World
UEFA Youth League •
25.02.2026 — 18:00
Villarreal U19
Elo: 1578λ (Beklenen Gol): 2.09
2 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Legia Warszawa U19
Elo: 1585λ (Beklenen Gol): 1.47
Model Güven Derecesi:
%58
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villarreal U19 - Legia Warszawa U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.09, Dep: 1.47 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villarreal U19 %51.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villarreal U19 xG
2.35
Dengeli
Legia Warszawa U19 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%51.2
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%26.4
Çifte Şans 1X: %73.6
Çifte Şans X2: %48.8
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.7
1.5 Alt: %12.3
2.5 Üst: %69.0
2.5 Alt: %31.0
3.5 Üst: %47.6
3.5 Alt: %52.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.1
KG Yok
%31.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.4
2-1
%9.1
2-2
%6.7
1-2
%6.4
3-1
%6.4
2-0
%6.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4
İY X: %36.8
İY 2: %23.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.8
İY 0.5 Alt: %21.2
İY 1.5 Üst: %48.3
İY 1.5 Alt: %51.7
İY 2.5 Üst: %21.4
İY 2.5 Alt: %78.6
İY 3.5 Üst: %7.6
İY 3.5 Alt: %92.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.28
+
Dep
4.88
=
Toplam
11.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.2
8.5 Alt: %21.8
9.5 Üst: %67.7
9.5 Alt: %32.3
10.5 Üst: %56.0
10.5 Alt: %44.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.14 Korner (Ev: 2.89, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %58.3
İY 4.5 Alt: %41.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.5 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %28.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.9
Ev: 16.8 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
10.1
Ev: 6 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.2
21.5 Alt: %7.8
23.5 Şut Üst: %84.5
23.5 Alt: %15.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.2
7.5 Alt: %20.8
8.5 İsabetli Üst: %68.2
8.5 Alt: %31.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVillarreal U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Legia Warszawa U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Villarreal U19 (-0.50)
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Legia Warszawa U19 (+0.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.08
%48.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.40 | %29.4 | %0.0 | @1.42 | %70.6 |
| -1.25 | @3.04 | %32.9 | %0.0 | @1.49 | %67.1 |
| -1.00 | @2.68 | %37.3 | %21.0 | @1.59 | %62.8 |
| -0.75 | @2.24 | %44.6 | %0.0 | @1.81 | %55.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| -0.25 | @1.76 | %56.9 | %0.0 | @2.32 | %43.1 |
| 0.0 | @1.53 | %65.4 | %23.0 | @2.89 | %34.6 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.32 | %30.1 |
| +0.50 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.75 | %26.6 |
| +0.75 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +1.00 | @1.16 | %85.9 | %14.6 | @7.08 | %14.1 |
| +1.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.68 | %13.0 |
| +1.50 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.29 | %12.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.16 | %14.0 |
| +2.00 | @1.19 | %84.4 | %19.1 | @6.40 | %15.6 |
| +2.25 | @1.33 | %75.5 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +2.50 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| +2.75 | @1.55 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +3.00 | @1.69 | %59.3 | %21.9 | @2.46 | %40.7 |
| +3.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| +3.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 3.6% | 3.2% | 1.5% | 0.6% | 0.2% |
| 1 Gol | 5.4% | 9.6% | 6.6% | 3.2% | 1.2% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.4% | 9.4% | 6.9% | 3.4% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 4.4% | 6.5% | 4.8% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 2.3% | 3.4% | 2.5% | 1.2% | 0.5% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.4% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
Villarreal U19 — Son 5 Maç
G
vs Bayer Leverkusen U19 (E)
3 - 2
G
vs København U19 (E)
2 - 0
G
vs Borussia Dortmund U19 (D)
1 - 2
G
vs Pafos U19 (D)
0 - 2
G
vs Manchester City U19 (E)
2 - 1
Legia Warszawa U19 — Son 5 Maç
G
vs PAOK U19 (D)
1 - 2
G
vs PAOK U19 (E)
2 - 1
M
vs Fiorentina U19 (D)
3 - 2
G
vs Fiorentina U19 (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.