Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
İngiltere
Premier League •
04.04.2026 — 19:45
Ksar
Elo: 1437λ (Beklenen Gol): 1.70
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Chemal
Elo: 1515λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ksar - Chemal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.70, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ksar %42.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %61.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %91
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ksar xG
1.95
Dengeli
Chemal xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.1
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%33.0
Çifte Şans 1X: %67.0
Çifte Şans X2: %57.9
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %83.5
1.5 Alt: %16.5
2.5 Üst: %61.7
2.5 Alt: %38.3
3.5 Üst: %39.4
3.5 Alt: %60.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.0
KG Yok
%36.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.2
2-1
%8.9
1-2
%7.8
2-2
%6.6
1-0
%6.2
2-0
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.1
İY X: %39.6
İY 2: %27.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.2
İY 0.5 Alt: %24.8
İY 1.5 Üst: %42.8
İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.3
İY 2.5 Alt: %82.7
İY 3.5 Üst: %5.6
İY 3.5 Alt: %94.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.35
+
Dep
4.72
=
Toplam
10.07
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %67.5
8.5 Alt: %32.5
9.5 Üst: %55.1
9.5 Alt: %44.9
10.5 Üst: %42.6
10.5 Alt: %57.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.63 Korner (Ev: 2.46, Dep: 2.17)
İY 4.5 Üst: %49.3
İY 4.5 Alt: %50.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.6 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %35.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 14 • Dep: 11.7
İsabetli Şut
9
Ev: 5 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %79.1
21.5 Alt: %20.9
23.5 Şut Üst: %65.4
23.5 Alt: %34.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %67.3
7.5 Alt: %32.7
8.5 İsabetli Üst: %54.1
8.5 Alt: %45.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKsar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Chemal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ksar (-0.25)
@2.09
%47.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Chemal (+0.25)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.00
%50.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.58 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
| -1.25 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.00 | @3.66 | %27.3 | %20.0 | @1.38 | %72.7 |
| -0.75 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| -0.50 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.09 | %47.9 | %0.0 | @1.92 | %52.1 |
| 0.0 | @1.79 | %55.9 | %25.2 | @2.27 | %44.1 |
| +0.25 | @1.61 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +0.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
| +0.75 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +1.00 | @1.23 | %81.2 | %17.4 | @5.30 | %18.9 |
| +1.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.86 | %17.1 |
| +1.50 | @1.18 | %84.4 | %0.0 | @6.42 | %15.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.32 | %18.8 |
| +2.00 | @1.27 | %78.6 | %22.0 | @4.66 | %21.5 |
| +2.25 | @1.45 | %68.8 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +2.50 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.75 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| +3.00 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %22.6 | @2.00 | %50.1 |
| +3.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +3.50 | @2.58 | %38.7 | %0.0 | @1.63 | %61.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 5.4% | 4.6% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 6.3% | 11.4% | 7.9% | 3.9% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.0% | 9.0% | 6.7% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.4% | 5.1% | 3.8% | 1.9% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.2% | 1.6% | 0.8% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Ksar — Son 5 Maç
M
vs Nouakchott Academie (D)
2 - 0
B
vs SNIM (E)
2 - 2
B
vs Pompiers (D)
2 - 2
G
vs Inter Nouakchott (E)
3 - 2
B
vs Kaédi (D)
1 - 1
Chemal — Son 5 Maç
G
vs N'Zidane (E)
2 - 0
M
vs Gendrim (D)
2 - 1
M
vs SNIM (D)
2 - 1
B
vs SNIM (E)
0 - 0
G
vs SNIM (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.