoiese U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 1.10 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fiorentina U19 %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fiorentina U19 xG 1.95
Dengeli
Pistoiese U18 xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.5
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %23.7

Çifte Şans 1X: %76.3
Çifte Şans X2: %49.5
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9 0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.6 1.5 Alt: %22.4
2.5 Üst: %52.8 2.5 Alt: %47.2
3.5 Üst: %30.6 3.5 Alt: %69.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %55.2
KG Yok %44.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.3
2-1
%9.7
1-0
%9.6
2-0
%8.8
0-0
%7.0
1-2
%6.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %37.4 İY X: %41.9 İY 2: %20.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.7 İY 0.5 Alt: %29.3
İY 1.5 Üst: %36.5 İY 1.5 Alt: %63.6
İY 2.5 Üst: %13.2 İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.8 İY 3.5 Alt: %96.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.49
+
Dep 4.08
=
Toplam 9.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %61.6 8.5 Alt: %38.4
9.5 Üst: %48.7 9.5 Alt: %51.3
10.5 Üst: %36.3 10.5 Alt: %63.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.4 Korner (Ev: 2.53, Dep: 1.88)
İY 4.5 Üst: %44.9 İY 4.5 Alt: %55.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %61.5 | Eşit: %11.8 | Dep: %26.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 24.2
Ev: 14.4 • Dep: 9.9
İsabetli Şut 8.5
Ev: 5.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %70.3 21.5 Alt: %29.7
23.5 Şut Üst: %54.7 23.5 Alt: %45.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4 7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.6 8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Fiorentina U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pistoiese U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Fiorentina U19 (-0.50)
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pistoiese U18 (+0.50)
@2.01
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.67 %27.3 %0.0 @1.37 %72.8
-1.25 @3.25 %30.8 %0.0 @1.44 %69.2
-1.00 @2.83 %35.3 %22.9 @1.55 %64.7
-0.75 @2.29 %43.7 %0.0 @1.78 %56.3
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.2 %0.0 @2.01 %49.9
-0.25 @1.73 %57.7 %0.0 @2.36 %42.4
0.0 @1.48 %67.8 %26.0 @3.10 %32.2
+0.25 @1.38 %72.6 %0.0 @3.65 %27.4
+0.50 @1.31 %76.2 %0.0 @4.19 %23.8
+0.75 @1.22 %82.1 %0.0 @5.59 %17.9
+1.00 @1.12 %89.1 %14.5 @9.17 %10.9
+1.25 @1.11 %89.9 %0.0 @9.94 %10.1
+1.50 @1.10 %90.7 %0.0 @10.72 %9.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.35 %74.2 %0.0 @3.87 %25.9
+2.00 @1.43 %69.8 %25.0 @3.32 %30.2
+2.25 @1.67 %59.9 %0.0 @2.49 %40.1
+2.50 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
+2.75 @2.16 %46.4 %0.0 @1.87 %53.6
+3.00 @2.59 %38.6 %22.4 @1.63 %61.4
+3.25 @2.96 %33.8 %0.0 @1.51 %66.3
+3.50 @3.34 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 7.1% 5.9% 3.7% 1.4% 0.4% 0.1%
1 Gol 9.6% 12.4% 6.3% 2.3% 0.6% 0.1%
2 Gol 8.9% 9.7% 5.3% 2.0% 0.5% 0.1%
3 Gol 5.0% 5.5% 3.0% 1.1% 0.3% 0.1%
4 Gol 2.1% 2.3% 1.3% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.7% 0.8% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0%
Fiorentina U19 — Son 5 Maç
B vs Academy Potey Keahson Viareggio Team (E)
1 - 1
G vs One Touch U18 (E)
1 - 0
G vs Viareggio U18 (E)
2 - 0
G vs Vis Pesaro U18 (E)
5 - 1
G vs Legia Warszawa U19 (E)
3 - 2
Pistoiese U18 — Son 5 Maç
G vs Genoa U19 (D)
1 - 2
B vs Spezia U18 (D)
1 - 1
M vs Siena U18 (D)
2 - 1
G vs Westchester United U18 (D)
0 - 2
M vs Internazionale U19 (D)
6 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.