Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Hollanda
Eerste Divisie •
06.11.2026 — 22:00
Helmond Sport
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 3.37
CANLI
FC Volendam
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 2.88
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Helmond Sport - FC Volendam mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.37, Dep: 2.88 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Helmond Sport %49.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %91.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %86.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Helmond Sport xG
3.47
Dengeli
FC Volendam xG
2.75
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%49.2
X (Beraberlik)
%16.5
2 (Deplasman)
%34.3
Çifte Şans 1X: %65.7
Çifte Şans X2: %50.8
Çifte Şans 12: %83.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6
0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.7
1.5 Alt: %1.3
2.5 Üst: %94.8
2.5 Alt: %5.2
3.5 Üst: %86.8
3.5 Alt: %13.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%91.2
KG Yok
%8.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-2
%5.2
3-3
%5.0
2-2
%4.6
2-3
%4.4
4-2
%4.4
4-3
%4.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.9
İY X: %27.6
İY 2: %31.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %92.9
İY 0.5 Alt: %7.1
İY 1.5 Üst: %77.3
İY 1.5 Alt: %22.7
İY 2.5 Üst: %51.9
İY 2.5 Alt: %48.1
İY 3.5 Üst: %28.9
İY 3.5 Alt: %71.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.86
+
Dep
7.91
=
Toplam
16.77
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %98.6
8.5 Alt: %1.4
9.5 Üst: %97.1
9.5 Alt: %3.0
10.5 Üst: %94.5
10.5 Alt: %5.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 7.71 Korner (Ev: 4.08, Dep: 3.64)
İY 4.5 Üst: %88.3
İY 4.5 Alt: %11.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.1 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %36.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
44
Ev: 24 • Dep: 20
İsabetli Şut
15.9
Ev: 8.7 • Dep: 7.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %100.0
21.5 Alt: %0.0
23.5 Şut Üst: %100.0
23.5 Alt: %0.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %98.9
7.5 Alt: %1.1
8.5 İsabetli Üst: %97.6
8.5 Alt: %2.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHelmond Sport
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
FC Volendam
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Helmond Sport (-0.25)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
FC Volendam (+0.25)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.23
%81.0 İhtimal
İade (Push): %15.2
+4.00 Gol Alt
@5.27
%19.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.59 | %27.9 | %0.0 | @1.39 | %72.1 |
| -1.25 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| -1.00 | @2.93 | %34.2 | %18.4 | @1.52 | %65.8 |
| -0.75 | @2.45 | %40.8 | %0.0 | @1.69 | %59.2 |
| -0.50 | @2.16 | %46.3 | %0.0 | @1.86 | %53.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.95 | %51.3 | %0.0 | @2.05 | %48.7 |
| 0.0 | @1.74 | %57.6 | %19.6 | @2.36 | %42.4 |
| +0.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +0.50 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +0.75 | @1.40 | %71.5 | %0.0 | @3.51 | %28.5 |
| +1.00 | @1.28 | %78.2 | %15.7 | @4.58 | %21.8 |
| +1.25 | @1.25 | %80.0 | %0.0 | @5.00 | %20.0 |
| +1.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.43 | %18.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @62.67 | %1.6 |
| +2.00 | @1.02 | %98.4 | %4.8 | @61.12 | %1.6 |
| +2.25 | @1.04 | %95.9 | %0.0 | @24.56 | %4.1 |
| +2.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.65 | %6.4 |
| +2.75 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.89 | %6.7 |
| +3.00 | @1.08 | %92.9 | %9.7 | @14.13 | %7.1 |
| +3.25 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.47 | %11.8 |
| +3.50 | @1.19 | %83.9 | %0.0 | @6.21 | %16.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.4% | 0.5% | 1.0% | 0.9% | 0.7% | 0.4% |
| 1 Gol | 0.6% | 2.5% | 3.3% | 3.2% | 2.3% | 1.3% |
| 2 Gol | 1.4% | 3.9% | 5.6% | 5.4% | 3.9% | 2.2% |
| 3 Gol | 1.5% | 4.4% | 6.3% | 6.0% | 4.3% | 2.5% |
| 4 Gol | 1.3% | 3.7% | 5.3% | 5.1% | 3.7% | 2.1% |
| 5 Gol | 0.9% | 2.5% | 3.6% | 3.4% | 2.5% | 1.4% |
Helmond Sport — Son 5 Maç
G
vs FC Eindhoven (E)
3 - 2
M
vs AZ Alkmaar II (D)
5 - 4
M
vs NAC Breda (E)
0 - 2
M
vs FC Oss (D)
3 - 1
B
vs Heracles (E)
2 - 2
FC Volendam — Son 5 Maç
M
vs De Graafschap (E)
1 - 2
M
vs FC Eindhoven (D)
5 - 3
G
vs Jong Utrecht (E)
6 - 2
G
vs Vitesse (E)
2 - 0
M
vs Almere City FC (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.