Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
06.11.2026 — 22:00
VVV Venlo
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 2.10
CANLI
Jong PSV U21
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 2.32
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
VVV Venlo - Jong PSV U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 2.32 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jong PSV U21 %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %81.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
VVV Venlo xG
2.35
Dengeli
Jong PSV U21 xG
2.35
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.7
X (Beraberlik)
%20.4
2 (Deplasman)
%43.9
Çifte Şans 1X: %56.1
Çifte Şans X2: %64.3
Çifte Şans 12: %79.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.3
0.5 Alt: %1.7
1.5 Üst: %93.9
1.5 Alt: %6.1
2.5 Üst: %81.8
2.5 Alt: %18.2
3.5 Üst: %64.5
3.5 Alt: %35.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.6
KG Yok
%20.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.1
1-2
%6.8
1-1
%6.3
2-1
%6.2
2-3
%5.5
1-3
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %30.9
İY X: %33.1
İY 2: %36.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.2
İY 0.5 Alt: %14.8
İY 1.5 Üst: %59.9
İY 1.5 Alt: %40.1
İY 2.5 Üst: %31.6
İY 2.5 Alt: %68.4
İY 3.5 Üst: %13.5
İY 3.5 Alt: %86.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.31
+
Dep
6.71
=
Toplam
13.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.1
8.5 Alt: %9.9
9.5 Üst: %83.6
9.5 Alt: %16.4
10.5 Üst: %75.1
10.5 Alt: %25.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.99 Korner (Ev: 2.9, Dep: 3.09)
İY 4.5 Üst: %71.4
İY 4.5 Alt: %28.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.1 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %48.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.2
Ev: 16.9 • Dep: 17.4
İsabetli Şut
12
Ev: 6 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.0
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.2
23.5 Alt: %2.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.9
7.5 Alt: %9.2
8.5 İsabetli Üst: %84.2
8.5 Alt: %15.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVVV Venlo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jong PSV U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
VVV Venlo (+0.25)
@1.93
%51.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jong PSV U21 (-0.25)
@2.08
%48.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.88
%53.1 İhtimal
İade (Push): %20.2
+4.00 Gol Alt
@2.13
%46.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.25 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.00 | @4.40 | %22.7 | %16.6 | @1.29 | %77.3 |
| -0.75 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -0.50 | @2.81 | %35.6 | %0.0 | @1.55 | %64.4 |
| -0.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| 0.0 | @2.21 | %45.3 | %21.4 | @1.83 | %54.7 |
| +0.25 Ana Hat | @1.93 | %51.8 | %0.0 | @2.08 | %48.2 |
| +0.50 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| +0.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +1.00 | @1.43 | %69.9 | %18.4 | @3.32 | %30.1 |
| +1.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +1.50 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.66 | %6.8 |
| +2.00 | @1.08 | %92.7 | %12.8 | @13.66 | %7.3 |
| +2.25 | @1.16 | %86.3 | %0.0 | @7.32 | %13.7 |
| +2.50 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.21 | %19.2 |
| +2.75 | @1.27 | %78.9 | %0.0 | @4.73 | %21.1 |
| +3.00 | @1.31 | %76.5 | %18.2 | @4.26 | %23.5 |
| +3.25 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.21 | %31.2 |
| +3.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.7% | 2.5% | 3.4% | 2.6% | 1.5% | 0.7% |
| 1 Gol | 2.2% | 6.6% | 7.2% | 5.5% | 3.2% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.8% | 6.5% | 7.5% | 5.8% | 3.4% | 1.6% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.5% | 5.3% | 4.1% | 2.4% | 1.1% |
| 4 Gol | 1.0% | 2.4% | 2.8% | 2.1% | 1.2% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.2% | 0.9% | 0.5% | 0.2% |
VVV Venlo — Son 5 Maç
G
vs MVV (D)
1 - 2
M
vs Vitesse (E)
0 - 2
G
vs Dordrecht (D)
2 - 4
B
vs Jong AZ (E)
4 - 4
G
vs Jong Ajax (D)
0 - 3
Jong PSV U21 — Son 5 Maç
M
vs NAC Breda (E)
0 - 2
G
vs Ipswich Town U21 (D)
0 - 7
G
vs FC Eindhoven (D)
1 - 2
M
vs Dordrecht (E)
0 - 1
B
vs Roda (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.