Maç Listesine Dön
Özbekistan Super League • 17.05.2026 — 16:00

Mufulira Wanderers

Elo: 1437
λ (Beklenen Gol): 0.79
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Red Arrows

Elo: 1576
λ (Beklenen Gol): 0.52
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mufulira Wanderers - Red Arrows mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 0.52 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mufulira Wanderers %37.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %14.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %22.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %41.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %97.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mufulira Wanderers xG 1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Red Arrows xG 0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %37.6
X (Beraberlik) %41.0
2 (Deplasman) %21.4

Çifte Şans 1X: %78.6
Çifte Şans X2: %62.4
Çifte Şans 12: %59.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %72.1 0.5 Alt: %27.9
1.5 Üst: %38.3 1.5 Alt: %61.7
2.5 Üst: %14.4 2.5 Alt: %85.6
3.5 Üst: %4.4 3.5 Alt: %95.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %22.9
KG Yok %77.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%27.9
1-0
%20.4
0-1
%13.3
1-1
%11.9
2-0
%8.4
2-1
%4.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.1 İY X: %61.0 İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %44.1 İY 0.5 Alt: %55.9
İY 1.5 Üst: %12.1 İY 1.5 Alt: %87.9
İY 2.5 Üst: %2.2 İY 2.5 Alt: %97.8
İY 3.5 Üst: %0.3 İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.66
+
Dep 2.84
=
Toplam 6.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %20.9 8.5 Alt: %79.2
9.5 Üst: %12.3 9.5 Alt: %87.7
10.5 Üst: %6.7 10.5 Alt: %93.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 2.99 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.31)
İY 4.5 Üst: %18.3 İY 4.5 Alt: %81.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %54.8 | Eşit: %15.2 | Dep: %30.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 15.2
Ev: 8.8 • Dep: 6.3
İsabetli Şut 5.3
Ev: 3.1 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %5.9 21.5 Alt: %94.1
23.5 Şut Üst: %2.2 23.5 Alt: %97.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %16.8 7.5 Alt: %83.2
8.5 İsabetli Üst: %9.1 8.5 Alt: %90.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Mufulira Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Red Arrows
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Mufulira Wanderers (-0.25)
@2.11
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Red Arrows (+0.25)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.61
%38.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.62
%61.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @8.00 %12.5 %0.0 @1.14 %87.5
-1.25 @7.00 %14.3 %0.0 @1.17 %85.7
-1.00 @6.00 %16.7 %25.1 @1.20 %83.3
-0.75 @3.49 %28.6 %0.0 @1.40 %71.4
-0.50 @2.66 %37.6 %0.0 @1.60 %62.4
-0.25 Ana Hat @2.11 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
0.0 @1.57 %63.7 %41.0 @2.76 %36.3
+0.25 @1.37 %73.1 %0.0 @3.72 %26.9
+0.50 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+0.75 @1.17 %85.6 %0.0 @6.96 %14.4
+1.00 @1.06 %94.0 %16.4 @16.69 %6.0
+1.25 @1.06 %94.5 %0.0 @18.32 %5.5
+1.50 @1.05 %95.0 %0.0 @19.96 %5.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @3.34 %30.0 %0.0 @1.43 %70.0
+2.00 @5.28 %19.0 %23.9 @1.23 %81.1
+2.25 @6.11 %16.4 %0.0 @1.20 %83.6
+2.50 @6.94 %14.4 %0.0 @1.17 %85.6
+2.75 @10.12 %9.9 %0.0 @1.11 %90.1
+3.00 @20.67 %4.8 %10.1 @1.05 %95.2
+3.25 @21.82 %4.6 %0.0 @1.05 %95.4
+3.50 @22.98 %4.4 %0.0 @1.05 %95.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 27.9% 13.3% 3.7% 0.6% 0.1% 0.0%
1 Gol 20.4% 11.9% 2.9% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 8.3% 4.3% 1.1% 0.2% 0.0% 0.0%
3 Gol 2.2% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
4 Gol 0.4% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Mufulira Wanderers — Son 5 Maç
M vs Green Buffaloes (D)
1 - 0
M vs Green Eagles (D)
2 - 0
G vs Mutondo Stars (E)
1 - 0
B vs Mutondo Stars (D)
0 - 0
G vs Mutondo Stars (D)
0 - 1
Red Arrows — Son 5 Maç
M vs Mutondo Stars (D)
1 - 0
B vs Nkwazi (E)
0 - 0
B vs Nkwazi (D)
0 - 0
B vs Nkwazi (D)
0 - 0
G vs Nkwazi (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.