Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
25.02.2026 — 16:00
Saint Eloi Lupopo
Elo: 1580λ (Beklenen Gol): 1.07
1 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Lubumbashi Sport
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 0.85
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Saint Eloi Lupopo - Lubumbashi Sport mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.07, Dep: 0.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Saint Eloi Lupopo %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %30.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %38.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %57.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Saint Eloi Lupopo xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Lubumbashi Sport xG
1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.07 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.4
X (Beraberlik)
%33.3
2 (Deplasman)
%27.3
Çifte Şans 1X: %72.7
Çifte Şans X2: %60.6
Çifte Şans 12: %66.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %84.3
0.5 Alt: %15.7
1.5 Üst: %58.2
1.5 Alt: %41.8
2.5 Üst: %30.2
2.5 Alt: %69.8
3.5 Üst: %12.9
3.5 Alt: %87.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%38.6
KG Yok
%61.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%15.7
1-0
%14.7
1-1
%14.3
0-1
%11.4
2-0
%8.5
2-1
%7.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.9
İY X: %51.4
İY 2: %20.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %57.3
İY 0.5 Alt: %42.7
İY 1.5 Üst: %22.0
İY 1.5 Alt: %78.0
İY 2.5 Üst: %5.7
İY 2.5 Alt: %94.3
İY 3.5 Üst: %1.2
İY 3.5 Alt: %98.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.24
+
Dep
3.54
=
Toplam
7.78
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %37.7
8.5 Alt: %62.3
9.5 Üst: %25.7
9.5 Alt: %74.3
10.5 Üst: %16.3
10.5 Alt: %83.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.58 Korner (Ev: 1.95, Dep: 1.63)
İY 4.5 Üst: %29.0
İY 4.5 Alt: %71.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.7 |
Eşit: %14.1 |
Dep: %33.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 10.6 • Dep: 8.3
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.8 • Dep: 2.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %26.9
21.5 Alt: %73.1
23.5 Şut Üst: %14.7
23.5 Alt: %85.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.6
7.5 Alt: %65.4
8.5 İsabetli Üst: %22.4
8.5 Alt: %77.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSaint Eloi Lupopo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Lubumbashi Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Saint Eloi Lupopo (-0.25)
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Lubumbashi Sport (+0.25)
@1.89
%52.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| -1.25 | @5.44 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -1.00 | @4.73 | %21.1 | %23.1 | @1.27 | %78.9 |
| -0.75 | @3.18 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| -0.50 | @2.54 | %39.4 | %0.0 | @1.65 | %60.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| 0.0 | @1.69 | %59.1 | %33.4 | @2.44 | %41.0 |
| +0.25 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.50 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +0.75 | @1.25 | %79.9 | %0.0 | @4.97 | %20.1 |
| +1.00 | @1.13 | %88.7 | %18.0 | @8.81 | %11.4 |
| +1.25 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.78 | %10.2 |
| +1.50 | @1.10 | %90.7 | %0.0 | @10.75 | %9.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| +2.00 | @2.39 | %41.8 | %28.1 | @1.72 | %58.2 |
| +2.25 | @2.86 | %35.0 | %0.0 | @1.54 | %65.0 |
| +2.50 | @3.32 | %30.1 | %0.0 | @1.43 | %69.9 |
| +2.75 | @4.26 | %23.5 | %0.0 | @1.31 | %76.5 |
| +3.00 | @6.47 | %15.5 | %17.3 | @1.18 | %84.6 |
| +3.25 | @7.15 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| +3.50 | @7.83 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 15.7% | 11.4% | 5.3% | 1.5% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 14.8% | 14.3% | 5.6% | 1.6% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.5% | 7.2% | 3.0% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 3.0% | 2.6% | 1.1% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.8% | 0.7% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Saint Eloi Lupopo — Son 5 Maç
G
vs TP Mazembe (E)
2 - 1
B
vs TP Mazembe (E)
1 - 1
G
vs TP Mazembe (D)
0 - 1
B
vs TP Mazembe (D)
0 - 0
G
vs TP Mazembe (E)
1 - 0
Lubumbashi Sport — Son 5 Maç
B
vs Saint-Luc (D)
0 - 0
M
vs Tshinkunku (D)
1 - 0
G
vs Saint-Luc (E)
1 - 0
G
vs Panda B5 (D)
1 - 3
G
vs Panda B5 (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.