İtalya
Campionato Primavera - 1 •
06.11.2026 — 20:00
Sassuolo U20
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.78
CANLI
Cesena U20
Elo: 1481λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sassuolo U20 - Cesena U20 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sassuolo U20 %44.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %64.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sassuolo U20 xG
2.00
Dengeli
Cesena U20 xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.1
X (Beraberlik)
%24.5
2 (Deplasman)
%31.4
Çifte Şans 1X: %68.6
Çifte Şans X2: %55.9
Çifte Şans 12: %75.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3
0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.3
1.5 Alt: %15.7
2.5 Üst: %63.1
2.5 Alt: %36.9
3.5 Üst: %40.9
3.5 Alt: %59.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%64.8
KG Yok
%35.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.9
2-1
%9.0
1-2
%7.5
2-2
%6.7
1-0
%6.1
2-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.4
İY X: %39.1
İY 2: %26.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.9
İY 0.5 Alt: %24.1
İY 1.5 Üst: %43.8
İY 1.5 Alt: %56.2
İY 2.5 Üst: %18.0
İY 2.5 Alt: %82.0
İY 3.5 Üst: %5.9
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.65
+
Dep
4.89
=
Toplam
10.55
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
9.5 Üst: %60.9
9.5 Alt: %39.2
10.5 Üst: %48.5
10.5 Alt: %51.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 2.6, Dep: 2.25)
İY 4.5 Üst: %53.3
İY 4.5 Alt: %46.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %53.1 |
Eşit: %12.1 |
Dep: %34.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.1
Ev: 14.9 • Dep: 12.2
İsabetli Şut
9.5
Ev: 5.3 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.9
21.5 Alt: %14.1
23.5 Şut Üst: %74.8
23.5 Alt: %25.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.8
7.5 Alt: %27.2
8.5 İsabetli Üst: %60.4
8.5 Alt: %39.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSassuolo U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cesena U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sassuolo U20 (-0.25)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cesena U20 (+0.25)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -1.25 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -1.00 | @3.40 | %29.4 | %20.3 | @1.42 | %70.6 |
| -0.75 | @2.68 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| -0.50 | @2.29 | %43.7 | %0.0 | @1.78 | %56.3 |
| -0.25 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| 0.0 | @1.72 | %58.2 | %24.8 | @2.39 | %41.8 |
| +0.25 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +0.50 | @1.46 | %68.6 | %0.0 | @3.18 | %31.5 |
| +0.75 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.97 | %25.2 |
| +1.00 | @1.21 | %82.3 | %16.8 | @5.66 | %17.7 |
| +1.25 | @1.19 | %84.0 | %0.0 | @6.23 | %16.1 |
| +1.50 | @1.17 | %85.3 | %0.0 | @6.80 | %14.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.22 | %82.2 | %0.0 | @5.61 | %17.8 |
| +2.00 | @1.25 | %79.7 | %21.5 | @4.93 | %20.3 |
| +2.25 | @1.43 | %70.1 | %0.0 | @3.35 | %29.9 |
| +2.50 | @1.60 | %62.6 | %0.0 | @2.67 | %37.4 |
| +2.75 | @1.73 | %57.8 | %0.0 | @2.37 | %42.2 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %22.5 | @2.07 | %48.3 |
| +3.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| +3.50 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.7% | 5.0% | 4.3% | 2.1% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 6.2% | 11.1% | 7.6% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 2 Gol | 6.2% | 9.1% | 6.7% | 3.3% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 3.7% | 5.4% | 4.0% | 2.0% | 0.7% | 0.2% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.4% | 1.8% | 0.9% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
Sassuolo U20 — Son 5 Maç
M
vs Lazio U20 (D)
3 - 1
B
vs Renate U19 (E)
1 - 1
B
vs Torino U20 (E)
2 - 2
B
vs Genoa U20 (D)
1 - 1
G
vs Albinoleffe U20 (E)
4 - 2
Cesena U20 — Son 5 Maç
M
vs Fiorentina U20 (E)
0 - 2
B
vs Monza U20 (E)
2 - 2
M
vs Lecce U20 (D)
1 - 0
G
vs Torino U20 (E)
2 - 1
B
vs Albinoleffe U20 (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.