Hollanda
Eerste Divisie •
06.11.2026 — 22:00
VVV Venlo
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 2.16
CANLI
Jong PSV U21
Elo: 1431λ (Beklenen Gol): 2.40
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
VVV Venlo - Jong PSV U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.16, Dep: 2.40 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Jong PSV U21 %44.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %83.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
VVV Venlo xG
2.35
Dengeli
Jong PSV U21 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%35.7
X (Beraberlik)
%20.0
2 (Deplasman)
%44.3
Çifte Şans 1X: %55.7
Çifte Şans X2: %64.3
Çifte Şans 12: %80.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.6
1.5 Alt: %5.4
2.5 Üst: %83.3
2.5 Alt: %16.7
3.5 Üst: %66.8
3.5 Alt: %33.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.9
KG Yok
%19.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.0
1-2
%6.5
2-1
%5.9
1-1
%5.8
2-3
%5.6
1-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.0
İY X: %32.6
İY 2: %36.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.1
İY 0.5 Alt: %13.9
İY 1.5 Üst: %61.6
İY 1.5 Alt: %38.5
İY 2.5 Üst: %33.3
İY 2.5 Alt: %66.7
İY 3.5 Üst: %14.6
İY 3.5 Alt: %85.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.44
+
Dep
6.88
=
Toplam
13.32
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.4
8.5 Alt: %8.6
9.5 Üst: %85.4
9.5 Alt: %14.6
10.5 Üst: %77.5
10.5 Alt: %22.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.13 Korner (Ev: 2.96, Dep: 3.17)
İY 4.5 Üst: %73.2
İY 4.5 Alt: %26.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %39.7 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %49.3
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.1
Ev: 17.2 • Dep: 17.9
İsabetli Şut
12.3
Ev: 6.1 • Dep: 6.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.3
21.5 Alt: %0.7
23.5 Şut Üst: %98.0
23.5 Alt: %2.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.1
7.5 Alt: %7.9
8.5 İsabetli Üst: %86.1
8.5 Alt: %13.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiVVV Venlo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Jong PSV U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
VVV Venlo (+0.25)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Jong PSV U21 (-0.25)
@2.06
%48.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.78
%56.0 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.27
%44.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.26 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| -1.25 | @4.82 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| -1.00 | @4.39 | %22.8 | %16.5 | @1.30 | %77.2 |
| -0.75 | @3.36 | %29.7 | %0.0 | @1.42 | %70.3 |
| -0.50 | @2.82 | %35.5 | %0.0 | @1.55 | %64.5 |
| -0.25 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| 0.0 | @2.22 | %45.0 | %21.2 | @1.82 | %55.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.5 |
| +0.50 | @1.76 | %56.7 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.75 | @1.60 | %62.4 | %0.0 | @2.66 | %37.6 |
| +1.00 | @1.44 | %69.4 | %18.4 | @3.27 | %30.6 |
| +1.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| +1.50 | @1.33 | %75.0 | %0.0 | @4.00 | %25.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %93.9 | %0.0 | @16.45 | %6.1 |
| +2.00 | @1.07 | %93.5 | %11.9 | @15.41 | %6.5 |
| +2.25 | @1.14 | %87.6 | %0.0 | @8.05 | %12.4 |
| +2.50 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +2.75 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.17 | %19.4 |
| +3.00 | @1.27 | %78.6 | %17.5 | @4.67 | %21.4 |
| +3.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +3.50 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 2.2% | 3.2% | 2.6% | 1.5% | 0.7% |
| 1 Gol | 2.0% | 6.2% | 6.9% | 5.5% | 3.3% | 1.6% |
| 2 Gol | 2.6% | 6.2% | 7.5% | 6.0% | 3.6% | 1.7% |
| 3 Gol | 1.9% | 4.5% | 5.4% | 4.3% | 2.6% | 1.2% |
| 4 Gol | 1.0% | 2.4% | 2.9% | 2.3% | 1.4% | 0.7% |
| 5 Gol | 0.4% | 1.0% | 1.3% | 1.0% | 0.6% | 0.3% |
VVV Venlo — Son 5 Maç
G
vs MVV (D)
1 - 2
M
vs Vitesse (E)
0 - 2
G
vs Dordrecht (D)
2 - 4
B
vs Jong AZ (E)
4 - 4
G
vs Jong Ajax (D)
0 - 3
Jong PSV U21 — Son 5 Maç
M
vs NAC Breda (E)
0 - 2
G
vs Ipswich Town U21 (D)
0 - 7
G
vs FC Eindhoven (D)
1 - 2
M
vs Dordrecht (E)
0 - 1
B
vs Roda (D)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.