Maç Listesine Dön
İngiltere U18 Premier League - North • 09.05.2026 — 13:00

Burnley U18

Elo: 1489
λ (Beklenen Gol): 2.84
7 - 4
Tamamlandı
İY: 4 - 1

Leeds United U18

Elo: 1399
λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%87
Burnley U18 - Leeds United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.84, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Burnley U18 %61.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %85.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %56.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Burnley U18 xG 3.07
Dengeli
Leeds United U18 xG 1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %61.1
X (Beraberlik) %17.8
2 (Deplasman) %21.1

Çifte Şans 1X: %78.9
Çifte Şans X2: %38.9
Çifte Şans 12: %82.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4 0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.4 1.5 Alt: %5.6
2.5 Üst: %82.9 2.5 Alt: %17.1
3.5 Üst: %66.2 3.5 Alt: %33.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %77.2
KG Yok %22.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.4
3-1
%7.0
2-2
%6.2
3-2
%5.9
1-1
%5.6
4-1
%4.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %47.3 İY X: %31.4 İY 2: %21.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.9 İY 0.5 Alt: %14.1
İY 1.5 Üst: %61.0 İY 1.5 Alt: %39.0
İY 2.5 Üst: %32.6 İY 2.5 Alt: %67.4
İY 3.5 Üst: %14.1 İY 3.5 Alt: %86.0
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.79
+
Dep 5.36
=
Toplam 13.15
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.7 8.5 Alt: %9.3
9.5 Üst: %84.4 9.5 Alt: %15.6
10.5 Üst: %76.1 10.5 Alt: %23.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.05 Korner (Ev: 3.59, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %72.2 İY 4.5 Alt: %27.8
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %70.3 | Eşit: %9.0 | Dep: %20.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.9
Ev: 21.4 • Dep: 13.5
İsabetli Şut 12.2
Ev: 7.6 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2 21.5 Alt: %0.8
23.5 Şut Üst: %97.8 23.5 Alt: %2.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.0 7.5 Alt: %8.0
8.5 İsabetli Üst: %85.9 8.5 Alt: %14.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Burnley U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Leeds United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Burnley U18 (-1.00)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %20.4
Leeds United U18 (+1.00)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.85
%54.1 İhtimal
İade (Push): %20.5
+4.00 Gol Alt
@2.18
%45.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.60 %38.5 %0.0 @1.63 %61.5
-1.25 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-1.00 Ana Hat @2.07 %48.3 %20.4 @1.94 %51.7
-0.75 @1.85 %54.2 %0.0 @2.18 %45.8
-0.50 @1.70 %58.9 %0.0 @2.43 %41.2
-0.25 @1.54 %65.1 %0.0 @2.87 %34.9
0.0 @1.37 %72.8 %19.2 @3.68 %27.2
+0.25 @1.32 %75.7 %0.0 @4.12 %24.3
+0.50 @1.28 %78.1 %0.0 @4.56 %22.0
+0.75 @1.20 %83.0 %0.0 @5.89 %17.0
+1.00 @1.13 %88.7 %12.0 @8.82 %11.3
+1.25 @1.12 %89.4 %0.0 @9.42 %10.6
+1.50 @1.11 %90.0 %0.0 @10.01 %10.0
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.6 %0.0 @15.57 %6.4
+2.00 @1.07 %93.1 %12.4 @14.54 %6.9
+2.25 @1.15 %87.0 %0.0 @7.68 %13.0
+2.50 @1.23 %81.6 %0.0 @5.43 %18.4
+2.75 @1.25 %79.8 %0.0 @4.94 %20.2
+3.00 @1.29 %77.5 %18.1 @4.45 %22.5
+3.25 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+3.50 @1.57 %63.5 %0.0 @2.74 %36.5
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.6% 1.6% 1.7% 0.9% 0.4% 0.1%
1 Gol 2.9% 6.0% 4.7% 2.7% 1.1% 0.4%
2 Gol 4.7% 7.9% 6.7% 3.8% 1.6% 0.5%
3 Gol 4.4% 7.5% 6.4% 3.6% 1.5% 0.5%
4 Gol 3.2% 5.3% 4.5% 2.5% 1.1% 0.4%
5 Gol 1.8% 3.0% 2.6% 1.4% 0.6% 0.2%
Burnley U18 — Son 5 Maç
M vs Wolves U18 (D)
3 - 1
G vs Leeds United U18 (D)
2 - 5
M vs Leeds United U18 (D)
6 - 1
M vs Leeds United U18 (E)
0 - 1
G vs Leeds United U18 (D)
0 - 3
Leeds United U18 — Son 5 Maç
M vs Newcastle United U18 (D)
3 - 2
M vs Nottingham Forest U18 (E)
1 - 2
M vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 1
M vs Burnley U18 (E)
2 - 5
G vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.12.2025 U18 Premier League - North Leeds United U18 2 - 5 Burnley U18
02.04.2022 U18 Premier League - North Leeds United U18 6 - 1 Burnley U18
11.09.2021 U18 Premier League - North Burnley U18 0 - 1 Leeds United U18
13.03.2021 U18 Premier League - North Leeds United U18 0 - 3 Burnley U18
31.10.2020 U18 Premier League - North Burnley U18 3 - 2 Leeds United U18