Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 13 • 16.05.2026 — 20:30

Mazarrón FC

Elo: 1448
λ (Beklenen Gol): 2.24
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Real Murcia II

Elo: 1501
λ (Beklenen Gol): 2.06
Model Güven Derecesi:
%79
Mazarrón FC - Real Murcia II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.24, Dep: 2.06 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mazarrón FC %43.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %80.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %78.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mazarrón FC xG 2.39
Dengeli
Real Murcia II xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.0
X (Beraberlik) %20.8
2 (Deplasman) %36.2

Çifte Şans 1X: %63.8
Çifte Şans X2: %57.0
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1 0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %93.3 1.5 Alt: %6.8
2.5 Üst: %80.2 2.5 Alt: %19.8
3.5 Üst: %62.2 3.5 Alt: %37.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %78.4
KG Yok %21.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-2
%7.2
2-1
%7.0
1-1
%6.8
1-2
%6.5
3-2
%5.4
3-1
%5.3

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.3 İY X: %33.7 İY 2: %31.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.4 İY 0.5 Alt: %15.6
İY 1.5 Üst: %58.3 İY 1.5 Alt: %41.7
İY 2.5 Üst: %30.1 İY 2.5 Alt: %69.9
İY 3.5 Üst: %12.5 İY 3.5 Alt: %87.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.59
+
Dep 6.14
=
Toplam 12.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.7 8.5 Alt: %11.3
9.5 Üst: %81.5 9.5 Alt: %18.5
10.5 Üst: %72.4 10.5 Alt: %27.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.85 Korner (Ev: 3.03, Dep: 2.82)
İY 4.5 Üst: %69.5 İY 4.5 Alt: %30.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.3 | Eşit: %11.2 | Dep: %39.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 33.4
Ev: 17.7 • Dep: 15.7
İsabetli Şut 11.7
Ev: 6.3 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.5 21.5 Alt: %1.5
23.5 Şut Üst: %96.3 23.5 Alt: %3.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %89.6 7.5 Alt: %10.4
8.5 İsabetli Üst: %82.4 8.5 Alt: %17.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mazarrón FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Real Murcia II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mazarrón FC (-0.25)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Real Murcia II (+0.25)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@2.01
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.18 %23.9 %0.0 @1.31 %76.1
-1.25 @3.80 %26.3 %0.0 @1.36 %73.7
-1.00 @3.41 %29.3 %18.4 @1.41 %70.7
-0.75 @2.74 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
-0.50 @2.37 %42.3 %0.0 @1.73 %57.7
-0.25 Ana Hat @2.11 %47.4 %0.0 @1.90 %52.6
0.0 @1.85 %54.0 %21.7 @2.17 %46.0
+0.25 @1.68 %59.6 %0.0 @2.48 %40.4
+0.50 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+0.75 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
+1.00 @1.30 %77.0 %16.8 @4.34 %23.0
+1.25 @1.26 %79.1 %0.0 @4.78 %20.9
+1.50 @1.24 %80.9 %0.0 @5.22 %19.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.08 %92.4 %0.0 @13.18 %7.6
+2.00 @1.09 %91.8 %13.7 @12.22 %8.2
+2.25 @1.18 %85.1 %0.0 @6.70 %14.9
+2.50 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.7
+2.75 @1.30 %77.1 %0.0 @4.37 %22.9
+3.00 @1.34 %74.5 %18.9 @3.91 %25.6
+3.25 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
+3.50 @1.66 %60.4 %0.0 @2.53 %39.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.9% 2.4% 3.0% 2.1% 1.1% 0.4%
1 Gol 2.7% 7.1% 6.8% 4.6% 2.4% 1.0%
2 Gol 3.6% 7.4% 7.6% 5.2% 2.7% 1.1%
3 Gol 2.7% 5.5% 5.6% 3.9% 2.0% 0.8%
4 Gol 1.5% 3.1% 3.2% 2.2% 1.1% 0.5%
5 Gol 0.7% 1.4% 1.4% 1.0% 0.5% 0.2%
Mazarrón FC — Son 5 Maç
M vs Águilas II (E)
2 - 3
G vs Real Murcia II (E)
3 - 2
B vs Real Murcia II (D)
2 - 2
G vs Real Murcia II (E)
1 - 0
M vs Real Murcia II (D)
4 - 0
Real Murcia II — Son 5 Maç
M vs Olímpico Totana (E)
2 - 4
M vs Mazarrón FC (D)
3 - 2
B vs Olímpico Totana (D)
1 - 1
B vs Mazarrón FC (E)
2 - 2
M vs Mazarrón FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
01.02.2026 Tercera División RFEF - Group 13 Mazarrón FC 3 - 2 Real Murcia II
21.09.2025 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 2 - 2 Mazarrón FC
06.02.2022 Tercera División RFEF - Group 13 Mazarrón FC 1 - 0 Real Murcia II
03.10.2021 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 4 - 0 Mazarrón FC
02.02.2020 Tercera División RFEF - Group 13 Mazarrón FC 1 - 2 Real Murcia II
04.12.2019 Tercera División RFEF - Group 13 Real Murcia II 2 - 3 Mazarrón FC