Maç Listesine Dön
Macaristan NB II • 11.04.2026 — 18:00

Fehérvár FC

Elo: 1481
λ (Beklenen Gol): 1.71
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Soroksar

Elo: 1570
λ (Beklenen Gol): 1.62
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Fehérvár FC - Soroksar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.71, Dep: 1.62 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fehérvár FC %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Fehérvár FC xG 1.95
Dengeli
Soroksar xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %39.7
X (Beraberlik) %24.4
2 (Deplasman) %35.9

Çifte Şans 1X: %64.1
Çifte Şans X2: %60.3
Çifte Şans 12: %75.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6 0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.2 1.5 Alt: %14.8
2.5 Üst: %64.7 2.5 Alt: %35.4
3.5 Üst: %42.6 3.5 Alt: %57.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.4
KG Yok %33.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.7
2-1
%8.5
1-2
%8.0
2-2
%6.9
1-0
%5.4
2-0
%5.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8 İY X: %38.7 İY 2: %29.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7 İY 0.5 Alt: %23.3
İY 1.5 Üst: %45.0 İY 1.5 Alt: %55.0
İY 2.5 Üst: %18.9 İY 2.5 Alt: %81.1
İY 3.5 Üst: %6.4 İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.52
+
Dep 5.2
=
Toplam 10.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.3 8.5 Alt: %25.7
9.5 Üst: %62.9 9.5 Alt: %37.1
10.5 Üst: %50.7 10.5 Alt: %49.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.93 Korner (Ev: 2.54, Dep: 2.39)
İY 4.5 Üst: %54.8 İY 4.5 Alt: %45.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %47.7 | Eşit: %12.3 | Dep: %40.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.5
Ev: 14.5 • Dep: 13.1
İsabetli Şut 9.6
Ev: 5.1 • Dep: 4.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.8 21.5 Alt: %12.2
23.5 Şut Üst: %77.6 23.5 Alt: %22.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.5 7.5 Alt: %25.6
8.5 İsabetli Üst: %62.4 8.5 Alt: %37.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Fehérvár FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Soroksar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Fehérvár FC (0.0)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %24.7
Soroksar (+0.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.91 %20.4 %0.0 @1.26 %79.6
-1.25 @4.44 %22.5 %0.0 @1.29 %77.5
-1.00 @3.97 %25.2 %19.1 @1.34 %74.8
-0.75 @3.02 %33.1 %0.0 @1.49 %66.9
-0.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.5
-0.25 @2.22 %45.0 %0.0 @1.82 %55.0
0.0 Ana Hat @1.91 %52.4 %24.7 @2.10 %47.6
+0.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.45 %40.9
+0.50 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+0.75 @1.42 %70.6 %0.0 @3.40 %29.5
+1.00 @1.28 %78.3 %18.0 @4.61 %21.7
+1.25 @1.24 %80.5 %0.0 @5.12 %19.5
+1.50 @1.22 %82.2 %0.0 @5.62 %17.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.20 %83.3 %0.0 @5.98 %16.7
+2.00 @1.23 %81.1 %20.9 @5.28 %18.9
+2.25 @1.40 %71.6 %0.0 @3.52 %28.4
+2.50 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+2.75 @1.68 %59.6 %0.0 @2.48 %40.4
+3.00 @1.86 %53.8 %22.4 @2.16 %46.2
+3.25 Ana Hat @2.13 %47.0 %0.0 @1.89 %53.0
+3.50 @2.39 %41.8 %0.0 @1.72 %58.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.4% 5.1% 4.8% 2.6% 1.0% 0.3%
1 Gol 5.5% 10.8% 8.2% 4.4% 1.8% 0.6%
2 Gol 5.3% 8.6% 7.0% 3.8% 1.5% 0.5%
3 Gol 3.0% 4.9% 4.0% 2.1% 0.9% 0.3%
4 Gol 1.3% 2.1% 1.7% 0.9% 0.4% 0.1%
5 Gol 0.4% 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0%
Fehérvár FC — Son 5 Maç
B vs Tiszakecske FC (D)
1 - 1
M vs Soroksar (D)
3 - 1
G vs Tiszakecske FC (E)
5 - 0
Soroksar — Son 5 Maç
G vs BVSC (E)
2 - 1
G vs Kozarmisleny FC (E)
3 - 2
G vs BVSC (D)
0 - 4
G vs Fehérvár FC (E)
3 - 1
M vs BVSC (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
19.10.2025 NB II Soroksar 3 - 1 Fehérvár FC