Maç Listesine Dön
Nijerya NPFL • 05.04.2026 — 18:00

Enugu Rangers

Elo: 1588
λ (Beklenen Gol): 1.88
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0

Barau FC

Elo: 1539
λ (Beklenen Gol): 1.76
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç).
Enugu Rangers - Barau FC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.76 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Enugu Rangers %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Enugu Rangers xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Barau FC xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %41.0
X (Beraberlik) %23.1
2 (Deplasman) %36.0

Çifte Şans 1X: %64.0
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.7 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.5 1.5 Alt: %11.5
2.5 Üst: %70.5 2.5 Alt: %29.5
3.5 Üst: %49.4 3.5 Alt: %50.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %70.8
KG Yok %29.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%9.3
2-1
%8.2
1-2
%7.6
2-2
%7.2
3-1
%5.1
2-0
%4.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.1 İY X: %36.9 İY 2: %30.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.6 İY 0.5 Alt: %20.5
İY 1.5 Üst: %49.6 İY 1.5 Alt: %50.4
İY 2.5 Üst: %22.4 İY 2.5 Alt: %77.6
İY 3.5 Üst: %8.1 İY 3.5 Alt: %91.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.87
+
Dep 5.5
=
Toplam 11.37
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %80.0 8.5 Alt: %20.0
9.5 Üst: %69.9 9.5 Alt: %30.1
10.5 Üst: %58.4 10.5 Alt: %41.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.23 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.53)
İY 4.5 Üst: %59.9 İY 4.5 Alt: %40.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %48.4 | Eşit: %11.9 | Dep: %39.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 15.5 • Dep: 13.9
İsabetli Şut 10.3
Ev: 5.5 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.4 21.5 Alt: %6.6
23.5 Şut Üst: %86.6 23.5 Alt: %13.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %80.5 7.5 Alt: %19.5
8.5 İsabetli Üst: %70.0 8.5 Alt: %30.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Enugu Rangers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Barau FC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Enugu Rangers (0.0)
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %23.6
Barau FC (+0.00)
@2.13
%46.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @4.59 %21.8 %0.0 @1.28 %78.2
-1.25 @4.16 %24.1 %0.0 @1.32 %76.0
-1.00 @3.73 %26.8 %18.8 @1.37 %73.2
-0.75 @2.90 %34.5 %0.0 @1.53 %65.6
-0.50 @2.46 %40.6 %0.0 @1.68 %59.4
-0.25 @2.17 %46.0 %0.0 @1.85 %54.0
0.0 Ana Hat @1.88 %53.1 %23.6 @2.13 %46.9
+0.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
+0.50 @1.56 %64.2 %0.0 @2.79 %35.8
+0.75 @1.42 %70.4 %0.0 @3.37 %29.7
+1.00 @1.28 %77.8 %17.5 @4.51 %22.2
+1.25 @1.25 %80.0 %0.0 @4.99 %20.0
+1.50 @1.22 %81.7 %0.0 @5.47 %18.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.15 %87.1 %0.0 @7.72 %13.0
+2.00 @1.17 %85.6 %18.4 @6.94 %14.4
+2.25 @1.30 %76.9 %0.0 @4.33 %23.1
+2.50 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+2.75 @1.51 %66.2 %0.0 @2.96 %33.8
+3.00 @1.63 %61.5 %21.6 @2.60 %38.5
+3.25 @1.85 %54.1 %0.0 @2.18 %45.9
+3.50 Ana Hat @2.07 %48.3 %0.0 @1.93 %51.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 4.0% 4.1% 2.4% 1.1% 0.4%
1 Gol 4.4% 9.5% 7.8% 4.6% 2.0% 0.7%
2 Gol 4.7% 8.4% 7.3% 4.3% 1.9% 0.7%
3 Gol 3.0% 5.2% 4.6% 2.7% 1.2% 0.4%
4 Gol 1.4% 2.5% 2.2% 1.3% 0.6% 0.2%
5 Gol 0.5% 0.9% 0.8% 0.5% 0.2% 0.1%
Enugu Rangers — Son 5 Maç
G vs Remo Stars (E)
4 - 1
G vs Warri Wolves (E)
4 - 2
M vs Barau FC (D)
2 - 0
M vs Warri Wolves (D)
2 - 0
B vs Adamawa United (D)
1 - 1
Barau FC — Son 5 Maç
G vs Kwara United (E)
3 - 2
G vs Enugu Rangers (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
17.11.2025 NPFL Barau FC 2 - 0 Enugu Rangers