Maç Listesine Dön
China League One • 24.05.2026 — 10:30

Changchun Yatai

Elo: 1495
λ (Beklenen Gol): 1.45
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3

Shenzhen Juniors

Elo: 1528
λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Changchun Yatai - Shenzhen Juniors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Changchun Yatai %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Changchun Yatai xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Shenzhen Juniors xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %43.1
X (Beraberlik) %27.9
2 (Deplasman) %29.0

Çifte Şans 1X: %71.0
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6 0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.2 1.5 Alt: %25.8
2.5 Üst: %48.2 2.5 Alt: %51.8
3.5 Üst: %26.5 3.5 Alt: %73.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %53.3
KG Yok %46.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.3
1-0
%9.8
2-1
%9.0
0-0
%8.3
2-0
%7.8
0-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3 İY X: %44.0 İY 2: %23.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2 İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.4 İY 1.5 Alt: %66.6
İY 2.5 Üst: %11.4 İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5
+
Dep 4.19
=
Toplam 9.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.0 8.5 Alt: %43.0
9.5 Üst: %43.9 9.5 Alt: %56.1
10.5 Üst: %31.8 10.5 Alt: %68.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %41.6 İY 4.5 Alt: %58.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.9 | Eşit: %12.9 | Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.1
Ev: 12.9 • Dep: 10.2
İsabetli Şut 8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.9 21.5 Alt: %38.1
23.5 Şut Üst: %45.3 23.5 Alt: %54.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.9 7.5 Alt: %44.1
8.5 İsabetli Üst: %41.9 8.5 Alt: %58.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Changchun Yatai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shenzhen Juniors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Changchun Yatai (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Shenzhen Juniors (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.73 %21.1 %0.0 @1.27 %78.9
-1.25 @4.22 %23.7 %0.0 @1.31 %76.3
-1.00 @3.70 %27.0 %21.8 @1.37 %73.0
-0.75 @2.78 %35.9 %0.0 @1.56 %64.1
-0.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-0.25 Ana Hat @2.00 %49.9 %0.0 @2.00 %50.1
0.0 @1.68 %59.6 %28.0 @2.48 %40.4
+0.25 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+0.50 @1.41 %70.9 %0.0 @3.44 %29.1
+0.75 @1.29 %77.6 %0.0 @4.46 %22.4
+1.00 @1.17 %85.6 %17.1 @6.92 %14.5
+1.25 @1.15 %86.9 %0.0 @7.63 %13.1
+1.50 @1.14 %88.0 %0.0 @8.35 %12.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.42 %70.2 %0.0 @3.36 %29.8
+2.00 @1.54 %65.0 %26.2 @2.85 %35.1
+2.25 @1.81 %55.2 %0.0 @2.23 %44.8
+2.50 Ana Hat @2.08 %48.0 %0.0 @1.92 %52.0
+2.75 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+3.00 @2.99 %33.4 %21.9 @1.50 %66.6
+3.25 @3.41 %29.3 %0.0 @1.41 %70.7
+3.50 @3.83 %26.1 %0.0 @1.35 %73.9
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.4% 7.6% 4.9% 1.9% 0.5% 0.1%
1 Gol 9.9% 13.4% 7.2% 2.7% 0.8% 0.2%
2 Gol 7.8% 9.0% 5.2% 2.0% 0.6% 0.1%
3 Gol 3.8% 4.4% 2.5% 1.0% 0.3% 0.1%
4 Gol 1.4% 1.6% 0.9% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.4% 0.5% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
Changchun Yatai — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Shenzhen Juniors — Son 5 Maç
B vs Heilongjiang Lava Spring (D)
1 - 1
B vs Heilongjiang Lava Spring (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.