Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
03.05.2026 — 19:00
Celta de Vigo III
Elo: 1506λ (Beklenen Gol): 2.09
4 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Villalbés
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 0.97
Model Güven Derecesi:
%85
Celta de Vigo III - Villalbés mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.09, Dep: 0.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celta de Vigo III %62.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %58.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%54.4
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Celta de Vigo III xG
2.35
Dengeli
Villalbés xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.5
X (Beraberlik)
%21.7
2 (Deplasman)
%15.8
Çifte Şans 1X: %84.2
Çifte Şans X2: %37.5
Çifte Şans 12: %78.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.5
0.5 Alt: %5.6
1.5 Üst: %81.6
1.5 Alt: %18.4
2.5 Üst: %58.9
2.5 Alt: %41.2
3.5 Üst: %36.5
3.5 Alt: %63.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.0
KG Yok
%45.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%10.3
1-1
%10.2
2-1
%9.9
1-0
%9.1
3-0
%7.2
3-1
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.8
İY X: %38.4
İY 2: %15.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.8
İY 0.5 Alt: %26.2
İY 1.5 Üst: %40.5
İY 1.5 Alt: %59.5
İY 2.5 Üst: %15.8
İY 2.5 Alt: %84.2
İY 3.5 Üst: %4.8
İY 3.5 Alt: %95.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.28
+
Dep
3.8
=
Toplam
10.08
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.6
8.5 Alt: %32.4
9.5 Üst: %55.2
9.5 Alt: %44.8
10.5 Üst: %42.7
10.5 Alt: %57.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.64 Korner (Ev: 2.89, Dep: 1.75)
İY 4.5 Üst: %49.4
İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %73.4 |
Eşit: %9.5 |
Dep: %17.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.8
Ev: 16.8 • Dep: 9.1
İsabetli Şut
9.1
Ev: 6 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %80.1
21.5 Alt: %19.9
23.5 Şut Üst: %66.8
23.5 Alt: %33.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %68.5
7.5 Alt: %31.6
8.5 İsabetli Üst: %55.4
8.5 Alt: %44.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCelta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villalbés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Celta de Vigo III (-1.00)
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %23.5
Villalbés (+1.00)
@2.00
%50.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -1.25 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -1.00 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %23.5 | @2.00 | %50.0 |
| -0.75 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.31 | %43.4 |
| -0.50 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| -0.25 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| 0.0 | @1.26 | %79.3 | %22.1 | @4.83 | %20.7 |
| +0.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.52 | %18.1 |
| +0.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.20 | %16.1 |
| +0.75 | @1.13 | %88.5 | %0.0 | @8.71 | %11.5 |
| +1.00 | @1.07 | %93.7 | %10.5 | @15.89 | %6.3 |
| +1.25 | @1.06 | %94.1 | %0.0 | @16.82 | %6.0 |
| +1.50 | @1.06 | %94.4 | %0.0 | @17.75 | %5.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +2.00 | @1.32 | %75.5 | %23.2 | @4.08 | %24.5 |
| +2.25 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.50 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +2.75 Ana Hat | @1.90 | %52.6 | %0.0 | @2.11 | %47.4 |
| +3.00 | @2.20 | %45.6 | %22.9 | @1.84 | %54.5 |
| +3.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +3.50 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.5% | 3.9% | 2.2% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 9.3% | 10.4% | 4.7% | 1.5% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 10.5% | 10.1% | 4.9% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 7.3% | 7.1% | 3.4% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 3.7% | 1.8% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.6% | 1.5% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G
vs Barbadás (D)
0 - 4
B
vs CD Lugo B (D)
0 - 0
G
vs Noia (E)
5 - 0
M
vs Villalbés (D)
1 - 0
B
vs Villalbés (D)
0 - 0
Villalbés — Son 5 Maç
G
vs Celta de Vigo III (E)
1 - 0
B
vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G
vs Celta de Vigo III (D)
1 - 2
B
vs Celta de Vigo III (D)
2 - 2
B
vs Celta de Vigo III (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Villalbés | 1 - 0 | Celta de Vigo III |
| 16.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Villalbés | 0 - 0 | Celta de Vigo III |
| 03.11.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Celta de Vigo III | 1 - 2 | Villalbés |
| 11.02.2023 | Tercera División RFEF - Group 1 | Celta de Vigo III | 2 - 2 | Villalbés |
| 16.10.2022 | Tercera División RFEF - Group 1 | Villalbés | 1 - 1 | Celta de Vigo III |