Maç Listesine Dön
Czech-Republic 3. liga - MSFL • 06.11.2026 — 19:00

Hranice

Elo: 1472
λ (Beklenen Gol): 1.22
CANLI

Zbrojovka Brno II

Elo: 1507
λ (Beklenen Gol): 2.03
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Hranice - Zbrojovka Brno II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 2.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Zbrojovka Brno II %55.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %51.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hranice xG 1.55
Dengeli
Zbrojovka Brno II xG 2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %21.9
X (Beraberlik) %22.8
2 (Deplasman) %55.3

Çifte Şans 1X: %44.7
Çifte Şans X2: %78.1
Çifte Şans 12: %77.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.3 0.5 Alt: %4.7
1.5 Üst: %84.2 1.5 Alt: %15.8
2.5 Üst: %62.9 2.5 Alt: %37.1
3.5 Üst: %40.7 3.5 Alt: %59.3

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %61.9
KG Yok %38.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%10.4
1-2
%9.8
0-2
%8.0
0-1
%7.2
1-3
%6.6
2-2
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.3 İY X: %38.2 İY 2: %41.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.8 İY 0.5 Alt: %24.2
İY 1.5 Üst: %43.6 İY 1.5 Alt: %56.4
İY 2.5 Üst: %17.9 İY 2.5 Alt: %82.1
İY 3.5 Üst: %5.8 İY 3.5 Alt: %94.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.53
+
Dep 6.07
=
Toplam 10.61
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %73.1 8.5 Alt: %26.9
9.5 Üst: %61.5 9.5 Alt: %38.5
10.5 Üst: %49.3 10.5 Alt: %50.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.88 Korner (Ev: 2.09, Dep: 2.79)
İY 4.5 Üst: %53.8 İY 4.5 Alt: %46.2
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %26.4 | Eşit: %11.2 | Dep: %62.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27
Ev: 11.5 • Dep: 15.6
İsabetli Şut 9.4
Ev: 4.1 • Dep: 5.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.8 21.5 Alt: %14.2
23.5 Şut Üst: %74.6 23.5 Alt: %25.4

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %72.2 7.5 Alt: %27.8
8.5 İsabetli Üst: %59.8 8.5 Alt: %40.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Hranice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Zbrojovka Brno II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Hranice (+0.75)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Zbrojovka Brno II (-0.75)
@2.05
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.96
%51.2 İhtimal
İade (Push): %22.6
+3.00 Gol Alt
@2.05
%48.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @11.09 %9.0 %0.0 @1.10 %91.0
-1.25 @10.36 %9.7 %0.0 @1.11 %90.4
-1.00 @9.63 %10.4 %13.1 @1.12 %89.6
-0.75 @6.00 %16.7 %0.0 @1.20 %83.3
-0.50 @4.52 %22.1 %0.0 @1.28 %77.9
-0.25 @3.99 %25.1 %0.0 @1.33 %74.9
0.0 @3.47 %28.9 %23.3 @1.41 %71.1
+0.25 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
+0.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
+0.75 Ana Hat @1.96 %51.1 %0.0 @2.05 %48.9
+1.00 @1.71 %58.4 %22.3 @2.41 %41.6
+1.25 @1.57 %63.7 %0.0 @2.75 %36.4
+1.50 @1.48 %67.7 %0.0 @3.10 %32.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.22 %81.9 %0.0 @5.52 %18.1
+2.00 @1.26 %79.4 %21.7 @4.85 %20.6
+2.25 @1.43 %69.8 %0.0 @3.31 %30.3
+2.50 @1.61 %62.2 %0.0 @2.65 %37.8
+2.75 @1.74 %57.4 %0.0 @2.35 %42.6
+3.00 Ana Hat @1.96 %51.2 %22.6 @2.05 %48.9
+3.25 @2.24 %44.6 %0.0 @1.81 %55.4
+3.50 @2.53 %39.6 %0.0 @1.65 %60.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.7% 7.3% 8.2% 5.5% 2.8% 1.1%
1 Gol 4.1% 10.6% 9.9% 6.7% 3.4% 1.4%
2 Gol 3.0% 6.0% 6.1% 4.1% 2.1% 0.8%
3 Gol 1.2% 2.4% 2.5% 1.7% 0.8% 0.3%
4 Gol 0.4% 0.7% 0.8% 0.5% 0.3% 0.1%
5 Gol 0.1% 0.2% 0.2% 0.1% 0.1% 0.0%
Hranice — Son 5 Maç
M vs Sigma Olomouc II (D)
5 - 1
M vs Karviná II (D)
2 - 0
G vs Vítkovice (E)
2 - 1
G vs Zlín II (D)
0 - 1
B vs Líšeň II (E)
1 - 1
Zbrojovka Brno II — Son 5 Maç
M vs Karviná II (E)
1 - 3
M vs Vítkovice (D)
4 - 2
G vs Zlín II (E)
4 - 2
B vs Líšeň II (D)
1 - 1
B vs Blansko (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.