Maç Listesine Dön
Belçika Second Amateur Division - ACFF • 04.04.2026 — 20:30

Ostiches

Elo: 1508
λ (Beklenen Gol): 1.22
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Stade Verviers

Elo: 1478
λ (Beklenen Gol): 0.78
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Ostiches - Stade Verviers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 0.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ostiches %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %32.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %73.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ostiches xG 1.55
Dengeli
Stade Verviers xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %45.5
X (Beraberlik) %31.8
2 (Deplasman) %22.8

Çifte Şans 1X: %77.2
Çifte Şans X2: %54.5
Çifte Şans 12: %68.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.5 0.5 Alt: %14.5
1.5 Üst: %60.4 1.5 Alt: %39.6
2.5 Üst: %32.4 2.5 Alt: %67.6
3.5 Üst: %14.3 3.5 Alt: %85.7

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.2
KG Yok %60.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-0
%15.5
0-0
%14.5
1-1
%13.9
2-0
%10.1
0-1
%9.6
2-1
%7.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.8 İY X: %50.1 İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %58.8 İY 0.5 Alt: %41.2
İY 1.5 Üst: %23.4 İY 1.5 Alt: %76.7
İY 2.5 Üst: %6.3 İY 2.5 Alt: %93.7
İY 3.5 Üst: %1.3 İY 3.5 Alt: %98.7
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.54
+
Dep 3.4
=
Toplam 7.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %39.9 8.5 Alt: %60.1
9.5 Üst: %27.6 9.5 Alt: %72.4
10.5 Üst: %17.8 10.5 Alt: %82.2

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.65 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.56)
İY 4.5 Üst: %30.3 İY 4.5 Alt: %69.7
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %58.8 | Eşit: %13.4 | Dep: %27.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.4
Ev: 11.5 • Dep: 7.9
İsabetli Şut 6.8
Ev: 4.1 • Dep: 2.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %30.9 21.5 Alt: %69.1
23.5 Şut Üst: %17.6 23.5 Alt: %82.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %37.3 7.5 Alt: %62.8
8.5 İsabetli Üst: %24.6 8.5 Alt: %75.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Ostiches
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Verviers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Ostiches (-0.25)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Verviers (+0.25)
@2.17
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.86
%53.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.17
%46.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.85 %20.6 %0.0 @1.26 %79.4
-1.25 @4.25 %23.6 %0.0 @1.31 %76.5
-1.00 @3.65 %27.4 %24.8 @1.38 %72.6
-0.75 @2.65 %37.7 %0.0 @1.60 %62.3
-0.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
-0.25 Ana Hat @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.0
0.0 @1.50 %66.6 %31.8 @2.99 %33.4
+0.25 @1.37 %72.9 %0.0 @3.69 %27.1
+0.50 @1.30 %77.2 %0.0 @4.39 %22.8
+0.75 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+1.00 @1.09 %91.4 %15.5 @11.63 %8.6
+1.25 @1.09 %92.1 %0.0 @12.70 %7.9
+1.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.77 %7.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.86 %53.9 %0.0 @2.17 %46.1
+2.00 @2.23 %44.9 %28.1 @1.81 %55.1
+2.25 @2.66 %37.5 %0.0 @1.60 %62.5
+2.50 @3.10 %32.3 %0.0 @1.48 %67.7
+2.75 @3.92 %25.5 %0.0 @1.34 %74.5
+3.00 @5.78 %17.3 %18.1 @1.21 %82.7
+3.25 @6.42 %15.6 %0.0 @1.18 %84.4
+3.50 @7.06 %14.2 %0.0 @1.17 %85.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 14.5% 9.6% 4.1% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 15.5% 13.9% 5.0% 1.3% 0.3% 0.0%
2 Gol 10.1% 7.9% 3.1% 0.8% 0.2% 0.0%
3 Gol 4.1% 3.2% 1.3% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.2% 1.0% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.3% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Ostiches — Son 5 Maç
G vs Stade Verviers (D)
0 - 1
M vs Stade Verviers (D)
2 - 0
G vs Stade Verviers (E)
1 - 0
Stade Verviers — Son 5 Maç
M vs Ostiches (E)
0 - 1
M vs Jette (E)
1 - 4
G vs Jette (D)
0 - 1
G vs Ostiches (E)
2 - 0
B vs Jette (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
26.10.2025 Second Amateur Division - ACFF Stade Verviers 0 - 1 Ostiches
19.01.2025 Second Amateur Division - ACFF Stade Verviers 2 - 0 Ostiches
22.09.2024 Second Amateur Division - ACFF Ostiches 1 - 0 Stade Verviers