Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Özbekistan
Super League •
13.05.2026 — 16:00
Green Buffaloes
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Mufulira Wanderers
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 0.74
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Green Buffaloes - Mufulira Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Green Buffaloes %46.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Green Buffaloes xG
1.60
Dengeli
Mufulira Wanderers xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%46.9
X (Beraberlik)
%31.8
2 (Deplasman)
%21.3
Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %53.2
Çifte Şans 12: %68.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.9
0.5 Alt: %15.1
1.5 Üst: %59.3
1.5 Alt: %40.8
2.5 Üst: %31.2
2.5 Alt: %68.8
3.5 Üst: %13.6
3.5 Alt: %86.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.7
KG Yok
%62.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%16.3
0-0
%15.0
1-1
%13.6
2-0
%10.6
0-1
%9.4
2-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.4
İY X: %50.5
İY 2: %17.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.0
İY 0.5 Alt: %42.0
İY 1.5 Üst: %22.6
İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0
İY 2.5 Alt: %94.0
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
3.3
=
Toplam
7.84
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.6
8.5 Alt: %61.4
9.5 Üst: %26.4
9.5 Alt: %73.6
10.5 Üst: %16.9
10.5 Alt: %83.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.61 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.52)
İY 4.5 Üst: %29.5
İY 4.5 Alt: %70.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.3 |
Eşit: %13.2 |
Dep: %26.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.2
Ev: 11.5 • Dep: 7.7
İsabetli Şut
6.7
Ev: 4.1 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.8
21.5 Alt: %71.3
23.5 Şut Üst: %16.0
23.5 Alt: %84.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.9
7.5 Alt: %64.1
8.5 İsabetli Üst: %23.5
8.5 Alt: %76.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGreen Buffaloes
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mufulira Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Green Buffaloes (-0.50)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mufulira Wanderers (+0.50)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.10
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.68 | %21.4 | %0.0 | @1.27 | %78.6 |
| -1.25 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -1.00 | @3.49 | %28.7 | %25.4 | @1.40 | %71.3 |
| -0.75 | @2.56 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| -0.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.4 |
| 0.0 | @1.46 | %68.7 | %31.9 | @3.19 | %31.3 |
| +0.25 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +0.50 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.69 | %21.3 |
| +0.75 | @1.18 | %85.0 | %0.0 | @6.65 | %15.0 |
| +1.00 | @1.08 | %92.4 | %14.9 | @13.12 | %7.6 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.27 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.5 | %0.0 | @15.41 | %6.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.5 |
| +2.00 | @2.31 | %43.2 | %28.1 | @1.76 | %56.8 |
| +2.25 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +2.50 | @3.22 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +2.75 | @4.10 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| +3.00 | @6.14 | %16.3 | %17.7 | @1.19 | %83.7 |
| +3.25 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +3.50 | @7.46 | %13.4 | %0.0 | @1.15 | %86.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.1% | 9.4% | 3.8% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 16.3% | 13.7% | 4.7% | 1.1% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 10.6% | 7.8% | 2.9% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 4.3% | 3.2% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Green Buffaloes — Son 5 Maç
M
vs Kansanshi Dynamos (D)
1 - 0
M
vs ZESCO United (D)
1 - 0
G
vs ZESCO United (E)
2 - 1
M
vs ZESCO United (D)
1 - 0
B
vs ZESCO United (E)
1 - 1
Mufulira Wanderers — Son 5 Maç
M
vs Green Eagles (D)
2 - 0
G
vs Mutondo Stars (E)
1 - 0
B
vs Mutondo Stars (D)
0 - 0
G
vs Mutondo Stars (D)
0 - 1
M
vs Mutondo Stars (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.