Maç Listesine Dön
Slovenya 3. liga - West • 06.11.2026 — 20:00

Spartak Myjava

Elo: 1591
λ (Beklenen Gol): 2.22
VS
Başlamadı

Rača

Elo: 1475
λ (Beklenen Gol): 1.04
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Spartak Myjava - Rača mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.22, Dep: 1.04 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Spartak Myjava %63.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %84.2
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %59.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Spartak Myjava xG 2.39
Dengeli
Rača xG 1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %63.4
X (Beraberlik) %20.7
2 (Deplasman) %15.9

Çifte Şans 1X: %84.1
Çifte Şans X2: %36.6
Çifte Şans 12: %79.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.3 1.5 Alt: %15.7
2.5 Üst: %63.2 2.5 Alt: %36.8
3.5 Üst: %41.0 3.5 Alt: %59.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %58.3
KG Yok %41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%9.8
1-1
%9.5
2-0
%9.5
1-0
%7.9
3-1
%7.3
3-0
%7.0

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.9 İY X: %36.9 İY 2: %16.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.0 İY 0.5 Alt: %24.0
İY 1.5 Üst: %43.7 İY 1.5 Alt: %56.3
İY 2.5 Üst: %18.0 İY 2.5 Alt: %82.0
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.55
+
Dep 3.96
=
Toplam 10.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.1 8.5 Alt: %27.9
9.5 Üst: %60.3 9.5 Alt: %39.7
10.5 Üst: %48.0 10.5 Alt: %52.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.83 Korner (Ev: 3.01, Dep: 1.82)
İY 4.5 Üst: %52.9 İY 4.5 Alt: %47.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %74.1 | Eşit: %9.2 | Dep: %16.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.1
Ev: 17.6 • Dep: 9.5
İsabetli Şut 9.5
Ev: 6.3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.1 21.5 Alt: %14.0
23.5 Şut Üst: %75.0 23.5 Alt: %25.0

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.3 7.5 Alt: %26.7
8.5 İsabetli Üst: %61.0 8.5 Alt: %39.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Spartak Myjava
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rača
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Spartak Myjava (-1.00)
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %22.9
Rača (+1.00)
@2.05
%48.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@2.04
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.53 %39.6 %0.0 @1.65 %60.4
-1.25 @2.24 %44.7 %0.0 @1.81 %55.3
-1.00 Ana Hat @1.95 %51.3 %22.9 @2.05 %48.7
-0.75 @1.74 %57.6 %0.0 @2.36 %42.4
-0.50 @1.60 %62.5 %0.0 @2.67 %37.5
-0.25 @1.43 %69.9 %0.0 @3.32 %30.1
0.0 @1.26 %79.3 %21.2 @4.84 %20.7
+0.25 @1.22 %81.8 %0.0 @5.49 %18.2
+0.50 @1.19 %83.7 %0.0 @6.14 %16.3
+0.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.54 %11.7
+1.00 @1.07 %93.4 %10.4 @15.16 %6.6
+1.25 @1.07 %93.8 %0.0 @16.04 %6.2
+1.50 @1.06 %94.1 %0.0 @16.92 %5.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.9 %0.0 @5.53 %18.1
+2.00 @1.26 %79.4 %21.7 @4.86 %20.6
+2.25 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.2
+2.50 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+2.75 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+3.00 Ana Hat @1.96 %51.1 %22.8 @2.04 %48.9
+3.25 @2.25 %44.5 %0.0 @1.80 %55.5
+3.50 @2.53 %39.5 %0.0 @1.65 %60.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 3.4% 2.1% 0.7% 0.2% 0.0%
1 Gol 8.1% 9.8% 4.7% 1.6% 0.4% 0.1%
2 Gol 9.7% 10.1% 5.3% 1.8% 0.5% 0.1%
3 Gol 7.2% 7.5% 3.9% 1.3% 0.4% 0.1%
4 Gol 4.0% 4.1% 2.2% 0.7% 0.2% 0.0%
5 Gol 1.8% 1.8% 1.0% 0.3% 0.1% 0.0%
Spartak Myjava — Son 5 Maç
B vs DAC II (E)
1 - 1
B vs DAC II (E)
1 - 1
M vs Banik Horna Nitra (D)
3 - 2
M vs Baník Prievidza (D)
3 - 2
M vs Ružomberok (E)
0 - 3
Rača — Son 5 Maç
M vs Dunajská Lužná (D)
2 - 1
M vs Komárno II (E)
0 - 3
B vs DAC II (E)
2 - 2
G vs Baník Prievidza (D)
0 - 1
B vs Častkovce (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.