China
League One •
24.05.2026 — 10:30
Changchun Yatai
Elo: 1495λ (Beklenen Gol): 1.45
0 - 4
Tamamlandı
İY: 0 - 3
Shenzhen Juniors
Elo: 1528λ (Beklenen Gol): 1.15
Model Güven Derecesi:
%44
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Changchun Yatai - Shenzhen Juniors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.45, Dep: 1.15 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Changchun Yatai %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %48.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %53.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %82.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Changchun Yatai xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Shenzhen Juniors xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.45 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.1
X (Beraberlik)
%27.9
2 (Deplasman)
%29.0
Çifte Şans 1X: %71.0
Çifte Şans X2: %56.9
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.6
0.5 Alt: %8.4
1.5 Üst: %74.2
1.5 Alt: %25.8
2.5 Üst: %48.2
2.5 Alt: %51.8
3.5 Üst: %26.5
3.5 Alt: %73.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%53.3
KG Yok
%46.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
1-0
%9.8
2-1
%9.0
0-0
%8.3
2-0
%7.8
0-1
%7.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.3
İY X: %44.0
İY 2: %23.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.2
İY 0.5 Alt: %31.8
İY 1.5 Üst: %33.4
İY 1.5 Alt: %66.6
İY 2.5 Üst: %11.4
İY 2.5 Alt: %88.6
İY 3.5 Üst: %3.1
İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5
+
Dep
4.19
=
Toplam
9.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.0
8.5 Alt: %43.0
9.5 Üst: %43.9
9.5 Alt: %56.1
10.5 Üst: %31.8
10.5 Alt: %68.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.23 Korner (Ev: 2.3, Dep: 1.93)
İY 4.5 Üst: %41.6
İY 4.5 Alt: %58.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.9 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %33.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.1
Ev: 12.9 • Dep: 10.2
İsabetli Şut
8.1
Ev: 4.6 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %61.9
21.5 Alt: %38.1
23.5 Şut Üst: %45.3
23.5 Alt: %54.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %55.9
7.5 Alt: %44.1
8.5 İsabetli Üst: %41.9
8.5 Alt: %58.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChangchun Yatai
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Shenzhen Juniors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Changchun Yatai (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Shenzhen Juniors (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.73 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| -1.25 | @4.22 | %23.7 | %0.0 | @1.31 | %76.3 |
| -1.00 | @3.70 | %27.0 | %21.8 | @1.37 | %73.0 |
| -0.75 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| -0.50 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.1 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| 0.0 | @1.68 | %59.6 | %28.0 | @2.48 | %40.4 |
| +0.25 | @1.51 | %66.2 | %0.0 | @2.96 | %33.8 |
| +0.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +0.75 | @1.29 | %77.6 | %0.0 | @4.46 | %22.4 |
| +1.00 | @1.17 | %85.6 | %17.1 | @6.92 | %14.5 |
| +1.25 | @1.15 | %86.9 | %0.0 | @7.63 | %13.1 |
| +1.50 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.35 | %12.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.42 | %70.2 | %0.0 | @3.36 | %29.8 |
| +2.00 | @1.54 | %65.0 | %26.2 | @2.85 | %35.1 |
| +2.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| +2.50 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +2.75 | @2.40 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| +3.00 | @2.99 | %33.4 | %21.9 | @1.50 | %66.6 |
| +3.25 | @3.41 | %29.3 | %0.0 | @1.41 | %70.7 |
| +3.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 8.4% | 7.6% | 4.9% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.9% | 13.4% | 7.2% | 2.7% | 0.8% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 9.0% | 5.2% | 2.0% | 0.6% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.8% | 4.4% | 2.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.4% | 1.6% | 0.9% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Changchun Yatai — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Shenzhen Juniors — Son 5 Maç
B
vs Heilongjiang Lava Spring (D)
1 - 1
B
vs Heilongjiang Lava Spring (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.