Maç Listesine Dön
World Friendlies Clubs • 28.01.2026 — 18:00

Siarka Tarnobrzeg

Elo: 1518
λ (Beklenen Gol): 2.17
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Star Starachowice

Elo: 1485
λ (Beklenen Gol): 1.44
Model Güven Derecesi:
%79
Siarka Tarnobrzeg - Star Starachowice mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.17, Dep: 1.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Siarka Tarnobrzeg %53.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Siarka Tarnobrzeg xG 2.35
Dengeli
Star Starachowice xG 1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %53.7
X (Beraberlik) %21.8
2 (Deplasman) %24.5

Çifte Şans 1X: %75.5
Çifte Şans X2: %46.3
Çifte Şans 12: %78.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.6 0.5 Alt: %3.5
1.5 Üst: %88.1 1.5 Alt: %11.9
2.5 Üst: %69.8 2.5 Alt: %30.2
3.5 Üst: %48.6 3.5 Alt: %51.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %68.1
KG Yok %31.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.2
1-1
%9.1
3-1
%6.7
2-2
%6.6
2-0
%6.4
1-2
%6.1

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %41.1 İY X: %36.3 İY 2: %22.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.2 İY 0.5 Alt: %20.8
İY 1.5 Üst: %49.0 İY 1.5 Alt: %51.0
İY 2.5 Üst: %21.9 İY 2.5 Alt: %78.1
İY 3.5 Üst: %7.8 İY 3.5 Alt: %92.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.45
+
Dep 4.81
=
Toplam 11.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.0 8.5 Alt: %21.0
9.5 Üst: %68.6 9.5 Alt: %31.4
10.5 Üst: %57.0 10.5 Alt: %43.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 2.97, Dep: 2.21)
İY 4.5 Üst: %59.0 İY 4.5 Alt: %41.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.3 | Eşit: %10.7 | Dep: %26.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.2
Ev: 17.3 • Dep: 11.9
İsabetli Şut 10.2
Ev: 6.1 • Dep: 4.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.9 21.5 Alt: %7.1
23.5 Şut Üst: %85.6 23.5 Alt: %14.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.0 7.5 Alt: %20.0
8.5 İsabetli Üst: %69.3 8.5 Alt: %30.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Siarka Tarnobrzeg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Star Starachowice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Siarka Tarnobrzeg (-0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Star Starachowice (+0.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.17 %31.5 %0.0 @1.46 %68.5
-1.25 @2.83 %35.3 %0.0 @1.55 %64.7
-1.00 @2.50 %40.0 %21.2 @1.67 %60.0
-0.75 @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
-0.50 Ana Hat @1.90 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
-0.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
0.0 @1.47 %68.0 %22.4 @3.13 %32.0
+0.25 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %27.9
+0.50 @1.33 %75.2 %0.0 @4.03 %24.8
+0.75 @1.24 %80.8 %0.0 @5.20 %19.2
+1.00 @1.15 %87.3 %13.8 @7.84 %12.8
+1.25 @1.13 %88.2 %0.0 @8.47 %11.8
+1.50 @1.12 %89.0 %0.0 @9.10 %11.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.16 %86.5 %0.0 @7.42 %13.5
+2.00 @1.18 %85.0 %18.8 @6.65 %15.0
+2.25 @1.31 %76.1 %0.0 @4.19 %23.9
+2.50 @1.45 %69.0 %0.0 @3.22 %31.0
+2.75 @1.53 %65.2 %0.0 @2.87 %34.8
+3.00 @1.66 %60.3 %21.8 @2.52 %39.7
+3.25 @1.89 %52.9 %0.0 @2.12 %47.1
+3.50 Ana Hat @2.12 %47.2 %0.0 @1.89 %52.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.4% 3.4% 2.9% 1.4% 0.5% 0.1%
1 Gol 5.4% 9.4% 6.2% 3.0% 1.1% 0.3%
2 Gol 6.6% 9.4% 6.8% 3.2% 1.2% 0.3%
3 Gol 4.8% 6.8% 4.9% 2.3% 0.8% 0.2%
4 Gol 2.6% 3.7% 2.7% 1.3% 0.5% 0.1%
5 Gol 1.1% 1.6% 1.2% 0.6% 0.2% 0.1%
Siarka Tarnobrzeg — Son 5 Maç
M vs Wislanie Jaskowice (D)
2 - 1
G vs Naprzód (E)
4 - 0
B vs Star Starachowice (E)
2 - 2
M vs Sokół Kolb. (E)
0 - 2
M vs Wislanie Jaskowice (E)
1 - 3
Star Starachowice — Son 5 Maç
B vs Siarka Tarnobrzeg (D)
2 - 2
G vs Siarka Tarnobrzeg (D)
1 - 2
M vs Siarka Tarnobrzeg (E)
0 - 3
M vs Siarka Tarnobrzeg (D)
4 - 1
M vs Siarka Tarnobrzeg (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.08.2025 III Liga - Group 4 Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Star Starachowice
17.05.2025 III Liga - Group 4 Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Star Starachowice
18.10.2024 III Liga - Group 4 Star Starachowice 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
25.09.2024 Cup Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Star Starachowice
09.03.2024 III Liga - Group 4 Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Star Starachowice
30.01.2024 Friendlies Clubs Star Starachowice 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg
19.08.2023 III Liga - Group 4 Star Starachowice 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg