Fransa
Ligue 2 •
06.11.2026 — 17:00
Taghit
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 0.89
VS
Başlamadı
RC Arba
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 1.93
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Taghit - RC Arba mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.89, Dep: 1.93 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RC Arba %60.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %53.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %51.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %48.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taghit xG
1.20
Dengeli
RC Arba xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.1
X (Beraberlik)
%23.1
2 (Deplasman)
%60.8
Çifte Şans 1X: %39.2
Çifte Şans X2: %83.9
Çifte Şans 12: %76.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.9
1.5 Üst: %78.0
1.5 Alt: %22.1
2.5 Üst: %53.5
2.5 Alt: %46.5
3.5 Üst: %31.2
3.5 Alt: %68.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%51.2
KG Yok
%48.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%11.1
1-1
%11.0
0-1
%10.7
1-2
%9.9
0-3
%7.1
0-0
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %15.6
İY X: %40.4
İY 2: %44.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.1
İY 0.5 Alt: %28.9
İY 1.5 Üst: %36.8
İY 1.5 Alt: %63.2
İY 2.5 Üst: %13.4
İY 2.5 Alt: %86.6
İY 3.5 Üst: %3.8
İY 3.5 Alt: %96.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.88
+
Dep
5.86
=
Toplam
9.73
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.7
8.5 Alt: %36.4
9.5 Üst: %50.8
9.5 Alt: %49.2
10.5 Üst: %38.4
10.5 Alt: %61.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.48 Korner (Ev: 1.78, Dep: 2.7)
İY 4.5 Üst: %46.4
İY 4.5 Alt: %53.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %21.1 |
Eşit: %10.7 |
Dep: %68.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.4
Ev: 9.5 • Dep: 14.9
İsabetli Şut
8.5
Ev: 3.4 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %71.6
21.5 Alt: %28.4
23.5 Şut Üst: %56.2
23.5 Alt: %43.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %61.4
7.5 Alt: %38.6
8.5 İsabetli Üst: %47.6
8.5 Alt: %52.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTaghit
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RC Arba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Taghit (+1.00)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %24.2
RC Arba (-1.00)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @18.36 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -1.25 | @17.37 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| -1.00 | @16.38 | %6.1 | %10.8 | @1.07 | %93.9 |
| -0.75 | @8.72 | %11.5 | %0.0 | @1.13 | %88.5 |
| -0.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| -0.25 | @5.43 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| 0.0 | @4.71 | %21.2 | %23.5 | @1.27 | %78.8 |
| +0.25 | @3.15 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| +0.50 | @2.52 | %39.7 | %0.0 | @1.66 | %60.3 |
| +0.75 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.82 | %54.8 |
| +1.00 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %24.2 | @2.10 | %47.6 |
| +1.25 | @1.70 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +1.50 | @1.56 | %64.0 | %0.0 | @2.77 | %36.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.91 | %25.5 |
| +2.00 | @1.42 | %70.2 | %24.9 | @3.36 | %29.8 |
| +2.25 | @1.66 | %60.3 | %0.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.50 Ana Hat | @1.89 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.2 |
| +2.75 | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +3.00 | @2.56 | %39.0 | %22.6 | @1.64 | %61.0 |
| +3.25 | @2.94 | %34.0 | %0.0 | @1.52 | %66.0 |
| +3.50 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 10.9% | 11.2% | 7.2% | 3.5% | 1.3% |
| 1 Gol | 4.6% | 11.2% | 10.0% | 6.4% | 3.1% | 1.2% |
| 2 Gol | 2.4% | 4.6% | 4.5% | 2.9% | 1.4% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.4% | 1.3% | 0.9% | 0.4% | 0.2% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Taghit — Son 5 Maç
M
vs RC Kouba (D)
4 - 0
M
vs Tiaret (E)
0 - 6
M
vs ASM Oran (D)
6 - 1
B
vs WA Mostaganem (E)
1 - 1
M
vs Usm El Harrach (D)
4 - 0
RC Arba — Son 5 Maç
B
vs Tiaret (E)
2 - 2
M
vs Hussein Dey (D)
1 - 0
G
vs WA Mostaganem (E)
2 - 1
M
vs Usm El Harrach (D)
3 - 1
M
vs JS El Biar (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.