Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Non League Div One - Southern Central •
25.04.2026 — 17:00
Beaconsfield Town
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 1.12
2 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Ware
Elo: 1457λ (Beklenen Gol): 2.80
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç).
Beaconsfield Town - Ware mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 2.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ware %71.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %74.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Beaconsfield Town xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Ware xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%12.0
X (Beraberlik)
%16.1
2 (Deplasman)
%71.8
Çifte Şans 1X: %28.2
Çifte Şans X2: %88.0
Çifte Şans 12: %83.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.6
1.5 Alt: %9.4
2.5 Üst: %74.8
2.5 Alt: %25.2
3.5 Üst: %54.8
3.5 Alt: %45.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.6
KG Yok
%36.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.7
1-3
%8.2
0-2
%7.8
0-3
%7.3
1-1
%6.7
1-4
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.1
İY X: %31.8
İY 2: %54.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.8
İY 0.5 Alt: %18.2
İY 1.5 Üst: %52.9
İY 1.5 Alt: %47.1
İY 2.5 Üst: %25.2
İY 2.5 Alt: %74.8
İY 3.5 Üst: %9.4
İY 3.5 Alt: %90.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.32
+
Dep
7.73
=
Toplam
12.06
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.9
8.5 Alt: %15.1
9.5 Üst: %76.3
9.5 Alt: %23.7
10.5 Üst: %65.9
10.5 Alt: %34.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.55 Korner (Ev: 1.99, Dep: 3.56)
İY 4.5 Üst: %65.0
İY 4.5 Alt: %35.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %12.7 |
Eşit: %7.3 |
Dep: %80.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.8
Ev: 10.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.8
Ev: 3.9 • Dep: 7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.0
21.5 Alt: %4.0
23.5 Şut Üst: %91.2
23.5 Alt: %8.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %84.4
7.5 Alt: %15.6
8.5 İsabetli Üst: %75.1
8.5 Alt: %24.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBeaconsfield Town
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Ware
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Beaconsfield Town (+1.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Ware (-1.50)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @21.64 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.4 |
| -1.25 | @20.76 | %4.8 | %0.0 | @1.05 | %95.2 |
| -1.00 | @19.88 | %5.0 | %8.1 | @1.05 | %95.0 |
| -0.75 | @11.05 | %9.1 | %0.0 | @1.10 | %91.0 |
| -0.50 | @7.85 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -0.25 | @7.17 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.1 |
| 0.0 | @6.49 | %15.4 | %17.2 | @1.18 | %84.6 |
| +0.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| +0.50 | @3.34 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
| +0.75 | @2.98 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| +1.00 | @2.63 | %38.0 | %21.1 | @1.61 | %62.0 |
| +1.25 | @2.21 | %45.3 | %0.0 | @1.83 | %54.7 |
| +1.50 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.05 | %48.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.14 | %10.9 |
| +2.00 | @1.14 | %88.0 | %16.9 | @8.30 | %12.1 |
| +2.25 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.96 | %20.2 |
| +2.50 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +2.75 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +3.00 | @1.52 | %65.8 | %21.4 | @2.92 | %34.2 |
| +3.25 | @1.73 | %57.9 | %0.0 | @2.38 | %42.1 |
| +3.50 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 5.5% | 8.4% | 7.8% | 5.5% | 3.1% |
| 1 Gol | 1.9% | 7.2% | 9.3% | 8.7% | 6.1% | 3.4% |
| 2 Gol | 1.3% | 3.7% | 5.2% | 4.9% | 3.4% | 1.9% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.4% | 1.9% | 1.8% | 1.3% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.5% | 0.5% | 0.4% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Beaconsfield Town — Son 5 Maç
M
vs Biggleswade (D)
6 - 1
G
vs Enfield 1893 (D)
1 - 3
B
vs Northwood (E)
4 - 4
M
vs Biggleswade Town (D)
2 - 1
M
vs Leverstock Green (E)
0 - 2
Ware — Son 5 Maç
M
vs Leverstock Green (E)
0 - 2
B
vs Beaconsfield Town (E)
1 - 1
G
vs Beaconsfield Town (D)
0 - 3
B
vs Beaconsfield Town (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Non League Div One - Southern Central | Ware | 1 - 1 | Beaconsfield Town |
| 26.04.2025 | Non League Div One - Southern Central | Beaconsfield Town | 0 - 3 | Ware |
| 12.10.2024 | Non League Div One - Southern Central | Ware | 1 - 1 | Beaconsfield Town |