Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Malezya
Challenge League •
01.04.2026 — 19:15
Mtarfa
Elo: 1337λ (Beklenen Gol): 0.52
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Vittoriosa Stars
Elo: 1461λ (Beklenen Gol): 3.78
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mtarfa - Vittoriosa Stars mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.52, Dep: 3.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vittoriosa Stars %92.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %6.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mtarfa xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vittoriosa Stars xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.52 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%1.9
X (Beraberlik)
%6.2
2 (Deplasman)
%92.0
Çifte Şans 1X: %8.1
Çifte Şans X2: %98.1
Çifte Şans 12: %93.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.1
0.5 Alt: %1.9
1.5 Üst: %92.9
1.5 Alt: %7.1
2.5 Üst: %79.9
2.5 Alt: %20.1
3.5 Üst: %61.6
3.5 Alt: %38.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.8
KG Yok
%60.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%12.4
0-4
%11.7
0-2
%9.9
0-5
%8.9
1-3
%6.5
1-4
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %4.3
İY X: %22.3
İY 2: %73.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.7
İY 0.5 Alt: %15.4
İY 1.5 Üst: %56.7
İY 1.5 Alt: %43.3
İY 2.5 Üst: %28.4
İY 2.5 Alt: %71.6
İY 3.5 Üst: %10.5
İY 3.5 Alt: %89.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.12
+
Dep
9
=
Toplam
12.12
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.3
8.5 Alt: %14.7
9.5 Üst: %76.8
9.5 Alt: %23.2
10.5 Üst: %66.6
10.5 Alt: %33.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.58 Korner (Ev: 1.44, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %65.4
İY 4.5 Alt: %34.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %2.9 |
Eşit: %2.8 |
Dep: %94.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.2
Ev: 7.2 • Dep: 20
İsabetli Şut
10.6
Ev: 2.6 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.5
21.5 Alt: %13.5
23.5 Şut Üst: %75.7
23.5 Alt: %24.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %82.6
7.5 Alt: %17.4
8.5 İsabetli Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMtarfa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vittoriosa Stars
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mtarfa (+2.00)
@3.23
%31.0 İhtimal
İade (Push): %21.8
Vittoriosa Stars (-2.00)
@1.45
%69.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @208.34 | %0.5 | %0.0 | @1.00 | %99.5 |
| -1.25 | @206.47 | %0.5 | %0.0 | @1.00 | %99.5 |
| -1.00 | @204.60 | %0.5 | %1.8 | @1.00 | %99.5 |
| -0.75 | @72.05 | %1.4 | %0.0 | @1.01 | %98.6 |
| -0.50 | @44.03 | %2.3 | %0.0 | @1.02 | %97.7 |
| -0.25 | @42.40 | %2.4 | %0.0 | @1.02 | %97.6 |
| 0.0 | @40.77 | %2.5 | %7.4 | @1.03 | %97.6 |
| +0.25 | @16.12 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
| +0.50 | @10.33 | %9.7 | %0.0 | @1.11 | %90.3 |
| +0.75 | @9.58 | %10.4 | %0.0 | @1.12 | %89.6 |
| +1.00 | @8.83 | %11.3 | %14.6 | @1.13 | %88.7 |
| +1.25 | @5.47 | %18.3 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| +1.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.76 | %9.3 |
| +2.00 | @1.11 | %89.9 | %15.6 | @9.85 | %10.2 |
| +2.25 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.63 | %17.8 |
| +2.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.14 | %24.2 |
| +2.75 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.68 | %27.1 |
| +3.00 | @1.45 | %69.0 | %22.0 | @3.23 | %31.0 |
| +3.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +3.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.9% | 6.0% | 11.9% | 14.9% | 14.1% | 10.7% |
| 1 Gol | 0.6% | 3.5% | 6.2% | 7.8% | 7.3% | 5.5% |
| 2 Gol | 0.2% | 0.8% | 1.6% | 2.0% | 1.9% | 1.4% |
| 3 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mtarfa — Son 5 Maç
M
vs Gudja United (D)
3 - 0
M
vs Zurrieq (E)
0 - 2
M
vs Zebbug Rangers (D)
6 - 0
M
vs Mgarr United (D)
5 - 0
M
vs Sirens (E)
0 - 8
Vittoriosa Stars — Son 5 Maç
B
vs Mgarr United (D)
1 - 1
M
vs Gudja United (D)
2 - 1
B
vs Marsa (D)
2 - 2
B
vs Marsa (E)
1 - 1
G
vs Zebbug Rangers (D)
0 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.