Maç istatistikleri ve Poisson tahmini başarıyla yeniden hesaplandı.
Belçika
Reserve Pro League •
06.11.2026 — 21:30
Waasland-Beveren U21
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 2.60
CANLI
RFC Seraing Reserve U21
Elo: 1559λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Waasland-Beveren U21 - RFC Seraing Reserve U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.60, Dep: 2.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Waasland-Beveren U21 %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %84.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %19.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %88.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Waasland-Beveren U21 xG
2.75
Dengeli
RFC Seraing Reserve U21 xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.5
X (Beraberlik)
%19.4
2 (Deplasman)
%30.2
Çifte Şans 1X: %69.8
Çifte Şans X2: %49.5
Çifte Şans 12: %80.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.5
0.5 Alt: %1.5
1.5 Üst: %94.9
1.5 Alt: %5.2
2.5 Üst: %84.0
2.5 Alt: %16.1
3.5 Üst: %67.8
3.5 Alt: %32.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.7
KG Yok
%19.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%6.8
2-1
%6.7
3-2
%5.9
3-1
%5.8
1-1
%5.6
1-2
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %40.4
İY X: %32.1
İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %86.4
İY 0.5 Alt: %13.6
İY 1.5 Üst: %62.2
İY 1.5 Alt: %37.8
İY 2.5 Üst: %33.9
İY 2.5 Alt: %66.1
İY 3.5 Üst: %15.0
İY 3.5 Alt: %85.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.31
+
Dep
6.08
=
Toplam
13.38
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.7
8.5 Alt: %8.4
9.5 Üst: %85.8
9.5 Alt: %14.2
10.5 Üst: %78.0
10.5 Alt: %22.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.16 Korner (Ev: 3.36, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %73.5
İY 4.5 Alt: %26.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %57.8 |
Eşit: %10.4 |
Dep: %31.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.4
Ev: 19.9 • Dep: 15.6
İsabetli Şut
12.4
Ev: 7.1 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.4
21.5 Alt: %0.6
23.5 Şut Üst: %98.3
23.5 Alt: %1.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.7
7.5 Alt: %7.3
8.5 İsabetli Üst: %87.0
8.5 Alt: %13.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWaasland-Beveren U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RFC Seraing Reserve U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Waasland-Beveren U21 (-0.50)
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
RFC Seraing Reserve U21 (+0.50)
@1.96
%51.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.76
%56.9 İhtimal
İade (Push): %20.0
+4.00 Gol Alt
@2.32
%43.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.37 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.25 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| -1.00 | @2.72 | %36.7 | %19.3 | @1.58 | %63.3 |
| -0.75 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %48.9 | %0.0 | @1.96 | %51.1 |
| -0.25 | @1.83 | %54.6 | %0.0 | @2.20 | %45.5 |
| 0.0 | @1.62 | %61.6 | %20.6 | @2.61 | %38.4 |
| +0.25 | @1.51 | %66.1 | %0.0 | @2.95 | %34.0 |
| +0.50 | @1.44 | %69.6 | %0.0 | @3.28 | %30.5 |
| +0.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.03 | %24.8 |
| +1.00 | @1.22 | %81.8 | %15.0 | @5.49 | %18.2 |
| +1.25 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.97 | %16.8 |
| +1.50 | @1.18 | %84.5 | %0.0 | @6.45 | %15.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.06 | %94.2 | %0.0 | @17.14 | %5.8 |
| +2.00 | @1.07 | %93.8 | %11.7 | @16.08 | %6.2 |
| +2.25 | @1.14 | %88.0 | %0.0 | @8.32 | %12.0 |
| +2.50 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.83 | %17.1 |
| +2.75 | @1.23 | %81.2 | %0.0 | @5.33 | %18.8 |
| +3.00 | @1.26 | %79.3 | %17.3 | @4.82 | %20.7 |
| +3.25 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +3.50 | @1.53 | %65.6 | %0.0 | @2.90 | %34.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.5% | 1.7% | 2.2% | 1.5% | 0.7% | 0.3% |
| 1 Gol | 2.3% | 5.9% | 5.6% | 3.8% | 1.9% | 0.8% |
| 2 Gol | 3.5% | 7.2% | 7.3% | 4.9% | 2.5% | 1.0% |
| 3 Gol | 3.1% | 6.2% | 6.3% | 4.3% | 2.2% | 0.9% |
| 4 Gol | 2.0% | 4.0% | 4.1% | 2.8% | 1.4% | 0.6% |
| 5 Gol | 1.0% | 2.1% | 2.1% | 1.4% | 0.7% | 0.3% |
Waasland-Beveren U21 — Son 5 Maç
G
vs K. Beerschot V.A. Reserve U21 (D)
2 - 5
G
vs RWDM U21 (D)
0 - 3
G
vs Francs Borains U21 (E)
5 - 2
G
vs Westerlo U21 (D)
1 - 3
G
vs RFC de Liege U21 (E)
6 - 0
RFC Seraing Reserve U21 — Son 5 Maç
M
vs Francs Borains U21 (E)
0 - 2
B
vs Westerlo U21 (D)
1 - 1
G
vs Lierse K. U21 (E)
3 - 1
G
vs Sp. Hasselt U21 (D)
1 - 3
M
vs RAAL La Louviere U21 (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.