Maç Listesine Dön
Belçika Reserve Pro League • 15.05.2026 — 21:00

RFC de Liege U21

Elo: 1433
λ (Beklenen Gol): 0.93
0 - 7
Tamamlandı
İY: 0 - 3

Westerlo U21

Elo: 1550
λ (Beklenen Gol): 3.44
Model Güven Derecesi:
%90
RFC de Liege U21 - Westerlo U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.93, Dep: 3.44 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Westerlo U21 %83.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %10.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %45.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
RFC de Liege U21 xG 1.24
Dengeli
Westerlo U21 xG 3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %6.0
X (Beraberlik) %10.7
2 (Deplasman) %83.3

Çifte Şans 1X: %16.7
Çifte Şans X2: %94.0
Çifte Şans 12: %89.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.2 0.5 Alt: %1.8
1.5 Üst: %93.5 1.5 Alt: %6.5
2.5 Üst: %81.0 2.5 Alt: %19.0
3.5 Üst: %63.2 3.5 Alt: %36.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %59.0
KG Yok %41.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
0-3
%8.6
1-3
%8.1
0-2
%7.5
0-4
%7.4
1-2
%7.0
1-4
%6.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.2 İY X: %26.6 İY 2: %64.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.0 İY 0.5 Alt: %15.0
İY 1.5 Üst: %58.3 İY 1.5 Alt: %41.7
İY 2.5 Üst: %30.0 İY 2.5 Alt: %70.0
İY 3.5 Üst: %11.9 İY 3.5 Alt: %88.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 3.96
+
Dep 9
=
Toplam 12.96
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %89.8 8.5 Alt: %10.2
9.5 Üst: %83.1 9.5 Alt: %16.9
10.5 Üst: %74.5 10.5 Alt: %25.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.96 Korner (Ev: 1.82, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %71.0 İY 4.5 Alt: %29.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %5.8 | Eşit: %4.3 | Dep: %89.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.7
Ev: 9.7 • Dep: 20
İsabetli Şut 11.5
Ev: 3.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.0 21.5 Alt: %6.0
23.5 Şut Üst: %87.6 23.5 Alt: %12.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.4 7.5 Alt: %11.6
8.5 İsabetli Üst: %80.6 8.5 Alt: %19.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
RFC de Liege U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Westerlo U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
RFC de Liege U21 (+2.00)
@2.07
%48.2 İhtimal
İade (Push): %22.4
Westerlo U21 (-2.00)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.90
%52.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.11
%47.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @46.95 %2.1 %0.0 @1.02 %97.9
-1.25 @45.84 %2.2 %0.0 @1.02 %97.8
-1.00 @44.73 %2.2 %4.7 @1.02 %97.8
-0.75 @21.76 %4.6 %0.0 @1.05 %95.4
-0.50 @14.61 %6.9 %0.0 @1.07 %93.2
-0.25 @13.71 %7.3 %0.0 @1.08 %92.7
0.0 @12.82 %7.8 %12.2 @1.08 %92.2
+0.25 @7.24 %13.8 %0.0 @1.16 %86.2
+0.50 @5.24 %19.1 %0.0 @1.24 %80.9
+0.75 @4.76 %21.0 %0.0 @1.27 %79.0
+1.00 @4.28 %23.4 %18.4 @1.30 %76.6
+1.25 @3.21 %31.1 %0.0 @1.45 %68.9
+1.50 @2.67 %37.4 %0.0 @1.60 %62.6
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %91.9 %0.0 @12.40 %8.1
+2.00 @1.10 %91.3 %14.3 @11.44 %8.7
+2.25 @1.19 %84.2 %0.0 @6.34 %15.8
+2.50 @1.28 %78.2 %0.0 @4.59 %21.8
+2.75 @1.32 %75.8 %0.0 @4.12 %24.3
+3.00 @1.38 %72.7 %20.3 @3.66 %27.4
+3.25 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.6
+3.50 @1.73 %57.9 %0.0 @2.37 %42.1
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.8% 4.7% 8.6% 9.9% 8.5% 5.9%
1 Gol 1.0% 5.0% 8.0% 9.2% 7.9% 5.5%
2 Gol 0.6% 2.2% 3.8% 4.3% 3.7% 2.5%
3 Gol 0.2% 0.7% 1.2% 1.3% 1.1% 0.8%
4 Gol 0.0% 0.2% 0.3% 0.3% 0.3% 0.2%
5 Gol 0.0% 0.0% 0.1% 0.1% 0.0% 0.0%
RFC de Liege U21 — Son 5 Maç
M vs Lommel U21 (D)
3 - 0
M vs RFC Seraing Reserve U21 (E)
1 - 5
M vs RWDM U21 (D)
4 - 0
M vs Lierse K. U21 (E)
0 - 2
M vs Westerlo U21 (D)
3 - 0
Westerlo U21 — Son 5 Maç
B vs Lierse K. U21 (E)
2 - 2
G vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (E)
4 - 1
G vs RFC de Liege U21 (E)
3 - 0
M vs RFC de Liege U21 (E)
0 - 3
B vs RFC de Liege U21 (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
05.12.2025 Reserve Pro League Westerlo U21 3 - 0 RFC de Liege U21
07.03.2025 Reserve Pro League Westerlo U21 0 - 3 RFC de Liege U21
05.12.2024 Reserve Pro League RFC de Liege U21 2 - 2 Westerlo U21
20.09.2024 Reserve Pro League Westerlo U21 2 - 1 RFC de Liege U21
26.04.2024 Reserve Pro League Westerlo U21 2 - 3 RFC de Liege U21
08.12.2023 Reserve Pro League RFC de Liege U21 0 - 3 Westerlo U21