Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Spain
Tercera División RFEF - Group 1 •
10.05.2026 — 19:00
Noia
Elo: 1464λ (Beklenen Gol): 0.86
1 - 5
Tamamlandı
İY: 1 - 3
Celta de Vigo III
Elo: 1503λ (Beklenen Gol): 2.05
Model Güven Derecesi:
%87
Noia - Celta de Vigo III mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.86, Dep: 2.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Celta de Vigo III %64.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %55.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Noia xG
1.20
Dengeli
Celta de Vigo III xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%14.1
X (Beraberlik)
%21.7
2 (Deplasman)
%64.2
Çifte Şans 1X: %35.8
Çifte Şans X2: %85.9
Çifte Şans 12: %78.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.7
0.5 Alt: %6.3
1.5 Üst: %79.5
1.5 Alt: %20.6
2.5 Üst: %55.7
2.5 Alt: %44.3
3.5 Üst: %33.3
3.5 Alt: %66.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.1
KG Yok
%49.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%11.4
0-1
%10.4
1-1
%10.3
1-2
%9.9
0-3
%7.8
1-3
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %14.4
İY X: %39.1
İY 2: %46.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %72.2
İY 0.5 Alt: %27.8
İY 1.5 Üst: %38.3
İY 1.5 Alt: %61.8
İY 2.5 Üst: %14.3
İY 2.5 Alt: %85.7
İY 3.5 Üst: %4.2
İY 3.5 Alt: %95.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.82
+
Dep
6.13
=
Toplam
9.94
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.1
8.5 Alt: %33.9
9.5 Üst: %53.5
9.5 Alt: %46.5
10.5 Üst: %41.0
10.5 Alt: %59.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.57 Korner (Ev: 1.75, Dep: 2.82)
İY 4.5 Üst: %48.2
İY 4.5 Alt: %51.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.4 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %71.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25
Ev: 9.3 • Dep: 15.7
İsabetli Şut
8.7
Ev: 3.3 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %75.3
21.5 Alt: %24.7
23.5 Şut Üst: %60.7
23.5 Alt: %39.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.9
7.5 Alt: %36.1
8.5 İsabetli Üst: %50.3
8.5 Alt: %49.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNoia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Celta de Vigo III
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Noia (+1.00)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %24.1
Celta de Vigo III (-1.00)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @21.44 | %4.7 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| -1.25 | @20.40 | %4.9 | %0.0 | @1.05 | %95.1 |
| -1.00 | @19.36 | %5.2 | %9.7 | @1.05 | %94.8 |
| -0.75 | @10.00 | %10.0 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -0.50 | @6.96 | %14.4 | %0.0 | @1.17 | %85.6 |
| -0.25 | @6.19 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| 0.0 | @5.42 | %18.4 | %22.1 | @1.23 | %81.6 |
| +0.25 | @3.50 | %28.6 | %0.0 | @1.40 | %71.4 |
| +0.50 | @2.74 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| +0.75 | @2.41 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +1.00 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %24.1 | @1.92 | %52.0 |
| +1.25 | @1.81 | %55.1 | %0.0 | @2.23 | %44.9 |
| +1.50 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.31 | %76.2 | %0.0 | @4.20 | %23.8 |
| +2.00 | @1.38 | %72.4 | %24.2 | @3.62 | %27.6 |
| +2.25 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +2.50 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.75 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +3.00 | @2.41 | %41.5 | %22.8 | @1.71 | %58.5 |
| +3.25 | @2.77 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| +3.50 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.3% | 10.6% | 11.6% | 8.0% | 4.1% | 1.7% |
| 1 Gol | 4.0% | 10.5% | 10.0% | 6.9% | 3.5% | 1.4% |
| 2 Gol | 2.1% | 4.2% | 4.3% | 3.0% | 1.5% | 0.6% |
| 3 Gol | 0.6% | 1.2% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Noia — Son 5 Maç
M
vs Silva (D)
5 - 2
G
vs Celtiga (E)
3 - 0
G
vs Cambados (D)
0 - 3
M
vs Boiro (E)
0 - 2
M
vs Barco (D)
1 - 0
Celta de Vigo III — Son 5 Maç
G
vs Villalbés (E)
4 - 1
G
vs Barbadás (D)
0 - 4
G
vs Noia (E)
5 - 0
M
vs Villalbés (D)
1 - 0
B
vs Villalbés (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 1 | Celta de Vigo III | 5 - 0 | Noia |
| 09.03.2025 | Tercera División RFEF - Group 1 | Celta de Vigo III | 3 - 3 | Noia |
| 27.10.2024 | Tercera División RFEF - Group 1 | Noia | 2 - 1 | Celta de Vigo III |