Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Fransa
Ligue 1 •
06.11.2026 — 22:45
Toulouse
Elo: 1562λ (Beklenen Gol): 1.52
3 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Strasbourg
Elo: 1517λ (Beklenen Gol): 1.29
Model Güven Derecesi:
%80
Toulouse - Strasbourg mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.52, Dep: 1.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Toulouse %41.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %64.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Toulouse xG
1.91
Dengeli
Strasbourg xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.7
X (Beraberlik)
%26.8
2 (Deplasman)
%31.5
Çifte Şans 1X: %68.6
Çifte Şans X2: %58.3
Çifte Şans 12: %73.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.1
0.5 Alt: %7.0
1.5 Üst: %78.0
1.5 Alt: %22.1
2.5 Üst: %53.3
2.5 Alt: %46.7
3.5 Üst: %31.0
3.5 Alt: %69.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.5
KG Yok
%42.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.7
2-1
%9.0
1-0
%8.3
1-2
%7.6
2-0
%7.0
0-0
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %32.0
İY X: %42.3
İY 2: %25.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.9
İY 0.5 Alt: %29.1
İY 1.5 Üst: %36.8
İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4
İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.9
İY 3.5 Alt: %96.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.14
+
Dep
4.5
=
Toplam
9.63
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.4
8.5 Alt: %37.6
9.5 Üst: %49.5
9.5 Alt: %50.5
10.5 Üst: %37.1
10.5 Alt: %62.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.43 Korner (Ev: 2.36, Dep: 2.07)
İY 4.5 Üst: %45.5
İY 4.5 Alt: %54.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.7 |
Eşit: %12.8 |
Dep: %35.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.4
Ev: 13.3 • Dep: 11.1
İsabetli Şut
8.5
Ev: 4.7 • Dep: 3.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.2
21.5 Alt: %28.8
23.5 Şut Üst: %55.7
23.5 Alt: %44.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.8
7.5 Alt: %38.3
8.5 İsabetli Üst: %48.0
8.5 Alt: %52.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiToulouse
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Strasbourg
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Toulouse (-0.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Strasbourg (+0.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%53.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.13
%47.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.82 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.25 | @4.32 | %23.1 | %0.0 | @1.30 | %76.9 |
| -1.00 | @3.82 | %26.2 | %20.8 | @1.35 | %73.8 |
| -0.75 | @2.88 | %34.8 | %0.0 | @1.53 | %65.2 |
| -0.50 | @2.41 | %41.6 | %0.0 | @1.71 | %58.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| 0.0 | @1.76 | %56.9 | %27.0 | @2.32 | %43.1 |
| +0.25 | @1.57 | %63.7 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +0.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.4 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +1.00 | @1.20 | %83.2 | %17.6 | @5.94 | %16.8 |
| +1.25 | @1.18 | %84.8 | %0.0 | @6.57 | %15.2 |
| +1.50 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.21 | %13.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.7 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| +2.00 | @1.42 | %70.5 | %24.8 | @3.39 | %29.5 |
| +2.25 | @1.65 | %60.5 | %0.0 | @2.53 | %39.5 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %53.0 | %0.0 | @2.13 | %47.0 |
| +2.75 | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +3.00 | @2.54 | %39.4 | %22.4 | @1.65 | %60.6 |
| +3.25 | @2.91 | %34.4 | %0.0 | @1.52 | %65.6 |
| +3.50 | @3.27 | %30.6 | %0.0 | @1.44 | %69.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.0% | 6.9% | 5.1% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 8.3% | 12.8% | 7.7% | 3.3% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 7.0% | 9.0% | 5.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 3.5% | 4.6% | 3.0% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.3% | 1.7% | 1.1% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Toulouse — Son 5 Maç
M
vs Marseille (D)
2 - 0
B
vs Troyes (E)
0 - 0
G
vs Le Mans FC (D)
0 - 3
G
vs Le Mans (D)
0 - 3
B
vs Monaco (D)
2 - 2
Strasbourg — Son 5 Maç
G
vs Auxerre (E)
5 - 1
M
vs Paris Saint Germain (E)
1 - 3
B
vs Monaco (E)
1 - 1
M
vs Lyon (D)
2 - 1
G
vs Metz (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 07.04.2024 | Ligue 1 | Toulouse | 0 - 0 | Strasbourg |
| 27.08.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 2 - 0 | Toulouse |
| 29.01.2023 | Ligue 1 | Strasbourg | 1 - 2 | Toulouse |
| 23.10.2022 | Ligue 1 | Toulouse | 2 - 2 | Strasbourg |
| 05.02.2020 | Ligue 1 | Toulouse | 0 - 1 | Strasbourg |
| 07.12.2019 | Ligue 1 | Strasbourg | 4 - 2 | Toulouse |
| 13.01.2019 | Ligue 1 | Toulouse | 1 - 2 | Strasbourg |
| 03.11.2018 | Ligue 1 | Strasbourg | 1 - 1 | Toulouse |