Maç Listesine Dön
Romanya Liga II • 10.04.2026 — 16:00

FC Voluntari

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 1.39
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Corvinul Hunedoara

Elo: 1498
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%68
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
FC Voluntari - Corvinul Hunedoara mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.39, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Voluntari %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Voluntari xG 1.64
Dengeli
Corvinul Hunedoara xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.5
X (Beraberlik) %29.4
2 (Deplasman) %20.1

Çifte Şans 1X: %79.9
Çifte Şans X2: %49.5
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.7 0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.8 1.5 Alt: %35.2
2.5 Üst: %37.0 2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.5 3.5 Alt: %82.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %41.7
KG Yok %58.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%14.9
1-1
%13.3
0-0
%12.3
2-0
%11.0
2-1
%8.6
0-1
%8.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.5 İY X: %47.6 İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.8 İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.2 İY 1.5 Alt: %73.8
İY 2.5 Üst: %7.6 İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7 İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.88
+
Dep 3.4
=
Toplam 8.28
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.7 8.5 Alt: %55.3
9.5 Üst: %31.9 9.5 Alt: %68.1
10.5 Üst: %21.3 10.5 Alt: %78.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.81 Korner (Ev: 2.25, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %33.4 İY 4.5 Alt: %66.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %63.3 | Eşit: %12.4 | Dep: %24.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.5
Ev: 12.5 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 7.2
Ev: 4.5 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.7 21.5 Alt: %60.4
23.5 Şut Üst: %24.5 23.5 Alt: %75.5

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.8 7.5 Alt: %57.2
8.5 İsabetli Üst: %29.4 8.5 Alt: %70.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
FC Voluntari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Corvinul Hunedoara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
FC Voluntari (-0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Corvinul Hunedoara (+0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.04
%49.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.00 %25.0 %0.0 @1.33 %75.0
-1.25 @3.49 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-1.00 @2.99 %33.5 %25.3 @1.50 %66.5
-0.75 @2.32 %43.1 %0.0 @1.76 %56.9
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
-0.25 @1.69 %59.1 %0.0 @2.44 %41.0
0.0 @1.40 %71.4 %29.5 @3.50 %28.6
+0.25 @1.31 %76.4 %0.0 @4.23 %23.6
+0.50 @1.25 %79.9 %0.0 @4.96 %20.2
+0.75 @1.17 %85.8 %0.0 @7.03 %14.2
+1.00 @1.08 %92.6 %13.8 @13.57 %7.4
+1.25 @1.07 %93.2 %0.0 @14.66 %6.8
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.74 %6.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.70 %59.0 %0.0 @2.44 %41.0
+2.00 Ana Hat @1.96 %51.0 %27.9 @2.04 %49.0
+2.25 @2.34 %42.8 %0.0 @1.75 %57.2
+2.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
+2.75 @3.34 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+3.00 @4.66 %21.5 %19.5 @1.27 %78.5
+3.25 @5.23 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+3.50 @5.79 %17.3 %0.0 @1.21 %82.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 12.4% 8.0% 3.5% 0.9% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.0% 13.3% 4.8% 1.3% 0.2% 0.0%
2 Gol 11.1% 8.6% 3.4% 0.9% 0.2% 0.0%
3 Gol 5.1% 4.0% 1.6% 0.4% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.8% 1.4% 0.5% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.5% 0.4% 0.2% 0.0% 0.0% 0.0%
FC Voluntari — Son 5 Maç
B vs Corvinul Hunedoara (D)
0 - 0
G vs Corvinul Hunedoara (E)
2 - 0
M vs Corvinul Hunedoara (D)
3 - 1
G vs Farul Constanta (E)
4 - 2
G vs Farul Constanta (E)
2 - 0
Corvinul Hunedoara — Son 5 Maç
B vs FC Voluntari (E)
0 - 0
M vs FC Voluntari (D)
2 - 0
G vs FC Voluntari (E)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
08.11.2025 Liga II Corvinul Hunedoara 0 - 0 FC Voluntari
25.08.2024 Liga II FC Voluntari 2 - 0 Corvinul Hunedoara
17.04.2024 Cupa României Corvinul Hunedoara 3 - 1 FC Voluntari