Fransa
Ligue 2 •
06.11.2026 — 17:00
Taghit
Elo: 1433λ (Beklenen Gol): 1.02
VS
Başlamadı
RC Arba
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 2.18
Model Güven Derecesi:
%77
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Taghit - RC Arba mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.02, Dep: 2.18 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre RC Arba %62.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %62.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %46.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Taghit xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
RC Arba xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.02 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%16.1
X (Beraberlik)
%21.0
2 (Deplasman)
%62.9
Çifte Şans 1X: %37.1
Çifte Şans X2: %84.0
Çifte Şans 12: %79.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.1
0.5 Alt: %4.9
1.5 Üst: %83.6
1.5 Alt: %16.4
2.5 Üst: %62.1
2.5 Alt: %38.0
3.5 Üst: %39.8
3.5 Alt: %60.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.5
KG Yok
%42.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%9.9
1-1
%9.8
0-2
%9.7
0-1
%8.2
1-3
%7.2
0-3
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.2
İY X: %37.4
İY 2: %46.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.4
İY 0.5 Alt: %24.6
İY 1.5 Üst: %42.8
İY 1.5 Alt: %57.2
İY 2.5 Üst: %17.4
İY 2.5 Alt: %82.6
İY 3.5 Üst: %5.5
İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.14
+
Dep
6.4
=
Toplam
10.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.5
8.5 Alt: %27.5
9.5 Üst: %60.8
9.5 Alt: %39.2
10.5 Üst: %48.5
10.5 Alt: %51.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.85 Korner (Ev: 1.9, Dep: 2.95)
İY 4.5 Üst: %53.3
İY 4.5 Alt: %46.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %19.5 |
Eşit: %9.9 |
Dep: %70.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.8
Ev: 10.3 • Dep: 16.5
İsabetli Şut
9.3
Ev: 3.7 • Dep: 5.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %84.7
21.5 Alt: %15.3
23.5 Şut Üst: %73.1
23.5 Alt: %26.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %71.2
7.5 Alt: %28.9
8.5 İsabetli Üst: %58.5
8.5 Alt: %41.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiTaghit
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
RC Arba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Taghit (+1.00)
@2.03
%49.3 İhtimal
İade (Push): %23.1
RC Arba (-1.00)
@1.97
%50.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %22.8
+3.00 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @16.94 | %5.9 | %0.0 | @1.06 | %94.1 |
| -1.25 | @16.05 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
| -1.00 | @15.17 | %6.6 | %10.5 | @1.07 | %93.4 |
| -0.75 | @8.51 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -0.50 | @6.11 | %16.4 | %0.0 | @1.20 | %83.6 |
| -0.25 | @5.45 | %18.4 | %0.0 | @1.22 | %81.7 |
| 0.0 | @4.79 | %20.9 | %21.5 | @1.26 | %79.1 |
| +0.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +0.50 | @2.64 | %37.9 | %0.0 | @1.61 | %62.1 |
| +0.75 | @2.33 | %42.9 | %0.0 | @1.75 | %57.2 |
| +1.00 Ana Hat | @2.03 | %49.3 | %23.1 | @1.97 | %50.7 |
| +1.25 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +1.50 | @1.64 | %61.0 | %0.0 | @2.56 | %39.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +2.00 | @1.28 | %78.4 | %22.1 | @4.63 | %21.6 |
| +2.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +2.50 | @1.64 | %61.1 | %0.0 | @2.57 | %38.9 |
| +2.75 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| +3.00 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %22.8 | @1.98 | %50.4 |
| +3.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +3.50 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.9% | 8.4% | 9.9% | 7.2% | 3.9% | 1.7% |
| 1 Gol | 3.6% | 10.0% | 10.1% | 7.4% | 4.0% | 1.7% |
| 2 Gol | 2.2% | 4.8% | 5.2% | 3.8% | 2.1% | 0.9% |
| 3 Gol | 0.7% | 1.6% | 1.8% | 1.3% | 0.7% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Taghit — Son 5 Maç
M
vs RC Kouba (D)
4 - 0
M
vs Tiaret (E)
0 - 6
M
vs ASM Oran (D)
6 - 1
B
vs WA Mostaganem (E)
1 - 1
M
vs Usm El Harrach (D)
4 - 0
RC Arba — Son 5 Maç
B
vs Tiaret (E)
2 - 2
M
vs Hussein Dey (D)
1 - 0
G
vs WA Mostaganem (E)
2 - 1
M
vs Usm El Harrach (D)
3 - 1
M
vs JS El Biar (D)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.