Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Polonya
III Liga - Group 3 •
08.05.2026 — 17:00
Karkonosze Jelenia Góra
Elo: 1422λ (Beklenen Gol): 0.93
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Goczałkowice Zdrój
Elo: 1518λ (Beklenen Gol): 1.50
Model Güven Derecesi:
%79
Karkonosze Jelenia Góra - Goczałkowice Zdrój mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 1.50 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Goczałkowice Zdrój %49.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Karkonosze Jelenia Góra xG
1.24
Dengeli
Goczałkowice Zdrój xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.6
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%49.5
Çifte Şans 1X: %50.5
Çifte Şans X2: %77.4
Çifte Şans 12: %72.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.2
0.5 Alt: %9.8
1.5 Üst: %70.8
1.5 Alt: %29.2
2.5 Üst: %43.9
2.5 Alt: %56.2
3.5 Üst: %22.8
3.5 Alt: %77.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.0
KG Yok
%52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.2
0-1
%12.3
0-2
%9.9
0-0
%9.7
1-2
%9.2
1-0
%7.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.2
İY X: %45.1
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.8
İY 0.5 Alt: %34.2
İY 1.5 Üst: %30.5
İY 1.5 Alt: %69.5
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.96
+
Dep
4.94
=
Toplam
8.9
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.1
8.5 Alt: %46.9
9.5 Üst: %39.9
9.5 Alt: %60.1
10.5 Üst: %28.2
10.5 Alt: %71.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.09 Korner (Ev: 1.82, Dep: 2.27)
İY 4.5 Üst: %38.9
İY 4.5 Alt: %61.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %30.8 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %56.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.1
Ev: 9.7 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.5 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %53.4
21.5 Alt: %46.6
23.5 Şut Üst: %36.8
23.5 Alt: %63.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.3
7.5 Alt: %49.7
8.5 İsabetli Üst: %36.4
8.5 Alt: %63.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKarkonosze Jelenia Góra
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Goczałkowice Zdrój
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Karkonosze Jelenia Góra (+0.50)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Goczałkowice Zdrój (-0.50)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @12.40 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| -1.25 | @11.50 | %8.7 | %0.0 | @1.10 | %91.3 |
| -1.00 | @10.59 | %9.4 | %14.6 | @1.10 | %90.6 |
| -0.75 | @6.04 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.50 | @4.41 | %22.7 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.25 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| 0.0 | @3.17 | %31.5 | %28.1 | @1.46 | %68.5 |
| +0.25 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +0.50 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +0.75 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +1.00 | @1.50 | %66.8 | %24.0 | @3.01 | %33.2 |
| +1.25 | @1.40 | %71.3 | %0.0 | @3.48 | %28.7 |
| +1.50 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.96 | %25.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.51 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.67 | %59.7 | %27.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +2.50 | @2.30 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.00 | @3.52 | %28.4 | %21.2 | @1.40 | %71.6 |
| +3.25 | @3.99 | %25.1 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| +3.50 | @4.46 | %22.4 | %0.0 | @1.29 | %77.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.8% | 12.3% | 9.9% | 5.0% | 1.9% | 0.6% |
| 1 Gol | 7.3% | 13.3% | 9.3% | 4.6% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 3.8% | 5.8% | 4.3% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.2% | 1.8% | 1.3% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Karkonosze Jelenia Góra — Son 5 Maç
M
vs Sparta Katowice (D)
3 - 1
M
vs Kluczbork (E)
1 - 4
M
vs Goczałkowice Zdrój (D)
1 - 0
G
vs Sparta Katowice (E)
1 - 0
M
vs Kluczbork (D)
6 - 3
Goczałkowice Zdrój — Son 5 Maç
G
vs Karkonosze Jelenia Góra (E)
1 - 0
B
vs Karkonosze Jelenia Góra (D)
0 - 0
B
vs Karkonosze Jelenia Góra (E)
0 - 0
B
vs Karkonosze Jelenia Góra (D)
1 - 1
G
vs Karkonosze Jelenia Góra (E)
5 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | III Liga - Group 3 | Goczałkowice Zdrój | 1 - 0 | Karkonosze Jelenia Góra |
| 17.05.2025 | III Liga - Group 3 | Karkonosze Jelenia Góra | 0 - 0 | Goczałkowice Zdrój |
| 19.10.2024 | III Liga - Group 3 | Goczałkowice Zdrój | 0 - 0 | Karkonosze Jelenia Góra |
| 04.05.2024 | III Liga - Group 3 | Karkonosze Jelenia Góra | 1 - 1 | Goczałkowice Zdrój |
| 07.10.2023 | III Liga - Group 3 | Goczałkowice Zdrój | 5 - 1 | Karkonosze Jelenia Góra |
| 30.04.2022 | III Liga - Group 3 | Karkonosze Jelenia Góra | 1 - 0 | Goczałkowice Zdrój |
| 25.09.2021 | III Liga - Group 3 | Goczałkowice Zdrój | 2 - 0 | Karkonosze Jelenia Góra |