Maç Listesine Dön
İngiltere U18 Premier League - North • 09.05.2026 — 13:00

Burnley U18

Elo: 1504
λ (Beklenen Gol): 2.96
7 - 4
Tamamlandı
İY: 4 - 1

Leeds United U18

Elo: 1406
λ (Beklenen Gol): 1.55
Model Güven Derecesi:
%85
Burnley U18 - Leeds United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.96, Dep: 1.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Burnley U18 %65.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %75.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.9
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Burnley U18 xG 3.11
Dengeli
Leeds United U18 xG 1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %65.8
X (Beraberlik) %16.7
2 (Deplasman) %17.4

Çifte Şans 1X: %82.6
Çifte Şans X2: %34.2
Çifte Şans 12: %83.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4 0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3 1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.7 2.5 Alt: %17.3
3.5 Üst: %65.8 3.5 Alt: %34.2

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %75.1
KG Yok %25.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.5
3-1
%7.4
2-2
%5.8
3-2
%5.7
4-1
%5.5
1-1
%5.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.5 İY X: %30.7 İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.8 İY 0.5 Alt: %14.2
İY 1.5 Üst: %60.6 İY 1.5 Alt: %39.4
İY 2.5 Üst: %32.3 İY 2.5 Alt: %67.7
İY 3.5 Üst: %13.8 İY 3.5 Alt: %86.3
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 8.04
+
Dep 5.05
=
Toplam 13.09
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.4 8.5 Alt: %9.6
9.5 Üst: %84.0 9.5 Alt: %16.0
10.5 Üst: %75.6 10.5 Alt: %24.4

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.02 Korner (Ev: 3.7, Dep: 2.32)
İY 4.5 Üst: %71.8 İY 4.5 Alt: %28.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %75.4 | Eşit: %8.0 | Dep: %16.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 34.7
Ev: 22.1 • Dep: 12.6
İsabetli Şut 12.2
Ev: 7.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.2 21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.7 23.5 Alt: %2.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.9 7.5 Alt: %8.2
8.5 İsabetli Üst: %85.7 8.5 Alt: %14.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Burnley U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Leeds United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Burnley U18 (-1.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Leeds United U18 (+1.25)
@1.91
%52.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %20.7
+4.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.33 %42.9 %0.0 @1.75 %57.1
-1.25 Ana Hat @2.09 %47.8 %0.0 @1.91 %52.2
-1.00 @1.85 %53.9 %20.5 @2.17 %46.1
-0.75 @1.69 %59.2 %0.0 @2.45 %40.8
-0.50 @1.58 %63.4 %0.0 @2.73 %36.7
-0.25 @1.44 %69.7 %0.0 @3.30 %30.3
0.0 @1.29 %77.4 %18.2 @4.43 %22.6
+0.25 @1.25 %79.7 %0.0 @4.92 %20.3
+0.50 @1.23 %81.5 %0.0 @5.42 %18.5
+0.75 @1.16 %86.1 %0.0 @7.17 %13.9
+1.00 @1.10 %91.1 %10.5 @11.27 %8.9
+1.25 @1.09 %91.6 %0.0 @11.93 %8.4
+1.50 @1.09 %92.1 %0.0 @12.59 %7.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.07 %93.4 %0.0 @15.09 %6.6
+2.00 @1.08 %92.9 %12.6 @14.07 %7.1
+2.25 @1.15 %86.6 %0.0 @7.48 %13.4
+2.50 @1.23 %81.2 %0.0 @5.31 %18.8
+2.75 @1.26 %79.3 %0.0 @4.82 %20.8
+3.00 @1.30 %76.9 %18.4 @4.33 %23.1
+3.25 @1.45 %69.1 %0.0 @3.24 %30.9
+3.50 @1.59 %62.8 %0.0 @2.69 %37.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 1.6% 1.4% 1.4% 0.7% 0.3% 0.1%
1 Gol 3.1% 5.9% 4.3% 2.2% 0.9% 0.3%
2 Gol 5.3% 8.2% 6.3% 3.3% 1.3% 0.4%
3 Gol 5.2% 8.1% 6.2% 3.2% 1.2% 0.4%
4 Gol 3.8% 6.0% 4.6% 2.4% 0.9% 0.3%
5 Gol 2.3% 3.5% 2.7% 1.4% 0.5% 0.2%
Burnley U18 — Son 5 Maç
G vs Leeds United U18 (D)
2 - 5
M vs Leeds United U18 (D)
6 - 1
M vs Leeds United U18 (E)
0 - 1
G vs Leeds United U18 (D)
0 - 3
G vs Leeds United U18 (E)
3 - 2
Leeds United U18 — Son 5 Maç
M vs Newcastle United U18 (D)
3 - 2
M vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 1
M vs Burnley U18 (E)
2 - 5
G vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
B vs Blackburn Rovers U18 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
5 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
16.12.2025 U18 Premier League - North Leeds United U18 2 - 5 Burnley U18
02.04.2022 U18 Premier League - North Leeds United U18 6 - 1 Burnley U18
11.09.2021 U18 Premier League - North Burnley U18 0 - 1 Leeds United U18
13.03.2021 U18 Premier League - North Leeds United U18 0 - 3 Burnley U18
31.10.2020 U18 Premier League - North Burnley U18 3 - 2 Leeds United U18