Maç Listesine Dön
Spain Tercera División RFEF - Group 1 • 03.05.2026 — 19:00

Celta de Vigo III

Elo: 1503
λ (Beklenen Gol): 2.08
4 - 1
Tamamlandı
İY: 3 - 0

Villalbés

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%85
Celta de Vigo III - Villalbés mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.08, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celta de Vigo III %61.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %56.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %96.5
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %53.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Celta de Vigo III xG 2.35
Dengeli
Villalbés xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.0
X (Beraberlik) %21.9
2 (Deplasman) %17.1

Çifte Şans 1X: %82.9
Çifte Şans X2: %39.0
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.7 0.5 Alt: %5.3
1.5 Üst: %82.4 1.5 Alt: %17.6
2.5 Üst: %60.1 2.5 Alt: %39.9
3.5 Üst: %37.7 3.5 Alt: %62.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %56.9
KG Yok %43.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.3
2-1
%9.9
2-0
%9.7
1-0
%8.6
3-1
%6.9
3-0
%6.7

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.9 İY X: %38.3 İY 2: %16.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %74.4 İY 0.5 Alt: %25.6
İY 1.5 Üst: %41.4 İY 1.5 Alt: %58.6
İY 2.5 Üst: %16.4 İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %5.1 İY 3.5 Alt: %94.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.27
+
Dep 3.92
=
Toplam 10.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.9 8.5 Alt: %31.1
9.5 Üst: %56.7 9.5 Alt: %43.3
10.5 Üst: %44.2 10.5 Alt: %55.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.69 Korner (Ev: 2.89, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %50.4 İY 4.5 Alt: %49.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %71.9 | Eşit: %9.8 | Dep: %18.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 26.2
Ev: 16.8 • Dep: 9.4
İsabetli Şut 9.2
Ev: 6 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %81.9 21.5 Alt: %18.1
23.5 Şut Üst: %69.2 23.5 Alt: %30.8

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.8 7.5 Alt: %30.2
8.5 İsabetli Üst: %56.9 8.5 Alt: %43.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Villalbés
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Celta de Vigo III (-1.00)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %23.2
Villalbés (+1.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.70 %37.0 %0.0 @1.59 %63.0
-1.25 @2.39 %41.9 %0.0 @1.72 %58.1
-1.00 Ana Hat @2.07 %48.2 %23.2 @1.93 %51.8
-0.75 @1.82 %55.0 %0.0 @2.22 %45.0
-0.50 @1.66 %60.3 %0.0 @2.52 %39.7
-0.25 @1.47 %67.9 %0.0 @3.11 %32.1
0.0 @1.29 %77.6 %22.4 @4.47 %22.4
+0.25 @1.24 %80.5 %0.0 @5.11 %19.6
+0.50 @1.21 %82.6 %0.0 @5.76 %17.4
+0.75 @1.14 %87.5 %0.0 @7.98 %12.5
+1.00 @1.08 %92.9 %11.1 @14.10 %7.1
+1.25 @1.07 %93.3 %0.0 @14.97 %6.7
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.85 %6.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.25 %79.7 %0.0 @4.92 %20.3
+2.00 @1.30 %76.7 %22.8 @4.29 %23.3
+2.25 @1.50 %66.9 %0.0 @3.02 %33.2
+2.50 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
+2.75 @1.85 %54.0 %0.0 @2.17 %46.0
+3.00 Ana Hat @2.12 %47.2 %22.8 @1.89 %52.8
+3.25 @2.43 %41.1 %0.0 @1.70 %58.9
+3.50 @2.75 %36.4 %0.0 @1.57 %63.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 5.3% 3.9% 2.4% 0.8% 0.2% 0.0%
1 Gol 8.8% 10.5% 5.0% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.9% 10.1% 5.2% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 6.9% 7.0% 3.6% 1.2% 0.3% 0.1%
4 Gol 3.6% 3.7% 1.9% 0.6% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.5% 1.5% 0.8% 0.3% 0.1% 0.0%
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G vs Barbadás (D)
0 - 4
G vs Noia (E)
5 - 0
M vs Villalbés (D)
1 - 0
B vs Villalbés (D)
0 - 0
B vs Noia (E)
3 - 3
Villalbés — Son 5 Maç
G vs Celta de Vigo III (E)
1 - 0
B vs Celta de Vigo III (E)
0 - 0
G vs Celta de Vigo III (D)
1 - 2
B vs Celta de Vigo III (D)
2 - 2
B vs Celta de Vigo III (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
11.01.2026 Tercera División RFEF - Group 1 Villalbés 1 - 0 Celta de Vigo III
16.03.2025 Tercera División RFEF - Group 1 Villalbés 0 - 0 Celta de Vigo III
03.11.2024 Tercera División RFEF - Group 1 Celta de Vigo III 1 - 2 Villalbés
11.02.2023 Tercera División RFEF - Group 1 Celta de Vigo III 2 - 2 Villalbés
16.10.2022 Tercera División RFEF - Group 1 Villalbés 1 - 1 Celta de Vigo III