Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Netherlands
U19 Divisie 1 •
30.05.2026 — 13:00
Feyenoord U19
Elo: 1614λ (Beklenen Gol): 3.99
5 - 0
Tamamlandı
NEC Nijmegen U19
Elo: 1462λ (Beklenen Gol): 2.88
Model Güven Derecesi:
%87
Feyenoord U19 - NEC Nijmegen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.99, Dep: 2.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Feyenoord U19 %58.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %96.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %92.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %70.8
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Feyenoord U19 xG
3.74
Dengeli
NEC Nijmegen U19 xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%58.3
X (Beraberlik)
%14.8
2 (Deplasman)
%26.9
Çifte Şans 1X: %73.1
Çifte Şans X2: %41.8
Çifte Şans 12: %85.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.7
0.5 Alt: %0.3
1.5 Üst: %99.3
1.5 Alt: %0.8
2.5 Üst: %96.7
2.5 Alt: %3.4
3.5 Üst: %90.9
3.5 Alt: %9.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%92.7
KG Yok
%7.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-2
%4.7
4-2
%4.7
3-3
%4.5
4-3
%4.5
5-2
%3.7
5-3
%3.6
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.0
İY X: %25.9
İY 2: %27.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %94.4
İY 0.5 Alt: %5.6
İY 1.5 Üst: %81.3
İY 1.5 Alt: %18.7
İY 2.5 Üst: %57.7
İY 2.5 Alt: %42.3
İY 3.5 Üst: %34.3
İY 3.5 Alt: %65.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.11
+
Dep
7.91
=
Toplam
18.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %99.3
8.5 Alt: %0.7
9.5 Üst: %98.5
9.5 Alt: %1.5
10.5 Üst: %97.0
10.5 Alt: %3.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 8.29 Korner (Ev: 4.65, Dep: 3.64)
İY 4.5 Üst: %91.6
İY 4.5 Alt: %8.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.7 |
Eşit: %8.6 |
Dep: %26.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
44
Ev: 24 • Dep: 20
İsabetli Şut
17.1
Ev: 10 • Dep: 7.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.0
23.5 Şut Üst: %100.0
23.5 Alt: %0.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %99.5
7.5 Alt: %0.5
8.5 İsabetli Üst: %98.8
8.5 Alt: %1.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFeyenoord U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
NEC Nijmegen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Feyenoord U19 (-0.75)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
NEC Nijmegen U19 (+0.75)
@1.91
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.16
%86.0 İhtimal
İade (Push): %13.2
+4.00 Gol Alt
@7.13
%14.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -1.25 | @2.70 | %37.1 | %0.0 | @1.59 | %63.0 |
| -1.00 | @2.41 | %41.5 | %19.4 | @1.71 | %58.5 |
| -0.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.91 | %52.2 |
| -0.50 | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| -0.25 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| 0.0 | @1.53 | %65.2 | %19.0 | @2.88 | %34.8 |
| +0.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.1 |
| +0.50 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +0.75 | @1.29 | %77.2 | %0.0 | @4.39 | %22.8 |
| +1.00 | @1.20 | %83.5 | %13.9 | @6.05 | %16.5 |
| +1.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.54 | %15.3 |
| +1.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.03 | %14.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @98.52 | %1.0 |
| +2.00 | @1.01 | %99.0 | %3.5 | @96.78 | %1.0 |
| +2.25 | @1.03 | %97.2 | %0.0 | @35.89 | %2.8 |
| +2.50 | @1.05 | %95.5 | %0.0 | @22.33 | %4.5 |
| +2.75 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.47 | %4.7 |
| +3.00 | @1.05 | %95.2 | %7.7 | @20.61 | %4.9 |
| +3.25 | @1.09 | %91.3 | %0.0 | @11.55 | %8.7 |
| +3.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.22 | %12.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.6% | 0.6% | 0.4% | 0.2% |
| 1 Gol | 0.4% | 1.8% | 2.4% | 2.3% | 1.6% | 0.9% |
| 2 Gol | 1.1% | 3.3% | 4.7% | 4.5% | 3.2% | 1.9% |
| 3 Gol | 1.5% | 4.3% | 6.2% | 6.0% | 4.3% | 2.5% |
| 4 Gol | 1.5% | 4.3% | 6.2% | 6.0% | 4.3% | 2.5% |
| 5 Gol | 1.2% | 3.5% | 5.0% | 4.8% | 3.4% | 2.0% |
Feyenoord U19 — Son 5 Maç
G
vs Ajax U19 (E)
5 - 4
G
vs FC Volendam U19 (D)
0 - 3
M
vs PSV U19 (E)
2 - 3
B
vs Sparta Rotterdam U19 (D)
2 - 2
G
vs ADO Den Haag U19 (D)
1 - 5
NEC Nijmegen U19 — Son 5 Maç
M
vs AZ U19 (D)
3 - 1
B
vs Sparta Rotterdam U19 (E)
1 - 1
M
vs Ajax U19 (E)
1 - 7
M
vs FC Volendam U19 (D)
2 - 1
M
vs PSV U19 (E)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | U19 Divisie 1 | NEC Nijmegen U19 | 2 - 5 | Feyenoord U19 |
| 06.12.2025 | U19 Divisie 1 | Feyenoord U19 | 3 - 2 | NEC Nijmegen U19 |
| 30.08.2025 | U19 Divisie 1 | NEC Nijmegen U19 | 2 - 2 | Feyenoord U19 |