Maç Listesine Dön
Özbekistan Super League • 17.05.2026 — 16:00

Mufulira Wanderers

Elo: 1437
λ (Beklenen Gol): 0.76
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Red Arrows

Elo: 1583
λ (Beklenen Gol): 0.54
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mufulira Wanderers - Red Arrows mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.76, Dep: 0.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mufulira Wanderers %36.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %14.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %22.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %41.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mufulira Wanderers xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Red Arrows xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.76 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.0
X (Beraberlik) %41.4
2 (Deplasman) %22.6

Çifte Şans 1X: %77.5
Çifte Şans X2: %64.0
Çifte Şans 12: %58.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %71.7 0.5 Alt: %28.3
1.5 Üst: %37.9 1.5 Alt: %62.1
2.5 Üst: %14.2 2.5 Alt: %85.9
3.5 Üst: %4.3 3.5 Alt: %95.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %22.9
KG Yok %77.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%28.3
1-0
%19.9
0-1
%13.9
1-1
%12.0
2-0
%7.8
2-1
%4.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.2 İY X: %61.3 İY 2: %15.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %43.8 İY 0.5 Alt: %56.2
İY 1.5 Üst: %12.0 İY 1.5 Alt: %88.1
İY 2.5 Üst: %2.1 İY 2.5 Alt: %97.9
İY 3.5 Üst: %0.3 İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.6
+
Dep 2.88
=
Toplam 6.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %20.6 8.5 Alt: %79.4
9.5 Üst: %12.1 9.5 Alt: %87.9
10.5 Üst: %6.6 10.5 Alt: %93.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.98 Korner (Ev: 1.66, Dep: 1.32)
İY 4.5 Üst: %18.1 İY 4.5 Alt: %81.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %53.3 | Eşit: %15.4 | Dep: %31.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 15.1
Ev: 8.7 • Dep: 6.4
İsabetli Şut 5.3
Ev: 3.1 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %5.6 21.5 Alt: %94.4
23.5 Şut Üst: %2.1 23.5 Alt: %97.9

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %16.5 7.5 Alt: %83.5
8.5 İsabetli Üst: %8.9 8.5 Alt: %91.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mufulira Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Red Arrows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mufulira Wanderers (-0.25)
@2.20
%45.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Red Arrows (+0.25)
@1.83
%54.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.64
%37.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.61
%62.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.62 %11.6 %0.0 @1.13 %88.4
-1.25 @7.57 %13.2 %0.0 @1.15 %86.8
-1.00 @6.52 %15.3 %24.4 @1.18 %84.7
-0.75 @3.69 %27.1 %0.0 @1.37 %72.9
-0.50 @2.78 %36.0 %0.0 @1.56 %64.0
-0.25 Ana Hat @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
0.0 @1.63 %61.5 %41.4 @2.60 %38.5
+0.25 @1.40 %71.5 %0.0 @3.51 %28.5
+0.50 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+0.75 @1.18 %84.7 %0.0 @6.53 %15.3
+1.00 @1.07 %93.4 %17.1 @15.25 %6.6
+1.25 @1.06 %94.1 %0.0 @16.82 %5.9
+1.50 @1.06 %94.6 %0.0 @18.40 %5.4
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @3.38 %29.6 %0.0 @1.42 %70.5
+2.00 @5.39 %18.6 %23.8 @1.23 %81.5
+2.25 @6.23 %16.1 %0.0 @1.19 %84.0
+2.50 @7.07 %14.1 %0.0 @1.16 %85.9
+2.75 @10.35 %9.7 %0.0 @1.11 %90.3
+3.00 @21.28 %4.7 %9.9 @1.05 %95.3
+3.25 @22.44 %4.5 %0.0 @1.05 %95.5
+3.50 @23.61 %4.2 %0.0 @1.04 %95.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 28.3% 13.9% 4.0% 0.7% 0.1% 0.0%
1 Gol 19.9% 12.0% 3.0% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 7.8% 4.2% 1.1% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 2.0% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Mufulira Wanderers — Son 5 Maç
M vs Green Buffaloes (D)
1 - 0
M vs Green Eagles (D)
2 - 0
G vs Mutondo Stars (E)
1 - 0
B vs Mutondo Stars (D)
0 - 0
G vs Mutondo Stars (D)
0 - 1
Red Arrows — Son 5 Maç
G vs Green Eagles (E)
2 - 1
M vs Mutondo Stars (D)
1 - 0
B vs Nkwazi (E)
0 - 0
B vs Nkwazi (D)
0 - 0
B vs Nkwazi (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.