Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
China
Segunda División •
16.05.2026 — 22:30
Atletico el Vigia FC
Elo: 1561λ (Beklenen Gol): 1.13
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Zamora FC B
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%79
Atletico el Vigia FC - Zamora FC B mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atletico el Vigia FC %36.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %37.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atletico el Vigia FC xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Zamora FC B xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.6
X (Beraberlik)
%31.3
2 (Deplasman)
%32.1
Çifte Şans 1X: %67.9
Çifte Şans X2: %63.4
Çifte Şans 12: %68.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.6
0.5 Alt: %12.4
1.5 Üst: %64.9
1.5 Alt: %35.1
2.5 Üst: %37.0
2.5 Alt: %63.0
3.5 Üst: %17.6
3.5 Alt: %82.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.9
KG Yok
%55.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.4
1-0
%11.9
0-1
%10.9
2-1
%7.6
2-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %48.5
İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.7
İY 0.5 Alt: %38.3
İY 1.5 Üst: %26.3
İY 1.5 Alt: %73.7
İY 2.5 Üst: %7.6
İY 2.5 Alt: %92.4
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.36
+
Dep
3.96
=
Toplam
8.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %45.2
8.5 Alt: %54.8
9.5 Üst: %32.4
9.5 Alt: %67.6
10.5 Üst: %21.7
10.5 Alt: %78.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.83 Korner (Ev: 2, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %33.7
İY 4.5 Alt: %66.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.4 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %37.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.5
Ev: 10.9 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
7.2
Ev: 3.9 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %39.8
21.5 Alt: %60.2
23.5 Şut Üst: %24.6
23.5 Alt: %75.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %42.5
7.5 Alt: %57.5
8.5 İsabetli Üst: %29.2
8.5 Alt: %70.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtletico el Vigia FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zamora FC B
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atletico el Vigia FC (0.0)
@1.88
%53.2 İhtimal
İade (Push): %31.4
Zamora FC B (+0.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %27.9
+2.00 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.49 | %15.4 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| -1.25 | @5.81 | %17.2 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -1.00 | @5.12 | %19.5 | %21.1 | @1.24 | %80.5 |
| -0.75 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -0.50 | @2.74 | %36.5 | %0.0 | @1.58 | %63.5 |
| -0.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| 0.0 Ana Hat | @1.88 | %53.2 | %31.4 | @2.14 | %46.8 |
| +0.25 | @1.61 | %61.9 | %0.0 | @2.63 | %38.1 |
| +0.50 | @1.47 | %67.9 | %0.0 | @3.11 | %32.1 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +1.00 | @1.19 | %84.2 | %19.4 | @6.35 | %15.8 |
| +1.25 | @1.16 | %85.9 | %0.0 | @7.11 | %14.1 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.88 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
| +2.00 Ana Hat | @1.95 | %51.2 | %27.9 | @2.05 | %48.8 |
| +2.25 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| +2.50 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.59 | %63.1 |
| +2.75 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| +3.00 | @4.63 | %21.6 | %19.5 | @1.28 | %78.4 |
| +3.25 | @5.19 | %19.3 | %0.0 | @1.24 | %80.7 |
| +3.50 | @5.75 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.4% | 10.9% | 6.2% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.9% | 14.4% | 7.0% | 2.4% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.3% | 7.6% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.7% | 2.9% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Atletico el Vigia FC — Son 5 Maç
B
vs Zamora FC B (D)
0 - 0
M
vs Zamora FC B (E)
0 - 1
G
vs Zamora FC B (D)
1 - 3
G
vs Zamora FC B (D)
0 - 4
M
vs Zamora FC B (E)
2 - 3
Zamora FC B — Son 5 Maç
G
vs Deportivo Lara (E)
3 - 1
B
vs Atletico el Vigia FC (E)
0 - 0
G
vs Atletico el Vigia FC (D)
0 - 1
M
vs Atletico el Vigia FC (E)
1 - 3
M
vs Atletico el Vigia FC (E)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Segunda División | Zamora FC B | 0 - 0 | Atletico el Vigia FC |
| 07.10.2017 | Segunda División | Atletico el Vigia FC | 0 - 1 | Zamora FC B |
| 19.08.2017 | Segunda División | Zamora FC B | 1 - 3 | Atletico el Vigia FC |
| 13.05.2017 | Segunda División | Zamora FC B | 0 - 4 | Atletico el Vigia FC |
| 19.03.2017 | Segunda División | Atletico el Vigia FC | 2 - 3 | Zamora FC B |
| 21.08.2016 | Segunda División | Atletico el Vigia FC | 1 - 0 | Zamora FC B |
| 09.07.2016 | Segunda División | Zamora FC B | 1 - 2 | Atletico el Vigia FC |