Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eredivisie •
06.11.2026 — 22:00
Willem II
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 0.94
CANLI
PEC Zwolle
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 3.29
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Willem II - PEC Zwolle mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.94, Dep: 3.29 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre PEC Zwolle %81.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %11.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Willem II xG
1.24
Dengeli
PEC Zwolle xG
3.02
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%6.8
X (Beraberlik)
%11.7
2 (Deplasman)
%81.6
Çifte Şans 1X: %18.4
Çifte Şans X2: %93.2
Çifte Şans 12: %88.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.0
0.5 Alt: %2.0
1.5 Üst: %92.7
1.5 Alt: %7.3
2.5 Üst: %79.2
2.5 Alt: %20.8
3.5 Üst: %60.7
3.5 Alt: %39.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.0
KG Yok
%41.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-3
%8.7
1-3
%8.2
0-2
%7.9
1-2
%7.5
0-4
%7.2
1-4
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %9.9
İY X: %27.7
İY 2: %62.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %84.1
İY 0.5 Alt: %15.9
İY 1.5 Üst: %56.6
İY 1.5 Alt: %43.4
İY 2.5 Üst: %28.4
İY 2.5 Alt: %71.6
İY 3.5 Üst: %11.0
İY 3.5 Alt: %89.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.97
+
Dep
8.79
=
Toplam
12.76
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %88.9
8.5 Alt: %11.1
9.5 Üst: %81.8
9.5 Alt: %18.2
10.5 Üst: %72.7
10.5 Alt: %27.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.87 Korner (Ev: 1.83, Dep: 4.04)
İY 4.5 Üst: %69.7
İY 4.5 Alt: %30.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %6.5 |
Eşit: %4.6 |
Dep: %88.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29.8
Ev: 9.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.5
Ev: 3.5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.1
21.5 Alt: %5.9
23.5 Şut Üst: %87.8
23.5 Alt: %12.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.4
7.5 Alt: %11.6
8.5 İsabetli Üst: %80.6
8.5 Alt: %19.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWillem II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
PEC Zwolle
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Willem II (+2.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %22.4
PEC Zwolle (-2.00)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @41.89 | %2.4 | %0.0 | @1.02 | %97.6 |
| -1.25 | @40.81 | %2.5 | %0.0 | @1.03 | %97.6 |
| -1.00 | @39.72 | %2.5 | %5.2 | @1.03 | %97.5 |
| -0.75 | @19.59 | %5.1 | %0.0 | @1.05 | %94.9 |
| -0.50 | @13.23 | %7.6 | %0.0 | @1.08 | %92.4 |
| -0.25 | @12.37 | %8.1 | %0.0 | @1.09 | %91.9 |
| 0.0 | @11.50 | %8.7 | %13.1 | @1.10 | %91.3 |
| +0.25 | @6.62 | %15.1 | %0.0 | @1.18 | %84.9 |
| +0.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| +0.75 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| +1.00 | @3.92 | %25.5 | %19.0 | @1.34 | %74.5 |
| +1.25 | @3.00 | %33.4 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +1.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.21 | %8.9 |
| +2.00 | @1.11 | %90.3 | %15.1 | @10.29 | %9.7 |
| +2.25 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +2.50 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.28 | %23.4 |
| +2.75 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +3.00 | @1.42 | %70.5 | %20.8 | @3.39 | %29.5 |
| +3.25 | @1.60 | %62.3 | %0.0 | @2.65 | %37.7 |
| +3.50 | @1.79 | %55.8 | %0.0 | @2.26 | %44.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.0% | 5.0% | 8.9% | 9.8% | 8.0% | 5.3% |
| 1 Gol | 1.2% | 5.5% | 8.4% | 9.2% | 7.5% | 5.0% |
| 2 Gol | 0.7% | 2.4% | 3.9% | 4.3% | 3.5% | 2.3% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.8% | 1.2% | 1.4% | 1.1% | 0.7% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Willem II — Son 5 Maç
M
vs PSV Eindhoven (D)
7 - 0
M
vs Cambuur (E)
1 - 6
M
vs Sparta Rotterdam (D)
3 - 2
M
vs Utrecht (D)
3 - 1
B
vs Heerenveen (E)
2 - 2
PEC Zwolle — Son 5 Maç
G
vs ADO Den Haag (E)
1 - 0
B
vs Utrecht (D)
1 - 1
G
vs Go Ahead Eagles (E)
4 - 1
M
vs Cambuur (E)
0 - 1
G
vs Heerenveen (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.