Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 11.01.2026 — 14:00

Villalbés

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 1.04
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0

Celta de Vigo III

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 0.91
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Villalbés - Celta de Vigo III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 0.91 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villalbés %36.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %31.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villalbés xG 1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Celta de Vigo III xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %36.8
X (Beraberlik) %33.2
2 (Deplasman) %30.0

Çifte Şans 1X: %70.0
Çifte Şans X2: %63.2
Çifte Şans 12: %66.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.8 0.5 Alt: %15.2
1.5 Üst: %59.2 1.5 Alt: %40.8
2.5 Üst: %31.1 2.5 Alt: %68.9
3.5 Üst: %13.5 3.5 Alt: %86.5

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %39.8
KG Yok %60.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-0
%15.2
1-1
%14.5
1-0
%13.7
0-1
%11.9
2-0
%7.7
2-1
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %26.5 İY X: %51.1 İY 2: %22.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.9 İY 0.5 Alt: %42.1
İY 1.5 Üst: %22.6 İY 1.5 Alt: %77.4
İY 2.5 Üst: %6.0 İY 2.5 Alt: %94.1
İY 3.5 Üst: %1.2 İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.18
+
Dep 3.68
=
Toplam 7.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.8 8.5 Alt: %61.2
9.5 Üst: %26.7 9.5 Alt: %73.4
10.5 Üst: %17.1 10.5 Alt: %82.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.62 Korner (Ev: 1.92, Dep: 1.69)
İY 4.5 Üst: %29.7 İY 4.5 Alt: %70.3
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %49.8 | Eşit: %14.3 | Dep: %36.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 19.2
Ev: 10.4 • Dep: 8.7
İsabetli Şut 6.7
Ev: 3.7 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %28.6 21.5 Alt: %71.4
23.5 Şut Üst: %16.0 23.5 Alt: %84.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %35.6 7.5 Alt: %64.4
8.5 İsabetli Üst: %23.3 8.5 Alt: %76.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Villalbés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Villalbés (0.0)
@1.81
%55.1 İhtimal
İade (Push): %33.2
Celta de Vigo III (+0.00)
@2.23
%44.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.10
%47.5 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @6.75 %14.8 %0.0 @1.17 %85.2
-1.25 @6.01 %16.6 %0.0 @1.20 %83.4
-1.00 @5.27 %19.0 %22.0 @1.23 %81.0
-0.75 @3.45 %29.0 %0.0 @1.41 %71.0
-0.50 @2.72 %36.8 %0.0 @1.58 %63.2
-0.25 @2.27 %44.1 %0.0 @1.79 %55.9
0.0 Ana Hat @1.81 %55.1 %33.2 @2.23 %44.9
+0.25 @1.56 %64.1 %0.0 @2.78 %35.9
+0.50 @1.43 %70.0 %0.0 @3.34 %30.0
+0.75 @1.29 %77.4 %0.0 @4.43 %22.6
+1.00 @1.15 %86.6 %19.1 @7.46 %13.4
+1.25 @1.14 %88.0 %0.0 @8.34 %12.0
+1.50 @1.12 %89.2 %0.0 @9.23 %10.8
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 Ana Hat @1.91 %52.5 %0.0 @2.10 %47.5
+2.00 @2.31 %43.2 %28.1 @1.76 %56.8
+2.25 @2.77 %36.1 %0.0 @1.57 %63.9
+2.50 @3.22 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
+2.75 @4.10 %24.4 %0.0 @1.32 %75.6
+3.00 @6.14 %16.3 %17.7 @1.19 %83.7
+3.25 @6.80 %14.7 %0.0 @1.17 %85.3
+3.50 @7.46 %13.4 %0.0 @1.15 %86.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 15.2% 11.9% 5.9% 1.8% 0.4% 0.1%
1 Gol 13.8% 14.5% 6.2% 1.9% 0.4% 0.1%
2 Gol 7.7% 7.0% 3.2% 1.0% 0.2% 0.0%
3 Gol 2.7% 2.4% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
4 Gol 0.7% 0.6% 0.3% 0.1% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.1% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0% 0.0%
Villalbés — Son 5 Maç
B vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G vs Celta de Vigo III (D)
1 - 2
B vs Celta de Vigo III (D)
2 - 2
B vs Celta de Vigo III (E)
1 - 1
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G vs Cambados (D)
0 - 1
B vs Villalbés (D)
0 - 0
B vs Noia (E)
3 - 3
M vs Villalbés (E)
1 - 2
M vs Noia (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.03.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Villalbés 0 - 0 Celta de Vigo III
03.11.2024 Tercera División RFEF - Group 1 Celta de Vigo III 1 - 2 Villalbés
11.02.2023 Tercera División RFEF - Group 1 Celta de Vigo III 2 - 2 Villalbés
16.10.2022 Tercera División RFEF - Group 1 Villalbés 1 - 1 Celta de Vigo III