Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Germany
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar •
30.04.2026 — 21:00
Auersmacher
Elo: 1430λ (Beklenen Gol): 0.95
3 - 5
Tamamlandı
İY: 2 - 3
FC Emmelshausen-Karbach
Elo: 1542λ (Beklenen Gol): 1.86
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Auersmacher - FC Emmelshausen-Karbach mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.95, Dep: 1.86 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Emmelshausen-Karbach %58.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Auersmacher xG
1.24
Dengeli
FC Emmelshausen-Karbach xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.0
X (Beraberlik)
%24.0
2 (Deplasman)
%58.0
Çifte Şans 1X: %42.0
Çifte Şans X2: %82.0
Çifte Şans 12: %76.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %77.8
1.5 Alt: %22.3
2.5 Üst: %53.1
2.5 Alt: %46.9
3.5 Üst: %30.9
3.5 Alt: %69.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.4
KG Yok
%47.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.5
0-1
%10.5
0-2
%10.5
1-2
%9.9
0-0
%6.9
0-3
%6.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.9
İY X: %40.9
İY 2: %42.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9
İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.6
İY 1.5 Alt: %63.4
İY 2.5 Üst: %13.3
İY 2.5 Alt: %86.8
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.98
+
Dep
5.71
=
Toplam
9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.2
8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.4
9.5 Alt: %49.6
10.5 Üst: %37.9
10.5 Alt: %62.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 1.83, Dep: 2.63)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %23.5 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %65.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.3
Ev: 9.8 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.5 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.0
21.5 Alt: %29.0
23.5 Şut Üst: %55.5
23.5 Alt: %44.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.1
7.5 Alt: %38.9
8.5 İsabetli Üst: %47.3
8.5 Alt: %52.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAuersmacher
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Emmelshausen-Karbach
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Auersmacher (+0.75)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Emmelshausen-Karbach (-0.75)
@1.93
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.90
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.11
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.68 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.6 |
| -1.25 | @14.75 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.00 | @13.82 | %7.2 | %11.8 | @1.08 | %92.8 |
| -0.75 | @7.65 | %13.1 | %0.0 | @1.15 | %86.9 |
| -0.50 | @5.49 | %18.2 | %0.0 | @1.22 | %81.8 |
| -0.25 | @4.82 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| 0.0 | @4.16 | %24.1 | %24.3 | @1.32 | %75.9 |
| +0.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +0.50 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| +0.75 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +1.00 | @1.79 | %56.0 | %24.0 | @2.27 | %44.1 |
| +1.25 | @1.61 | %62.0 | %0.0 | @2.63 | %38.0 |
| +1.50 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.99 | %33.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.35 | %74.3 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +2.00 | @1.43 | %70.0 | %24.9 | @3.33 | %30.0 |
| +2.25 | @1.67 | %60.0 | %0.0 | @2.50 | %40.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.90 | %52.5 | %0.0 | @2.11 | %47.5 |
| +2.75 | @2.15 | %46.5 | %0.0 | @1.87 | %53.5 |
| +3.00 | @2.58 | %38.7 | %22.5 | @1.63 | %61.3 |
| +3.25 | @2.96 | %33.8 | %0.0 | @1.51 | %66.2 |
| +3.50 | @3.33 | %30.0 | %0.0 | @1.43 | %70.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.9% | 10.6% | 10.6% | 6.6% | 3.0% | 1.1% |
| 1 Gol | 5.0% | 11.6% | 10.0% | 6.2% | 2.9% | 1.1% |
| 2 Gol | 2.7% | 5.1% | 4.7% | 2.9% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.6% | 1.5% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Auersmacher — Son 5 Maç
M
vs FV Engers 07 (E)
1 - 3
M
vs FC Emmelshausen-Karbach (D)
2 - 0
M
vs FV Engers 07 (D)
2 - 0
M
vs FV Engers 07 (E)
1 - 2
G
vs FV Engers 07 (D)
0 - 1
FC Emmelshausen-Karbach — Son 5 Maç
G
vs Auersmacher (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar | FC Emmelshausen-Karbach | 2 - 0 | Auersmacher |