Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
06.11.2026 — 22:00
FC Oss
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.74
CANLI
Waalwijk
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
FC Oss - Waalwijk mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.74, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre FC Oss %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %68.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
FC Oss xG
2.00
Dengeli
Waalwijk xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.2
X (Beraberlik)
%23.8
2 (Deplasman)
%38.0
Çifte Şans 1X: %62.0
Çifte Şans X2: %61.8
Çifte Şans 12: %76.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.1
0.5 Alt: %3.9
1.5 Üst: %86.8
1.5 Alt: %13.2
2.5 Üst: %67.4
2.5 Alt: %32.7
3.5 Üst: %45.7
3.5 Alt: %54.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%68.5
KG Yok
%31.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
2-1
%8.1
1-2
%8.1
2-2
%7.1
3-1
%4.7
1-0
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.1
İY X: %37.9
İY 2: %31.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.0
İY 0.5 Alt: %22.0
İY 1.5 Üst: %47.1
İY 1.5 Alt: %52.9
İY 2.5 Üst: %20.5
İY 2.5 Alt: %79.5
İY 3.5 Üst: %7.1
İY 3.5 Alt: %92.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.58
+
Dep
5.45
=
Toplam
11.02
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %77.0
8.5 Alt: %23.0
9.5 Üst: %66.2
9.5 Alt: %33.8
10.5 Üst: %54.3
10.5 Alt: %45.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.07 Korner (Ev: 2.57, Dep: 2.51)
İY 4.5 Üst: %57.2
İY 4.5 Alt: %42.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %45.5 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %42.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.4
Ev: 14.6 • Dep: 13.8
İsabetli Şut
9.9
Ev: 5.2 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %90.7
21.5 Alt: %9.3
23.5 Şut Üst: %82.0
23.5 Alt: %18.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %77.3
7.5 Alt: %22.7
8.5 İsabetli Üst: %65.9
8.5 Alt: %34.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFC Oss
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Waalwijk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
FC Oss (0.0)
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %24.2
Waalwijk (+0.00)
@2.00
%49.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.01
%49.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.11 | %19.6 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.25 | @4.64 | %21.5 | %0.0 | @1.27 | %78.5 |
| -1.00 | @4.17 | %24.0 | %18.4 | @1.32 | %76.0 |
| -0.75 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.50 | @2.63 | %38.0 | %0.0 | @1.61 | %62.0 |
| -0.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %24.2 | @2.00 | %49.9 |
| +0.25 | @1.76 | %57.0 | %0.0 | @2.32 | %43.0 |
| +0.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.8 |
| +0.75 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +1.00 | @1.31 | %76.2 | %18.4 | @4.20 | %23.8 |
| +1.25 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.67 | %21.4 |
| +1.50 | @1.24 | %80.6 | %0.0 | @5.14 | %19.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %85.1 | %0.0 | @6.70 | %14.9 |
| +2.00 | @1.20 | %83.2 | %19.8 | @5.97 | %16.8 |
| +2.25 | @1.35 | %74.1 | %0.0 | @3.86 | %25.9 |
| +2.50 | @1.50 | %66.8 | %0.0 | @3.01 | %33.2 |
| +2.75 | @1.60 | %62.7 | %0.0 | @2.68 | %37.3 |
| +3.00 | @1.74 | %57.4 | %22.1 | @2.35 | %42.6 |
| +3.25 Ana Hat | @1.99 | %50.3 | %0.0 | @2.01 | %49.7 |
| +3.50 | @2.24 | %44.7 | %0.0 | @1.81 | %55.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.9% | 4.8% | 4.8% | 2.7% | 1.2% | 0.4% |
| 1 Gol | 4.8% | 10.2% | 8.3% | 4.8% | 2.1% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.8% | 8.3% | 7.2% | 4.1% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 2.8% | 4.8% | 4.2% | 2.4% | 1.0% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.2% | 2.1% | 1.8% | 1.0% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.7% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
FC Oss — Son 5 Maç
M
vs Heracles (D)
1 - 0
B
vs Ajax II (E)
3 - 3
B
vs Jong Ajax (E)
3 - 3
M
vs Den Bosch (D)
2 - 1
G
vs Helmond Sport (E)
3 - 1
Waalwijk — Son 5 Maç
M
vs Almere City FC (E)
1 - 2
B
vs De Graafschap (D)
1 - 1
B
vs Emmen (E)
1 - 1
G
vs Jong Ajax (D)
0 - 2
G
vs NAC Breda (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.