Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Romanya
Liga II •
06.05.2026 — 18:30
Corvinul Hunedoara
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 0.87
2 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
FC Voluntari
Elo: 1478λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Corvinul Hunedoara - FC Voluntari mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.87, Dep: 0.74 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Corvinul Hunedoara %35.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %22.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %31.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %37.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %60
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Corvinul Hunedoara xG
1.20
Dengeli
FC Voluntari xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.4
X (Beraberlik)
%37.0
2 (Deplasman)
%27.7
Çifte Şans 1X: %72.3
Çifte Şans X2: %64.7
Çifte Şans 12: %63.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %79.1
0.5 Alt: %20.9
1.5 Üst: %48.9
1.5 Alt: %51.1
2.5 Üst: %22.0
2.5 Alt: %78.0
3.5 Üst: %8.1
3.5 Alt: %91.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%31.4
KG Yok
%68.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%20.9
1-0
%16.5
1-1
%13.8
0-1
%13.8
2-0
%7.6
2-1
%5.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.3
İY X: %55.9
İY 2: %19.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %51.1
İY 0.5 Alt: %48.9
İY 1.5 Üst: %17.0
İY 1.5 Alt: %83.1
İY 2.5 Üst: %3.7
İY 2.5 Alt: %96.3
İY 3.5 Üst: %0.6
İY 3.5 Alt: %99.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.84
+
Dep
3.31
=
Toplam
7.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %29.0
8.5 Alt: %71.0
9.5 Üst: %18.5
9.5 Alt: %81.5
10.5 Üst: %10.9
10.5 Alt: %89.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.29 Korner (Ev: 1.77, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %23.5
İY 4.5 Alt: %76.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.3 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
17.1
Ev: 9.4 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
6
Ev: 3.3 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %14.2
21.5 Alt: %85.8
23.5 Şut Üst: %6.5
23.5 Alt: %93.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %25.1
7.5 Alt: %74.9
8.5 İsabetli Üst: %14.9
8.5 Alt: %85.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCorvinul Hunedoara
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Voluntari
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Corvinul Hunedoara (0.0)
@1.78
%56.1 İhtimal
İade (Push): %37.0
FC Voluntari (+0.00)
@2.28
%43.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.05
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.92 | %12.6 | %0.0 | @1.14 | %87.4 |
| -1.25 | @7.02 | %14.2 | %0.0 | @1.17 | %85.8 |
| -1.00 | @6.12 | %16.3 | %22.7 | @1.20 | %83.7 |
| -0.75 | @3.70 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| -0.50 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| -0.25 | @2.31 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| 0.0 Ana Hat | @1.78 | %56.1 | %37.0 | @2.28 | %43.9 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %34.0 |
| +0.50 | @1.38 | %72.3 | %0.0 | @3.61 | %27.7 |
| +0.75 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @4.99 | %20.1 |
| +1.00 | @1.12 | %89.4 | %19.1 | @9.41 | %10.6 |
| +1.25 | @1.11 | %90.5 | %0.0 | @10.52 | %9.5 |
| +1.50 | @1.09 | %91.4 | %0.0 | @11.62 | %8.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| +2.00 | @3.33 | %30.1 | %26.9 | @1.43 | %70.0 |
| +2.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +2.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.0 |
| +2.75 | @6.20 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| +3.00 | @10.73 | %9.3 | %13.9 | @1.10 | %90.7 |
| +3.25 | @11.59 | %8.6 | %0.0 | @1.09 | %91.4 |
| +3.50 | @12.46 | %8.0 | %0.0 | @1.09 | %92.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 20.9% | 13.8% | 5.4% | 1.3% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.5% | 13.8% | 4.8% | 1.2% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.6% | 5.6% | 2.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 1.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Corvinul Hunedoara — Son 5 Maç
M
vs FC Voluntari (D)
1 - 0
B
vs FC Voluntari (E)
0 - 0
M
vs FC Voluntari (D)
2 - 0
G
vs FC Voluntari (E)
3 - 1
FC Voluntari — Son 5 Maç
G
vs Corvinul Hunedoara (E)
1 - 0
B
vs Corvinul Hunedoara (D)
0 - 0
G
vs Corvinul Hunedoara (E)
2 - 0
M
vs Corvinul Hunedoara (D)
3 - 1
G
vs Farul Constanta (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | Liga II | FC Voluntari | 1 - 0 | Corvinul Hunedoara |
| 08.11.2025 | Liga II | Corvinul Hunedoara | 0 - 0 | FC Voluntari |
| 25.08.2024 | Liga II | FC Voluntari | 2 - 0 | Corvinul Hunedoara |
| 17.04.2024 | Cupa României | Corvinul Hunedoara | 3 - 1 | FC Voluntari |