Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 3 •
15.05.2026 — 20:30
Versailles
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.15
2 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Stade Briochin
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.00
Model Güven Derecesi:
%73
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Versailles - Stade Briochin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 1.00 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Versailles %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %36.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %44.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Versailles xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Briochin xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.15 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.9
X (Beraberlik)
%31.5
2 (Deplasman)
%30.7
Çifte Şans 1X: %69.3
Çifte Şans X2: %62.1
Çifte Şans 12: %68.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %87.3
0.5 Alt: %12.7
1.5 Üst: %64.3
1.5 Alt: %35.7
2.5 Üst: %36.3
2.5 Alt: %63.7
3.5 Üst: %17.1
3.5 Alt: %82.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%44.2
KG Yok
%55.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.4
0-0
%12.7
1-0
%12.4
0-1
%10.7
2-1
%7.7
2-0
%7.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.8
İY X: %48.8
İY 2: %23.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %61.3
İY 0.5 Alt: %38.7
İY 1.5 Üst: %25.8
İY 1.5 Alt: %74.2
İY 2.5 Üst: %7.4
İY 2.5 Alt: %92.6
İY 3.5 Üst: %1.7
İY 3.5 Alt: %98.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.38
+
Dep
3.88
=
Toplam
8.26
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %44.4
8.5 Alt: %55.6
9.5 Üst: %31.6
9.5 Alt: %68.4
10.5 Üst: %21.1
10.5 Alt: %78.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.8 Korner (Ev: 2.02, Dep: 1.78)
İY 4.5 Üst: %33.2
İY 4.5 Alt: %66.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %50.0 |
Eşit: %13.9 |
Dep: %36.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
20.3
Ev: 11 • Dep: 9.3
İsabetli Şut
7.1
Ev: 3.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %38.4
21.5 Alt: %61.6
23.5 Şut Üst: %23.5
23.5 Alt: %76.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %41.7
7.5 Alt: %58.3
8.5 İsabetli Üst: %28.5
8.5 Alt: %71.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVersailles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Briochin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Versailles (-0.25)
@2.23
%44.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Briochin (+0.25)
@1.81
%55.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %28.0
+2.00 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.20 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -1.25 | @5.53 | %18.1 | %0.0 | @1.22 | %81.9 |
| -1.00 | @4.85 | %20.6 | %21.7 | @1.26 | %79.4 |
| -0.75 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.43 | %69.7 |
| -0.50 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| 0.0 | @1.81 | %55.2 | %31.5 | @2.23 | %44.8 |
| +0.25 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +0.50 | @1.44 | %69.3 | %0.0 | @3.26 | %30.7 |
| +0.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +1.00 | @1.17 | %85.5 | %18.9 | @6.89 | %14.5 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.69 | %13.0 |
| +1.50 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.49 | %11.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| +2.00 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %28.0 | @2.01 | %49.7 |
| +2.25 | @2.37 | %42.1 | %0.0 | @1.73 | %57.9 |
| +2.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.75 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| +3.00 | @4.77 | %21.0 | %19.3 | @1.27 | %79.1 |
| +3.25 | @5.34 | %18.7 | %0.0 | @1.23 | %81.3 |
| +3.50 | @5.92 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 12.7% | 10.7% | 5.9% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.4% | 14.4% | 6.7% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 7.7% | 7.7% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.9% | 2.9% | 1.5% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Versailles — Son 5 Maç
G
vs Stade Briochin (D)
0 - 1
B
vs Stade Briochin (D)
1 - 1
M
vs Stade Briochin (E)
0 - 1
B
vs Stade Briochin (D)
1 - 1
Stade Briochin — Son 5 Maç
M
vs Versailles (E)
0 - 1
M
vs Lorient II (D)
2 - 1
G
vs Lorient II (E)
2 - 1
B
vs Versailles (E)
1 - 1
G
vs Versailles (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 08.08.2025 | Ligue 3 | Stade Briochin | 0 - 1 | Versailles |
| 07.04.2023 | Ligue 3 | Stade Briochin | 1 - 1 | Versailles |
| 11.11.2022 | Ligue 3 | Versailles | 0 - 1 | Stade Briochin |
| 16.07.2021 | Friendlies Clubs | Stade Briochin | 1 - 1 | Versailles |